Официальный сайт «Зари» сообщил, что после ничьей с «Брагой» (2:2), которая вывела луганчан в плей-офф раунд Лиги Европы, в адрес клуба пришло поздравление от президента «Динамо» Игоря Суркиса:
Президенту футбольного клубу «Зоря» (Луганськ) Євгену Геллеру
Генеральному директору клубу Сергію Рафаїлову
Головному тренеру команди Юрію Вернидубу
Дорогі друзі!
Радий привітати луганську «Зорю» із вдалим виступом у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА та виходом до наступного етапу змагань!
У поєдинках із португальською «Брагою» ваша команда показала не лише футбольну майстерність, тактичну грамотність та фізичну витривалість. «Зоря» проявила виняткову волю до перемоги і зуміла повернути на свою користь гру, яка складалася на користь суперника.
Четверта команда України за підсумками минулого сезону подолала четверту команду Португалії, переконливо спростувавши вигадки про низький рівень вітчизняного футболу.
Мені особливо приємно, що цьому успіху сприяли й вихованці академії київського «Динамо», які нині виступають у складі «Зорі».
Бажаю вам не зупинятись на досягнутому і своєю грою у Лізі Європи підвищувати авторитет українського футболу, сприяти зростанню клубного рейтингу нашої країни, приносити радість вашим численним уболівальникам в Україні та за її межами!
Щиро ваш,
Ігор Суркіс.
-
helphelp
- Наставник
18.08.2018 13:27
Зміст правильний, як по відношенню до офіціоза та регалій, так і по відношенню до надрукованого тексту... Підтримую!
- 1
-
Артур(ispolnyaushiy)
- Наставник
18.08.2018 11:56
Молодець, схвалюю!
- 0
-
Lord Alexs
- Наставник
18.08.2018 10:03
По-спортивному, по-чоловічому!
- 0
-
(Adjaray)
- Эксперт
18.08.2018 08:01
Мужиков поблагодарили по-мужски!
- 2
-
Гудвин
- Эксперт
18.08.2018 06:14
Нужно аналогичное письмо направить(немного внеся изменения в текст) в будку для "илличевця".
- 1
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
18.08.2018 11:50
- 2
-
Андрій "Мерс"(Andreas78)
- Наставник
18.08.2018 15:23
Ну да, а он в ответ оденет кеды и будет фиг-вамы на стенке стадиона рисовать :))
- 0
-
Rogiston
- Опытный писатель
18.08.2018 05:24
Суркис красавец,Динамо навсегда,Зоря--супер. Украинский футбол не умер,он немножко делает паузу,я помню как в 90-е с нуля начинали,и в итоге за пару лет догнали и перегнали вяликую суперсраную державу,так будет и сейчас.Слава Украине!!
- 3
-
Артем Вознесенський(artcasanova)
- Наставник
18.08.2018 05:44
Менш як 20 років тому ми у таблиці коефіцієнтів билися з норвегами і ще з кимось (країн 3-5) і вигризли 14 місце, яке виводило другу команду чемпіонату (шахту) у кваліфікацію (не пам’ятаю в який раунд) Ліги Чемпіонів!
- 0
-
Артем Вознесенський(artcasanova)
- Наставник
18.08.2018 04:36
Щиро Ваш - так правильніше)
- 0
-
Александр Давыдов(Alehandr-Santino)
- Наставник
18.08.2018 04:21
Вот как приятно когда Заря вышла из под влияния рыжего пса-она стала Действительно УКРАИНСКОЙ КОМАНДОЙ-и по ДУХУ и по СУТИ-с Возвращением домой Мужики. От Динамо вам УВАЖЕНИЕ. Луганск -это Украина как и весь Донбасс и наш Крым.
- 7
-
CAPA CAPA(LETKORAT)
- Эксперт
18.08.2018 01:46
Зоря(Луганськ) з Справжнім Мужиком Юрієм Вернидубом наші Союзники в боротьбі проти інформаційної боротьби кротівської системи вони борються незаконними прийомами як рашисти а Українські Клуби Динамо(Київ) і Зоря(Луганськ доказують в чесній боротьбі в поєдинках на футбольному полі.
- 3
-
Vitalino wel
- Старожил
18.08.2018 01:26
- 0
-
Михаил Янчевский
- Эксперт
18.08.2018 00:57
Это называется корпоративная этика, но денисовым, палкиным и прочим наперсточникам этого не понять - не то воспитание, не то образование, да и интеллект для этого нужен...
- 2
-
Andriy Panchenko(an99)
- Эксперт
18.08.2018 00:55
Приятно и по спортивному и по человечески.
- 0
-
VLad A7X(VLads)
- Старожил
17.08.2018 23:33
Достойно и приятно. Хорошо что в нашем футболе есть достойные клубы и их тренера, таким образом еще есть с кем "брататься" )
- 4
-
Александр Зрадыч
- Опытный писатель
17.08.2018 23:33
Очень рад, что от рыжего грамотно отлеились и стали самостоятельны давно! Мужики! Луганск - Украина.
- 1
-
. хулиган
- Опытный писатель
17.08.2018 23:16
Можно было бы и Мариуполю чёто отправить))
- 1