Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-chapich
Имя:
Чапич Чапич
Статус:
Старожил (949 комментариев)
Зарегистрирован:
26.02.2016 10:57
Карма:
2432
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Чому мене змушують не дивитись Збірну? Чому мені плюють в душу?

   Саме цим мотивували себе мешканці Донбасу і Криму коли зраджували Україну. Пенсії і зарплати вищі)) Це ж була головна мотивація і головна причина. Ви для себе, я так зрозумів, вважаєте, що гроші важливіші за принципи, за честь, гідність? Таких людей, як показує життя дійсно багато. Та на щастя є і інші. І інших більшість. Мораєс - перейшов не просто в Шахту. Він брехав про перехід всім в обличчя. Тоді як ще у січні підписав попередній контракт із шахтою. Це стало відомо трохи пізніше. Та він же знав, що його відправлять глибоко в запас. Що він пів року буде без практики. Тому обманув всіх. Не знаю який у вас досвід життя, а мій говорить про те, що обманщики - люди вкрай не надійні. Такі в будь-який момент знову обмануть і зрадять. Це принцип життя. І таких людей у Збірній України не повинно бути. Це моя думка. І я маю на неї право. Як і ви маєте право на своє світобачення.

   20.03.2019, 10:46
  • Прокомментировал пост → Чому мене змушують не дивитись Збірну? Чому мені плюють в душу?

   Ви знаєте як можна вплинути на Шеву? І на їх політику? Виключно через активність громадського суспільства. Якщо виступлять із заявами журналісти, громадськість, футбольні фахівці, інші футболісти. Такі як Зозуля. А він вже висказався. Політики. Президент Динамо. Гравці Динамо, ті що в Збірній. Ультра. Тоді є можливість вплинути. Якщо всі мовчатимуть, а говоритимуть лише дома на кухнях і між собою в телефонах, то не буде хвилі, не буде результату. Всі дадуть наплювати собі в душу. І запустити в Збірну зрадника, негідника, людину, яка довела ділом відсутність моральних принципів. І так зрозуміло, що це в середину Збірної викличе величезний внутрішній конфлікт. І відобразиться на грі, на результатах.

   19.03.2019, 17:04
  • Прокомментировал пост → Чому мене змушують не дивитись Збірну? Чому мені плюють в душу?

   Ви про це у Хача запитайте. Як СаШо вчіть уму і разуму.

   19.03.2019, 16:55
  • Прокомментировал новость → Евгений Коноплянка: «Мне не хватает Ярика в сборной»

   Януси двулікі... І тут, і там)) Але видно, що Мораєса і він не сприймає нормально. Хоча здавалось би...

   19.03.2019, 16:53
  • Прокомментировал пост → Чому мене змушують не дивитись Збірну? Чому мені плюють в душу?

   Тьорки всередині команди будуть ще ті. Бойко так точно першим його десь зустріне і щось скаже. Я Дена знаю. І от ці тьорки можуть зруйнувати всі досягнення Шеви на тренерській посаді. Бо він запустив в середину колективу людину, яка зруйнує тонкий баланс.

   19.03.2019, 15:50
  • Прокомментировал пост → Чому мене змушують не дивитись Збірну? Чому мені плюють в душу?

   Я так бачу, що ви мій блог не читали? Де в ньому якісь претензії до бразильця як гравця і до його ігрових якостей? Почитайте про що я пишу і тільки після цього залишайте свої коментарі. Бо я пишу абсолютно про інше. Цілком допускаю, що ви настільки розумна людина, що мої слова про зрадника для вас дуже дріб'язкові і незрозумілі, про критичне порушення клімату в колективі через те, що половина в цій збірній взагалі навіть здороватись із ним не будуть, бо він зрадник, а що там про те, коли камери вимикаються... на камери будуть терпіти, а за ними, за ними морду наб'ють - як мінімум. Почки і печінку відстучать так точно. І СаШо зробить це першим. Та допускаю, що мораль для вас відсутня. Чому? Бо покоління таке зараз без духовних цінностей і елементарної культури.

   19.03.2019, 15:46
  • Добавил пост → Чому мене змушують не дивитись Збірну? Чому мені плюють в душу?

   Не дуже хотілося писати про це. Довго думав. Хто стоїть у керма Збірної України? Шевченко, італійські помічники і Шовковський. Збірна - найголовніша цінність. Гімн України і Збірна - святе для кожного вболівальника. У Збірній повинні грати найкращі гравці. А у часи війни виключно патріоти країни. Та і у всі часи.

   Читать полностью →

   19.03.2019, 11:41
  • Прокомментировал новость → Детский сад дяди Саши: лучшие из молодых игроков «Динамо»

   Шепелєв почав грати при Реброві. І саме при ньому він став залізним гравцем старту 2 роки тому. А от у Хацкевича Шепелєв далеко не одразу закріпився. При Хацкевичі в основі почали грати лише Миколенко і Шапаренко. Русін і зараз далеко не основний гравець, як і Алібеков, як і Цитаішвілі. Хлопця тільки роблять перші кроки у першій команді Динамо.

   12.03.2019, 17:27
  • Прокомментировал пост → Де припаркуватися на НСК

   Вам краще зателефонувати в паркінг і поспілкуватись по цьому питанню. Але я думаю, що мінімум за 2 години до початку матчу треба приїжджати.

   11.03.2019, 16:40
  • Прокомментировал пост → Де припаркуватися на НСК

   Є паркінг Троїцький Велика Васильківська 53-55А, є паркінг в ТЦ Гулівер, є паркінг біля Мегамаркета на Горького, є паркінг в ТЦ Олімпійський. Але у день матчу попит буде дуже великим. Тому треба завчасно потурбуватись про місце.

   11.03.2019, 13:19
  • Прокомментировал новость → Официально: «Шахтер» объявил о подписании бразильского нападающего

   Ісмаілі 6 років в шахті. А Фонсека 2,5. 3,5 роки він грав до португальця і 2 з цьох 3,5 він грав на такому ж високому рівні. А Мораєсу 32. Його рівень давно всім відомий. Коли береш форварда у такому віці, то знаєш можливості. Та на високому рівні він не заграв. Це довела ЛЧ.

   28.02.2019, 17:10
  • Прокомментировал новость → Официально: «Шахтер» объявил о подписании бразильского нападающего

   Цікаво інше, що у шахти 6 вінгерів зараз. Влітку купили Сіпріано і Фернандо. Обидва надій не виправдали поки. Перед тим був Додо, який також не виправдав надій. Тепер взяли ще 2 бразильців і Соломона. Побачимо що буде з цих. Поки всі трансфери Фонсеки провальні. Грає він виключно на гравцях Луческу.

   28.02.2019, 15:57
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Динамо» интересуется полузащитником «Ромы»

   Чоріч - 8. Це гравець на місце Буяльського. За своїми характеристиками він нагадує молодого Модріча. Тим то всім і цікавий. Не впевнений у тому, що вийде його взяти. Хоча конкуренції сильної немає, бо трансферний період у більшості країн закритий. А Вукоєвчи тут може сильно допомогти. Хорвати в Динамо завжди гарно грали.

   26.02.2019, 15:53
  • 26.02.2019, 14:33
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Заря»: стартовые составы команд. Возвращение Сидорчука (ВИДЕО)

   А хотілося побачити Че Че.

   25.02.2019, 17:39
  • Прокомментировал новость → Йожеф Сабо: «Боюсь я за игру «Динамо» с «Зарей»…»

   А чому хвилюватись? Ви ж за Динамо не вболіваєте давно. Хвилюйтесь за шахту проти олександрії.

   25.02.2019, 13:07
  • Прокомментировал новость → Чому не слід боятися «Челсі»

   А коли Хадсон Одой став лідером Челсі?

   22.02.2019, 17:07
  • Прокомментировал новость → Результаты жеребьевки Юношеской лиги УЕФА: В 1/8 финала «Динамо» сыграет с «Хоффенхаймом»

   У Хоффа зараз не найкраще покоління. У минулому сезоні вони виграли турнір ю19 в Німеччині. Зараз же ведуть боротьбу за 4-6 місце. Перемога не світить в цьому сезоні. З цією командою можна грати. Дуже цікавий суперник. Тим більше, що у нас є Ромео Вендлер, який знає структуру ю19 Хоофа досконало. Він допоможе краще підготуватись. Шанси у нас пройти є. Тут питання в тому де буде Цитаішвілі в ю19 чи вже у першій команді... Бо він зараз по суті 50% цього ю19 в атаці.

   22.02.2019, 16:43
  • Прокомментировал новость → Георгиос Масурас: «Мы снова были лучше «Динамо»

   Ви так само виграєте чемпіонат, як були кращими вчора)) Не знаю що вони вживають...

   22.02.2019, 09:22
  • Прокомментировал новость → СМИ: на матч «Динамо» — «Олимпиакос» продано около 15 тысяч билетов

   Навіщо поширювати цю інфу від ворожого каналу. На ранок сьогодні продано більше 40 тисяч. Це легко перевірити, якщо зайти на он-лайн продаж квитків.

   20.02.2019, 12:16
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть