Полузащитник киевского «Динамо» Беньямин Вербич в пятницу перенес в клинике «Богенхаузен» в Мюнхене операцию на голеностопном суставе.
«Операция прошла хорошо, я скоро вернусь», — написал словенец в своем Instagram и выложил «больничное» фото.
Напомним, Вербич получил повреждение лодыжки после грубого «подката» Давида Хочолавы во втором тайме матча против «Шахтера» и вынужден был покинуть поле. Однако позднее словенец сказал, что эта травме беспокоит его уже два месяца.
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.05.2019 15:21
Здоров"я!
- 0
-
Viktor Khm(ViktorKhm)
- Наставник
04.05.2019 07:12
Здоровья, Бен.
- 0
-
Николай П(kaljan1970)
- Старожил
03.05.2019 22:48
- 2
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
03.05.2019 22:40
Одужуй, хлопче. Нинішньому ДК ти дуже потрібен: і в плані гри, і в плані характеру. Чекаємо з нетерпінням
- 2
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
03.05.2019 22:16
Выздоравливай Беньямин,тебя очень не достаёт команде.
- 2
-
Lord Alexs
- Наставник
03.05.2019 21:37
Скорішого одужання! Чекаємо на повернення!
- 2
-
Руслан Жук
- Эксперт
03.05.2019 21:18
За багато гравців потрапили на операційний стіл, щось в клубі не так чи то по медецинські частині, чи то в підготовчому процесі.
- 0
-
TAURUS The Bull
- Наставник
03.05.2019 21:00
Скорішого видужування! Наступний сезон має бути нормальним всі полатались повидужують і вже будем наводить шороху як в себе вдома так і в Європі.
- 0
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
03.05.2019 19:28
Значит, ще одна операція в команді...:(((
- 2
-
Аматор Iamback(combat)
- Наставник
03.05.2019 18:56
Ось так півкоманди на предєлі
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
03.05.2019 18:42
Просто якась пошесть на травми гравців атаки... Здоров'я Вербічу, Солю, Бєсєдіну!!! Щось багато назбиралося тих, хто в "лазареті" і кому це зараз потрібно бажати... Надіюся, що ця чорна смуга скоро все-таки закінчиться, і всі вони принесуть багато користі нашому Динамо.
- 4
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
03.05.2019 20:47
Розкажіть це тим хто постійно критикує Хацкевича і Суркіса за друге місце в турнірній таблиці. Лазарет команди переповнений гравцями основи а люмпену "пабедыдавай"! З ким перемоги давати - з Русиним і Супрягою а також гравцями дубля, яким ще судді не встигли насувати жовтих карток, і проти Шахтаря?
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
03.05.2019 18:33
Ну, вот и ответ на вопрос: зачем нам нужен Пена? :)
- 3
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
03.05.2019 18:39
Невже ХАН передбачив травму Вербіча?
- 1
-
B.J. Hunnicutt(rohroh)
- Наставник
03.05.2019 18:55
ну, если он уже несколько месяцев говорил, что его беспокоит - вероятно, наш тренер догадался
- 2
-
A G(Toha111)
- Эксперт
03.05.2019 19:32
Чому передбачив? Скоріше знав!
- 2
-
CAPA CAPA(LETKORAT)
- Эксперт
03.05.2019 18:19
Здоровя Вам Бенямін Вербіч! Бенямін Вербіч в кожному поєдинку викладався по повній в поєдинках за Динамо(Київ) і останні 2 місяця грав з травмою.
- 1
-
B.J. Hunnicutt(rohroh)
- Наставник
03.05.2019 18:56
это жесть, если человек с травмой вынужден играть 2 месяца в таком клубе как Динамо, вы не находите?
- 3
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
03.05.2019 17:40
Выздоравливай!!
- 3
-
Гудвин
- Эксперт
03.05.2019 17:29
Здається це надовго.
- 2