Вам не здається, що в українському футболі стало аж надто багато політики? Сформулюю запитання інакше — а чи не здається вам, що наш футбол вже й сам став політикою?
Хочете доказів? Добре. Але давайте спершу ознайомимося зі статутами міжнародних футбольних органів. Там, де вказують про невтручання політики у футбольні справи країн їхніх національних асоціацій.
Ось, наприклад, статут найвищого футбольного органу світу ФІФА:
Простою мовою це можна перекласти так: «Кожна асоціація-учасник керує своїми справами самостійно та без впливу з боку третіх сторін».
Це так по-європейськи, це так толерантно — завуалювати слова «політика», «уряд» та решту назв державних органів завдяки одному твердженню — «треті сторони».
Втім для цивілізованої Європи цього цілком достатньо для розуміння. Спробуйте знайти у Франції, Швейцарії чи Німеччині депутатів Бундестагу чи Сенату, які одночасно ще й розвивають футбол у країні. Там кожен займається своїми справами та вже точно не лізе туди, де є некомпетентним.
Інша справа — Україна.
Помилуйтеся та підрахуйте:
11 народних депутатів у структурі ФФУ.
Ви вражені? Не поспішайте видихати, попереду ще 6 цікавих посад, які вражають своїм «колоритом».
А тепер, до уваги статут асоціацій-членів самої федерації футболу України.
Яка тут європейська толерантність? Прямим текстом, чіткіше не поясниш:
Цитую ще раз: «незалежність та уникнення будь-якої форми політичного втручання».
А раптом у когось закралися сумніви, тоді можна ознайомитися зі ще одним документом під назвою «Етичний кодекс ФІФА»:
І знову ж таки — «залишатися політично нейтральними».
А це вже заповідь від ФІФА, раптом хто планує посперечатися.
Але не чує і не бачить цього голова бюджетного комітету, народний депутат від БПП, та після цього всього ще й президент ФФУ.
І навряд у правила колись вчитувався заступник голови адміністрації Президента України. Він запам’ятається всім хіба завдяки відео, де він, мов швейцар, знімає пальто з Януковича.
Я от, наприклад, жодного разу на жодному виконкомі чи конгресі ФФУ не бачив на власні очі Костянтина Єлісєєва у стінах будинку футболу. А ви? А він, виявляється, є. І навіть має посаду віце-президента ФФУ. Для чого? Навіщо? Чим таким «футбольним» запам’ятався нам всім пан Єлісєєв?
І кого в чинному ФФУ хвилює, що двоє зі списку ФФУшних нардепів — Бандуров та Москаленко, — у 2014-му голосували за диктаторські закони 16 січня. І нічого. Працюють люди, розвивають футбол України!
Схоже, ФІФА та УЄФА теж нічого не бачать. Чи не хочуть бачити?
Виконавчий комітет ФФУ зараз налічує 43 члена. З них пов’язаних з політикою, державою чи державними структурами — 15. У відсотковому перерахуванні — майже 35% від загальної кількості.
Це питання міг би розглянути та вирішити Комітет з етики ФІФА, або ж міжнародний спортивний трибунал CAS. Хоча, як показує досвід чинної футбольної влади, навіть рішення CAS для них вже не указ!
Костянтин Андріюк
-------------------------------
Футбол - это предмет политики во всех странах без исключения.
И что я вижу!! Реклама росийских телеканалов Лайф Ньюс, россия24 и т.д на портале любимой команды. Как можно так унижаться?
Досвидос ребятки
Ці претензії, мабуть, потрібно висувати вашому провейдеру.... Або вашим сусідам, які лазять по тому названому вами гівну.
А гасла і благі побажання... Ну, то таке.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
а где брать деньги на содержание этих клубов...у нас в стране...
Тому і живемо так І коли все це блюзнірство закінчиться
учетная запись этого пользователя была удалена
Президент Немецкого футбольного союза (DFB) Райнхард Гриндель. Выдержи из биографии: " Карьеру в футбольном мире Райнхард Гриндель начал в 2011 году, заняв пост первого вице-президента региональной ассоциации Нижней Саксонии. Двумя годами позже он стал казначеем, а также трудился офицером по борьбе с коррупцией в Футбольном союзе Германии (ФСГ)... С 2002 года по лето 2016-го он являлся членом федерального парламента Германии."
Интересно, а сам автор пытался искать или просто- пальцем в небо. Не, если просит, не вопрос. Нашел. И что с этим делать? Кто там не компетентный?
На додаток, президент FFF Noël Le Graët був мером Guingamp із 1995 по 2008, але до і після цього знову повернувся до футболу: «Between 1971 and 1992 and again between 2002 and 2011 he was president of the French Football Club En Avant de Guingamp.»; «Between 1991 and 2000 he was President of Ligue 1»…
Але ось знайшлась лише одна його проблема, адже з 2005 по 2011 роки він був віце-президентом FFF, а тим часом керував містом Guingamp (2005-2008)! Але то лише мер, ні член парламенту, ні член уряду… І зараз мonsieur Noël Le Graët абсолютно вільний від політичних зв’язків! Джерело інформації те саме: https://en.wikipedia.org/wiki/No%C3%ABl_Le_Gra%C3%ABt .
На останок Швейцарія та голова місцевої Федерації футболу Peter Heinrich Gilliéron, що працює в Національній Футбольній Асоціації з 1993 року, а президентом із 2009. Нажаль у політичних зв’язках не помічений. Джерело інформації https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Gilli%C3%A9ron.
"Виконавчий комітет ФФУ зараз налічує 43 члена. З них пов’язаних з політикою, державою чи державними структурами — 15. У відсотковому перерахуванні — майже 35% від загальної кількості.Це питання міг би розглянути та вирішити Комітет з етики ФІФА, або ж міжнародний спортивний трибунал CAS."- это цитата из сегодняшнего Андриюка. А вот:
"Як підсумок, із 43 членів виконавчого комітету ФФУ із політикою чи владними структурами пов’язані 15 персон або майже 35% членів головної структури будь якої національної футбольної асоціації члена ФІФА і УЄФА. Це суперечить статутним нормам ФІФА, якщо їх читати та поважати… "- это цитата из.... Вашего блога от 27.12.17. Не замечаете ничего общего? Вы видимо с Андриюком пользовались общими источниками? Ну это похвально. Вы ведь не профессионал, в отличии от него?:-)))