Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Alehandr-Santino
Имя:
Александр Давыдов
Статус:
Наставник (3712 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Зарегистрирован:
27.01.2011 20:21
Карма:
14199
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Капитан «Жироны» возгласами «Слава Украине» прервал интервью Довбика и Цыганкова

   Наші хлопці що Грають в Европі -так зараз обличчя Української Нації наші Амбасадори. Якщо раніше Ромку Зозулю і за рашистської пропоганди деякі Іспанські імедіа і вболівальники нажаль сприймали ворожо, то зараз і наші хлопці в Жироні і Яремчук в Валенсії і Лунін в Реалі =як витрина Українького етносу що ми окремий народ і маємо право на ІСНУВАННЯ в цьому Житті,що ми Незалежна Держава Україна. І Приємно на побутовому рівні в команді наші хлопці мають Авторитет і повагу і таки ДА проводять лагідну Українізацію. Це також свого рода можна вважати на реакцію інтервью кримлівського виродка- і відповідь йому іди на х....й. Слава Україні-Героям Слава.

   10.02.2024, 17:41
  • Прокомментировал новость → Николай Федоренко: «Динамо» предложило за Ротаня 10 тысяч долларов. Но я сохранил его для «Днепра»

   Руслан Ротань став хорошим гравцев в Українському футболі і в Національній збірній зіграв 100 матчів. Якщо мова йде про 1999-2001 роки то тоді в Динамо Працював Лобановський. А ОТ тут ПИТАННЯ. Хто зна -хто зна можливо Руслан ще більше міг би у футболі розкритись при Валерії Васильовичі, але це тільки догадки. А розкрився Ротань не при Федоренко, а при Кучеревському Евгенію Мефодіючу . і в Динамо Все же таки Руслан Грав і всі титули Відчізняного футболу виграв саме в Киіві ставши Чемпіоном України 2007 року і виграв два кубка України і два Суперкубка в 2006 і 2007 роках саме з Динамо. Загалом в Динамо Руслан провів 83 матчівяких забив 8-голів.

   09.02.2024, 18:48
  • Прокомментировал новость → Артем Милевский: «Говорю Ярмоле, Буяльскому и всем в «Динамо», что весной начинать надо очень мощно»

   Читайте уважно про яке Порівняння ви говорите?. Я приводив приклад різних поколінь Динамівців і між собою їх не порівнював. Звертав увагу тих поколіня і на сучасних гравців. Читайте уважно як я посилаюсь на Мілевського і Алієва. І вивчайте СТАТИСТИКУ хоча б тогож Мілевського. Який в основному складі команди грав з 2003 по 2013 роки. Кажете 2-3 сезони?.Погляньте на статистику-Міля в основі забив 87 голів -треба поважати це. Як його голи в фіналі Суперкубка України Шахті в 2006 і 2011-м. Відчуваєте різницю в роках?. Які 2-3 роки між 2006-2011?. Я вже не кажу про його голи Реалу в 2006 на Барнабеу-Барселоні в 2009 в Київі-Спартачам в 2008 -Порту в Київі в 2008-Інтеру в Мілані в 2009-Аз-двічі в 2010. Він став Чемпіоном України і володорем Кубка ще зовсім юним в 2003. І 2006 поїхав на Чесмпіонат світу і грав за збірну на Чемпіонаті Европи 2012. Відчуваєте різницю між 2006-2012 людину брали грати в фінальних частинах таких турнірів.Навчіться спочатку рахувати. До речі Олег Гуссев разом грав в одному поколіні з Алієвим і Мілевським з 2003 року.І також міг як жива людина трошки розслабитись.То його також не можна ставити в рівень з Динамівцями інших поколінь?. Чи Ярмоленко не грав з ними в одному поколінні з 2008 -го? До речі Алієв дебютував в складі Динамо ще в 2002 році при Михайличенко в Кривому Розі.

   03.02.2024, 23:17
  • Прокомментировал новость → Артем Милевский: «Говорю Ярмоле, Буяльскому и всем в «Динамо», что весной начинать надо очень мощно»

   Зловив себе на думці. Були різні покоління Динамівців-1960-х= Біба - Щегольков-Островський-Серебряніков-Турянчик-Рудаков які також живі люди могли трошки розслабитись-буханути але ж ГРАЛИ. Далі покоління1970-х-Колотов-Коньков-Трошкін-Матвієнко також навіть при Лобановському могли розслабитись але ж ГРАЛИ. Далі покління 1980-х-Безсонов-Дем"яненко-Заваров-Яремчук також не Святі алеж Грали. Далі 1990-ті Леоненко який би він не був як людина пихатий відверото бухав літрами пиво але ж ГРАВ як і Калітвінцев- Максимов-Беженар-Косовький. Далі Мілевськийі Алієв свого часу ми всі казали от сукіни діти але ж Грали-Чемпіонами Були могли до півінала Кубка УЕФА доходили. В Лізі Чемпіонів на рівних грали з Лондонським Арсеналомв 2008 і Порту на виїзді обігрували. А ЦІ що сьогодні наче і не бухають але ж і гри покинажаль немає.Тільки тату набивають.

   03.02.2024, 16:59
  • Прокомментировал новость → Владислав Ващук: «Спорт не может быть вне политики»

   Мжна по різному ставитись до Ващука -Життя дає нам уроки. Гадаю Влад пройшов осмислення своїх вчинків в минулому. Зараз Молодець чітко стоїть на Позиції України на позиції Добра і чітко говорить, що зло рашистське не
   тільки в політиці, не тільки на полі боя, а всюду і в культурі і спорті варвари -виродки мають бути покарані.

   20.01.2024, 16:20
  • Прокомментировал новость → «Это очень больно», — Сёмин о голе Шевченко в матче Россия — Украина

   Є відео цього матчу. Про яке "большое преимущество" говорить цей пропитий Шпалич???. Так дійсно московити грали першим номером але наші хлопці діяли впевнено без мандражу.І Голвоне нам також забили зі стандарту-з штрафного. Так гол Шевченка дійсно трошки курйозний. І Якщо подивитесь повтор ціього голу то там заслуга не тільки Андрія Шевченка як виконавця навісу, а набігаючих АндріяГусина і Сергія Мізіна коли вони набігаючи в сторону Філімонова щось кричали( припускаю москальскою мовою) що і збило з пантилику їх кіпера. Ну все по ЧЕСНОМУ гол чистий-рахунок на табло-ДСВІДОС. А в Першому Матчі Коли ми Перемогли 3-2 в Київі, там дійсно ми мали перевагу і рахунок мав бути 6-2 на нашу користь.

   14.01.2024, 18:42
  • Прокомментировал новость → «Динамо» дало мне все, а я такие слова сказал», — Яремчук рассказал, за что ему стыдно

   Таких епізодів у Романа нажаль не один, де він себе поводив не порядно. Це і те саме інтрв"ю в якому він ще і принизив медичну службу Динамо мов його не так там лікували, мов в Бельгії все краще на порядок. Можливо медицина так. Але тренувальна База Динамо і Гента це різні рівні в нашу користь. Негідно він повів себе коли забиз за Бенфіку в ворота Динамо в Лізі Чемпіонів в Лісабоні, і як скажений бігав і радів. Аля "юран №2". Можна було просто стримано себе вести-бо Динамо дало тобі -відкрило шлях у великий футбол і не маринувало, а відпустило до Европи коли в нього тут не все виходило. Також у 2021році перед самим Чемпіонатом Европи він жартівливо образив партнера по збірній Зінченко "привітавши "його з НЕ виграшем Ліги Чемпілнів ( Фінал Манчестер Сіті-Челсі 0-1). Якісь в нього вихідки такі не порядні були. А тепер коли бумерангом стало йому вже "прилітати" можливо починає вже розуміти свої помилки. Якщо так то це добре.

   01.01.2024, 19:51
  • Прокомментировал новость → Андрей Шевченко — в топ-20 рейтинга лучших футболистов мира 2000-х по версии FourFourTwo

   Приємно і вважаю заслужено потрапив до цього списку Наш Андрій Шевченко. Але сам список трошки дивний. Немає багато відомих прізвищ таких- як Рауль Гонсалес, Алесандро Дель Пьєро, Габрієль Батистута,Франческо Тотті, Едгард Давідс, Девід Бекхем, Роберто Карлос , Пауло Мальдіні , Андреа Пірло. І саме дивно Павел Недвед який вигравав Золотий М"яч і не потрапив в цей рейтинг. А Зенедіна Зідана в цьому рейтингу випереджає його земляк Тьєрі Анрі-дивно як на мене.

   17.12.2023, 17:38
  • Прокомментировал новость → «Мы ни за что не несем ответственности и не имеем отношения к политике», — русский футболист

   Ще один рашистський покидьок . Всі ви маєте відношення до цієї війни, до агресії проти України.Саме ви ТИПУ звичайні прості громодяни рф голосували за цього кремлівсьего царя роками. Вас ще раніше треба було ігнорувати в міжнародному маштабі починаючи з 1994 року коли ви виродки почали Геноцид Чеченського народу, коли ви танками в 2008 році йшли на Тбілісі. А вас захід заспокоював дав вам провести зимову Олімпіаду в2014 році а ви полізли в Крим і на Домбас в Україні . І знову заспокоювали дали вам провести ЧС-2018 і ЩО. ВИ ТВАРЮКИ як були АГРЕСОРАМИ ТАК і ЗАЛИШИЛИСЬ. Вас треба не заспокоювати вас як зло треба нищити і щоб ваша недо-імперія зазнала краху-розпалась. Вам тоді точн обуде не до Олімпіад.

   16.12.2023, 20:42
  • Прокомментировал новость → Цыганков зимой переедет в Англию? «Тоттенхэм» готов заплатить «Жироне» 30 млн евро за трансфер украинского футболиста

   Вже зараз зрозуміло що Жирона для Віктора проміжний етап в кар"єрі. Але чи варто серед сезону переходити-продавати гравця. Команда лідирує в Чемпіонаті Іспанії, є великі щанси посісти одне з призових місць Прем"єри,а може іі навіть виграти її. От по закінченю сезону можливо був би кращий час для переходу. Але виникає питання в який Чемпіонат?. Чи потягне по здоров"ю Вітя Англію, знаючи про його травматичність?. Як на мою думку , саме ІСПАНСЬКИЙ Чемпіонат- це саме те для нього і по стилю і по його витривалості. Можливо будуть пропозиції з інших топ-клубів Іспанії побачимо.

   12.12.2023, 14:17
  • Прокомментировал новость → Сергей Федоров: «Бражко — это будущее «Динамо»

   Сам Сергій Федоров був чудовим центральним захисником.Мабуть найкращим Персональщиком 1990-х початку 2000-х років. Не даром йому дали призвісько "ПАЛЬТО РАУЛЯ".Пам"я таю як він персонально грав і з Крістіаном Вієрі з Інтера. То покоління Динамівців було дійсно професіоналами. Головко-Ващук-Федоров -Герсименко хорошими були захисниками.Ох якби нам зараз такого рівня гравців в захист.

   16.11.2023, 22:29
  • Прокомментировал новость → 14-й тур чемпионата Украины. «Кривбасс» — «Динамо» — 0:2. Обзор матча, статистика

   З Перемогою Наше Динамо і що приємно що не тільки переграли одного і з поточних лідерів чемпіонату на виїзді, а ще і зіграли і зберегли свої ворота в недоторканості.

   12.11.2023, 15:58
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Слава Богу, удалось положить Милевского в больницу. Большая благодарность Игорю Суркису» (ВИДЕО)

   Можна по різному ставитись до Братів Суркісів але вони дійсно своїх "Динамівців"не кидають. Пам"ятаю як зі скандалом покидали Динамо Алієв і Мілевський . Але все одно вони частина історії нашого Динамо і добре що Суркіс пробачає -допомогає. Свого часу вони пробачили Ващуку і дозволили йому в 2005 році повернутись до Динамо. Допомогали Легенді 1960-х Віктору Серебряннікову -крайні роки його Життя. Відшукали і поставили Пам"ятник в москві тренеру Віктору Маслову на початку 2000-х років. Бо москалі Торпедо весь завод зіл не знайшли поваги віддячити тренеру який зробив славу їх команді. Підтримували і Бориса Деркача який був родом з Харкова але трошки грав і в Динамо-не відмовили. Нажаль його доля потім стала трагічною. Сподіваюсь Тема Мілевськи одужує.Він хоч і босяк трошки але наш справжній Динамівець-все ж таки його родина це ДИНАМО. Тому шо шо але за відношення до Динамівців можна сказати що Суркіси якщо треба не кинуть-допоможуть-це є факт.

   25.09.2023, 20:40
  • Прокомментировал новость → «Динамо» официально сообщило о прекращении сотрудничества с Гармашем: подробности

   Велика Подяка Денису за роки в Динамо. БОЄЦЬ -работяга -універсал. Міг зіграти на різних позиціях. Ніколи не прибирав ноги .Я завжди думав як шкода що він народився пізніше. Я завжди думав хто з Динамівців крайніх 15 ти років зі складу міг би грати у ЛОБАНОВСЬКОГО?. І відповідь у мене така це Гусев-Гармаш-Ярмолнк.Гадаю якби він завстав Лобановського то при ньому він став би не тільки зіркою Українського футболу а і Европейського . Він не чим не гірше таких хлопція які раніше грали Павла Яковенко-Вані Яремчука.

   06.09.2023, 21:27
  • Прокомментировал новость → Юрий Береза: «Кучер — это не тренер, а футбольное несчастье»

   От Береза каже футбольноє несчастьє. В мене питання скільки років існує Дніпро-1?. Подивіться на емблему команди чи відповідає вона геральдиці футбольних клубів?. Що означає той кубок на емблемі?. До чого він?. Чи бачили ви щось подібне на емблемах інших клубів світу?. Він каже про управління-менеджмент. Так ви бляха за скільки років навіть достойну емблему клубу не можете СТВОРИТИ. Так гарна назва Дніпро ,а на емблемі нічого Дніпровського немає. Тому з фундаменту треба починати.

   04.09.2023, 22:41
  • Прокомментировал новость → Пресс-конференция. Мирча Луческу: «Попов травмировался и, скорее всего, с «Арисом» не сыграет»

   А я бачу позитив що наше Динамо гратиме саме в Румунії в Бухаресті на Батьківщині Мірчі. Для нього це додаткова відповідальність-бо він гратеме зі своєю командою перед своїм Народом. І якщо цей матч не всі будуть бачити Румуни з трибуни але навколо преса -футбольні експерти будуть ретельно аналізувати гру Динамо і Самого Луческу.Він це розуміє тому гадаю для нього це додатковий стимул порадувати результатом і Українськихв болівальників і своїх земляків також.

   16.08.2023, 19:07
  • Прокомментировал новость → Мирча Луческу: «В Салониках во время матча нас обзывали, на нас плевали...»

   Хлопці-Динамо менше слів, а більше справ. Розірвіть їх на футбольному полі-порвіть на шматки щоб вони це запам"ятали на довго.

   15.08.2023, 18:31
  • Прокомментировал новость → «Черноморец» осудил анонсированный в Москве матч памяти Ильи Цымбаларя

   Підтримую Одеситів і наш Чорноморець. Ці рашистські тварюки намагаються про-піаритись на смерті і Пам"яті нашого відомого Одеського Славного гравця. Хай ці тварі йдуть за кресером моцква. Вони мерзоти-москальські тільки можуть працювати на хайп і показуху. Згадую як на початку 2000-х років брати Суркіси в Москві знайшли занедбану могилу тренера Віктора Маслова (деда) і за свій рахунок посттавили гідний пам"ятник тренеру. Цей тренер тренував не лише київське Динамо а і моцьковське торпедо і вигравав з ними трофеї. То так ви скотиняки дбаєте пропам"ять відових футбольних постатей???. Одеса дала багато відомих футболістів нашому футболу і Київському Динамо починаючи з 1930=х років-Трусевич-Макаров-Щегольков-Буряк-Беланов-Шматоваленко-Бущан і вони рідні як Одесі так і Київу так і всій Україні. Чимоло Одеситів грало в лавах не шанованого спартака що з московії. Та вони ніколи не були там своїми ні Пасулько (хоча він не корений одесит) і Цимбаларь ні Нікіфоров. Ще в 19-столітті наш Кобзар писав -Кохайтесь чорнобриві та нез москалями , бо то чужіє люди роблять лихо з вами. Сподіваюсь в Одесі вже поменшало сепарів- любителів ординського -імперського концтабору. І ще в Одесі багато серед простих вболівальників справжніх прихильників і нашого Динамо. А от фанати раніше історично Одеси і Київа ворогували. То може пора вже припинити і закопати сокиру війни?. Може ви тепер Одесити зрозуміли хто справжній ваш ворог?. Гадаю ви справжній ультрас Одеситів це довели ще 2-го травня 2014 року коли разом з ультрас Металіста захищали не тільки Одесу але і всю Україну від руцьького "миру". Сподіваюсь на примирення між нами - ми одна родина в нашій Україні.

   15.08.2023, 18:23
  • Прокомментировал новость → Источник: «Динамо» рассчитывает на Ваната и больше не ищет форварда

   Як для першого Сезону в дорослому футболі в скаладі такої команди як Динамо-дуже гарні показнику у нашого молодого нападника. Майже в кожній третій грі він забиває і це при тому що цей сезон наша команда самі розумієте як грає......?. Але саме головне він показує задатки справжнього нападника-мисливця-голеодора. Що мені приємно він кожну свою актаку намагається завершити саме ударом по воротах. Колись у нас був Ісмаєль Бангура-зрозуміло що не можна їх порівнювати багато в чому, але той також завжди постійно саме БИВ по воротахі багато забивав. Цим мені Ванат дуже подобається-нападник має забивати.

   21.05.2023, 14:27
  • Прокомментировал новость → «Нещерет показал, что не готов к роли основного вратаря, а Буяльский подвел команду», — журналист

   Будемо чесними -Нещерет своє місце в основі не виборював . Йому пощастило просто ВПАЛО це МІСЦЕ через травми Бущана і Бойко. Поки що за 2.5 роки як він став з"являтись в основі згадується лише сейв після штрафного Мессі в Барселоні і все. Як казав колись Лобоновський воротар не тільки тримати-стояти повинен на воротах, а і виручати. Гол від Зорі на його совісті. Гол від Степаненка з 35-ти метрів також. А це все коштужє команді 5-ти очок в турнірній таблиці. В Минули часи він би до основи не потрапив би.Колись грав у нас в дублі в Динамо-2 Рустам Худжамов хороший кіпер але він навіть ні одного матчу не зіграв в основі команди. Цьому повезло, але нажаль він не виправдовує статус ПЕРШОГО НОМЕРА-Голкіпера команди.

   23.04.2023, 19:36
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть