Полузащитник «Вест Хэма» Андрей Ярмоленко рассказал, что его одноклубники и тренер в Англии интересуются политической ситуацией в Украине.
— Пацаны следят за ситуацией в Украине. Тот же Пеллегрини, когда были выборы, после первого тура подходил, спрашивал, правда ли что выиграл комик. Я говорю, да. И после второго круга спрашивал. Пацаны, разумеется, троллят, шутят, приходится отбиваться, — сказал Ярмоленко в программе «Бомбардир».
Перераховувати позитивні зміни можна довго. Звісно, це не так ржачно, як гра х..ром на роялі вашого ЗЕ, зате більш ефективно.
П.С. Щоб ви так жили, як прибідняєтесь!
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
27.05.2019 01:14
Ну, как там у Козьмы Пруткова? "Если на клетке слона прочтешь надпись буйвол - не верь глазам своим..."
- 7
-
Владимир Иванов(vlast40)
- Старожил
27.05.2019 02:30
+
- 2
-
Sergii(SergioVictore)
- Наставник
26.05.2019 21:23
Коломойский совсем не клоун!
- 2
-
Nikolay NAC(NAC)
- Эксперт
26.05.2019 19:44
интересно --а за кого ты болел ?
- -5
-
Швондер(Olvi)
- Опытный писатель
26.05.2019 21:03
За за ім‘я «Динамо».
- -4
-
Павло. Львів !
- Старожил
26.05.2019 19:44
ЗЕленоботам все ок.
- 6
-
Швондер(Olvi)
- Опытный писатель
26.05.2019 21:02
Ну так далі підтримуй фуфу.
- -8
-
Макс Гончар
- Наставник
26.05.2019 21:56
Да, закон плохой о декоммунизации, нам бы и дальше кровожадному Ленину цветы носить
- 5
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
27.05.2019 00:56
Кому как. Некоторые вас здесь же к стенке приставили бы за русский язык. Хотя это им не мешает вам же и плюсов накидать за этот коммент) Вот вам и вся "интрига" в головах.
- -3
-
Александр(dynamo1985)
- Опытный писатель
30.05.2019 09:35
За русский язык к стенке не ставят. Ставят за рашистское поведение.
- 0
-
Александр(dynamo1985)
- Опытный писатель
27.05.2019 10:08
Порохоботи соєві що тут забули? Ваш пєтюня має у партнерах кримінального злочинця ахмєтку, який під час війни замість того щоб купувати танки Оплот для ЗСУ, купує за десятки мільйонів у.о., крадених з сивим хряком на ротердамах+, маладих бразильців для свого гівняного шлюхтера, а соєве бидло павелки повністю заполонило ФФУ і парцюють виключно на інтереси рудого покидька. Наслідки роботи цього органу мабуть позитивні, його дії не зааганжовані по відношенню до Динамо? Так що йдіть звідси васваясі із своїм агітпропом від сивого реХВорматора, на інші сайти. Он, тєрікон є наприклад.
- -2
-
Павло. Львів !
- Старожил
27.05.2019 13:14
Тобто Бєня, який вкрав у держави та українців 5 млрд $ кришталево чесна людина? )) Недаремно він повернувся, разом з Боголюбовим, Хорошковським та іншими. І повернувся точно не для благих справ, а щоб ще раз нагнути вас і разом з вами всю Україну. Єдина втіха для ЗЕбілів - що вас будуть нагинати з ваЗЕліном. Так що займайте свою звичну колінно-ліктьову позицію, включайте Г+Г та насолоджуйтесь. Успіхів
- 1
-
Александр(dynamo1985)
- Опытный писатель
30.05.2019 09:24
Бєня пєня, ги плюс ги, але як би не мнялося комусь, із четвертаків, - соєвого гі..на ні на троні (АП) ні в ФФУ не буде. Як і кротовнячої ахмєтавкай мерзоти, що зруйнувала український футбол.
- 0
-
Nikolay NAC(NAC)
- Эксперт
26.05.2019 19:43
а сколькоты -Андрей --станешь еще работать на аналахкротов -?Они тебя оскорбляют -а ты все никак не соберешь бабло рекламное вместе с ..Усиком
- -4
-
vlad
- Наставник
26.05.2019 19:41
Скорее, выборы проиграл клоун.. Мрачный и жадный клоун.. А веселый клоун их выиграл.
- -1
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 19:45
Оце вже ближче до істини.
- -3
-
Павло. Львів !
- Старожил
26.05.2019 19:56
О, ще один "зубожілий". Порошенко так опускав, що під час війни було стабілізація та зростання ВВП, золотовалютних резерів та економіки. Під час війни нам дали безвіз. Українізація. Санкції проти паРаші.
- 10
-
Алексей Рубанец
- Старожил
26.05.2019 20:22
Повністю погоджуюсь з Вами. Але не варто марно витрачати час, щоб доводити це "корисним ідіотам". Вони, як губка, впитують любу негативну інформацію і зовсім не сприймають інформацію про позитивні зміни, які відбуваються в країні.
- 8
-
vlad
- Наставник
26.05.2019 23:30
Экономика так "выросла", что страна оказалась на последнем месте в Европе по уровню жизни, по уровню коррупции.. Народ массово уезжает за границу.
- -3
-
Павло. Львів !
- Старожил
26.05.2019 23:49
Народ массово уезжает за границу.
- 3
-
Владимир Иванов(vlast40)
- Старожил
27.05.2019 02:33
+
- 0
-
Александр(dynamo1985)
- Опытный писатель
30.05.2019 09:28
Тьопай четвертний у твітер чи ще кудись, свого сивого клептомана там славити. Тут сайт вболівальників Динамо, і з політичного тут обговорбювати можна хіба що вплив соєвого г..на на ФФУ і його сприяння партнеру сивого клептомана, ахмєтці, у монополізації українського футболу.
- 0
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
26.05.2019 21:03
- 4
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 21:15
Знов розказують, як має бути))))) Ось така в нас розумна і працьовита нація! А те, що живемо в гімні- це не ми, це все вороги-супостати....
- -5
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
27.05.2019 16:02
Ну так мийтесь і не гадьте під ноги.
- -2
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
28.05.2019 16:22
Ви головне під собою витирайте, а поради залиште при собі. Бо тільки роздаєте, а самі гімном і кидаєтесь.
- -1
-
vlad
- Наставник
26.05.2019 23:34
Vlad Kutovoy
- -5
-
Макс Гончар
- Наставник
26.05.2019 21:35
Так нет в Украине пока личностей лучше Зе, но он не так прост, как кажется, свинарчуки это
- -6
-
Pavel DynamoKyiv(prodigy)
- Наставник
26.05.2019 19:17
Та по ходу все офигели от таких результатов. В воюющей стране, выбирают президентом клоуна.
- 2
-
bsg lis(bsg.lis)
- Эксперт
27.05.2019 00:55
Можно подумать Порошенко лично в окопе атаки отбивал.
- -2
-
Александр(dynamo1985)
- Опытный писатель
30.05.2019 09:33
Краще нехай клептоман буде у воюючій країні, з невідрубаними руками. Навіть розетки з АП повидерало, нице
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
26.05.2019 19:07
Увесь світ в шоці від вибора цього Зе.
- 1
-
vlad
- Наставник
26.05.2019 19:46
Всему миру, если вам интересно, глубоко безразлично всё, что происходит за пределами их собственных стран..
- 3
-
Алексей Рубанец
- Старожил
26.05.2019 20:38
Задолбали... "...они видели какое коррумпированное существо возглавляло Украину последние 5 лет." "Они", я так понимаю, это наши западные партнеры? Разочарую вас. И Меркель, и Макрон, и Туск, и Юнгер, и Мингарелли, и Лагард, и другие лидеры западных стран, кто по телефону, кто при личных встречах во время последней поездки Порошенко в Брюссель, отмечали достижение Украины в проведении реформ (да об этом говорят и статистические данные) за последние 5 лет и только упоротые "зрадофилы" тупо этого не видят.
- 0
-
Макс Гончар
- Наставник
26.05.2019 21:41
Он им свои конфетки возил, а что народ захватили барыги Пети и грабят народ,
- -7
-
vlad
- Наставник
26.05.2019 23:45
Алексей Рубанец
- -2
-
Sergii Ribakov
- Наставник
26.05.2019 18:42
Не комик, а пианист...
- 2
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 18:27
Уже законы попрали)))))) То, что порох так и не отменил законов, за которые яныка скинули- это фигня. Да и кум луценко, сидевший между прочим, у руля прокуратуры- тоже нормально)))) Люди, которых воспитал феодальный СССР, никогда не перестроятся. Их удел- важничать и умничать. И пофиг, что самые бедные не только в Европе, зато всем расскажут, как должно быть.)))) Тут еще надо уточнить, кто есть комиком.....
- 3
-
александр футбол(alexander1964)
- Эксперт
26.05.2019 18:18
беня сегодня сказал что "Зеленский должен объявить дефолт". Кто у нас управляет страной???
- 5
-
Anton Molotov
- Опытный писатель
26.05.2019 18:10
у нас два комика были в лидерах. Один по профессии, а второй - по жизни
- 1
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 18:31
не роняйте сознание верующих...... сгноят проклянут) мне вон обрезали все права на сайте) типа наказали))))
- 0
-
Александр Семенов(soma10)
- Старожил
26.05.2019 19:08
Таких уё...в как ты надо банить пожизненно.
- -3
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 19:36
а в жизни приходиться отс***ать. Вон оно как....
- -2
-
Macklemoore 1927
- Старожил
26.05.2019 18:07
Посміховисько на весь світ...
- 2
-
Андрей Кан
- Наставник
26.05.2019 17:53
- 7
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
26.05.2019 17:58
коміки ті, хто не бачить прогресу в певні короткочасні періоди історії України... А поляки, наприклад, коміків у владу не обирали ніколи. Хоча років зо 20 мучились з бальцеровичиськими реформами...
- 1
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 18:34
прогрес в чому? такого непрофесійного підходу до управління не було навіть у команди яника. А пороз молодець для себе, гарно заробив. На пару строків пожиттєвих вистачить.
- 0
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 19:19
Мене вже в приваті вчать))))) Так як і говорив - всі розказують, як має бути, і чомусь не робиться......
- -5
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
26.05.2019 19:34
ага, дефолт; чи навіть відмова від допомоги МВФ - це професійно...
- 2
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
26.05.2019 19:40
Дефолту поки немає, з кредитами теж не зрозуміло.... Та й не давали його, бо не всі умови виконані.... Але то таке (с)
- -7
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
26.05.2019 20:50
Та хоч би не виконані - але попередній Президент з Урядом завжди проводили переговори з МВФ! І доводили свої правові позиції, і переконували, і, головне - ДОМОВЛЯЛИСЬ! І тут би домовились, 100%, тому що ціна газу вже ринкова, нехай навіть після пониження тарифів, а не підвищення! Так сталось! Ринок! І, тим більше, за дефолт ніхто і не заїкався! Тому - допомога надавалась звідусіль: і з МВФ. і з СБ, і з ЄС, і від США!
- -1
-
WestUkraine
- Наставник
26.05.2019 23:02
Не забувайте, що МВФ нічого просто так не дарує - нашим з вами дітям тре буде боржок повертати.
- 1
-
Александр(dynamo1985)
- Опытный писатель
27.05.2019 10:14
Ти розкажи, краще, патетичний свідок сивих покращень, чому на відміну від нагальних реформ, які запрофанили сивий і його корєша - судова, антикорупційна - пройшли так собі, зі скрипом, а от реформа нового енергоринку із мільярдними оборудками втіхаря від кабміну, на користь сивого хряка і ахмєтки, - летить на всіх парах, аж дух перехоплює. Навіть Європа каже - почекайте, ви куди??!!
- 0
-
Ник Николаевич(Kryjanovskiy)
- Старожил
29.05.2019 14:38
Що там, вже ні дефолту, і МВФ не тікає ...... Зате ми зебіли, а ви дворяни))))) Ви просто лохи, яких качають туди-сюди.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
26.05.2019 21:19
Вони електрика вибрали.
- 1
-
Рома К(kylroma)
- Наставник
26.05.2019 17:12
- -8
Еще комментарииА что я вижу - сейчас посъезжались в Украину все те, кто при Порошенко сидели по норам и боялись даже сунуться в Украину: Коломойский, Хорошковский, Портнов, Царев, Симоненко, ну можно и дальше продолжить...На очереди Азаров и Ко, если так и дальше пойдет, то не удивлюсь если и Янукович вернется, а героев Небесной Сотни объявят бандитами...
Все же у нас парламентско-президентская республика, в которой президент отвечает в первую очередь за внешнюю политику и безопасность страны и в этом плане Порошенко лучший президент по сравнению со своими предшественниками (Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович), ну а злоупотребление админресурсом было у всех....
Как сказал когда-то один известный шахматист - конечно плохо,если у Вас плохая стратегия, но еще хуже, если у Вас вообще нет никакой стратегии... :)
Или, есть наивные, которые думают, что выбирали зеленского?
Полонені, загиблий.... а головнокомандувач на "ліґа смєха".
— 8 Украинских военных попали в плен, 4 дня тишина, ни от преЗедента ни от МО;
— В Украину после 6 лет отсутствия вернулся Хорошковский, экс–глава СБУ при Януковиче;
— Вища Кваліфікаційна Комісія Суддів заявила что ей ВТОРОЙ ДЕНЬ не дают провести заседание "активисты" спортивной наружности непонятно из какой организации. Но полиция была занята, так как:
— Вернувшийся бывший замглавы АП Януковича — Портнов заявил, что договорился с полицией о вооруженной охране для себя;
— ДБР (с подачи Портнова) возбуждено дело против теперь уже бывшего руководства Украины за "проход кораблей через Керченский пролив" (т.е. из УКРАИНСКОГО порта в УКРАИНСКИЙ порт через УКРАИНСКИЕ и нейтральные воды) Что дальше? Дело о "незаконном начале АТО?";
— Кернес и Труханов объединились в единую политическую партию (помните призывы противника в 2014 про "новороссию от Ха до Одессы"?);
— Конституционный суд рассмотрит правомочность закона о декоммунизации (по состоянию на сейчас, заседание перенесено на неопр.срок).
#ЗЕбілнароялі так обіцяв боротись з корупцією, що на владні місця назначає корупціонерів.
и коммунизм для лохов строить...
Стыдно болельщикам --но почему-то тебе не стыдно --бабло не воняет Ну-ну .....
Но, никогда Зе не выиграл бы выборы, если бы его соперником не была такая личность, как тот, который 5 лет опускал страну..
Перераховувати позитивні зміни можна довго. Звісно, це не так ржачно, як гра х..ром на роялі вашого ЗЕ, зате більш ефективно.
П.С. Щоб ви так жили, як прибідняєтесь!
Не в Украине живёте, по всей видимости? Потому что не видеть это невозможно. Если можно, пересчитайте хорошее. Реально хорошее, а не те фантазии, которые выше написали и которые вступают в противоречие с реальными фактами.