Цьогорічне домінування англійських команд у єврокубках нагадало другу лігу чемпіонату СРСР. Точніше — українську зону цієї ліги, яку сформували 1971 року. Тодішній рівень команд наших обласних центрів був настільки високий, що за кілька років кожен третій представник вищої ліги був український, а в черзі на підвищення у класі стояли ще півтора десятка сильних колективів із УРСР. Тому всесоюзній федерації довелося зробити прохід українських команд до першої ліги максимально складним — інакше за кілька років чемпіонат СРСР перетворився би на чемпіонат України.
Чому так сталося? Тому що в радянському футболі гроші та майстерність перебували в різних місцях. У командах азіатських і закавказьких союзних республік платили набагато більше, ніж в Україні. Але там не було конкуренції, що й дозволяє підвищувати клас. Саме тому футболісти Радянської України, які не страждали альтруїзмом, залишалися вдома.
Приблизно те саме тепер у світі. Видатний футболіст заробить мільйони в Китаї, Саудівській Аравії, Катарі. Але стати справжньою зіркою він може тільки в Європі, а останнім часом лише в Англії. Бо нинішні «Ювентус», «Барселона», «Баварія», «Парі Сен-Жермен» хоч і платять щедро, але не сприяють зростанню гравців так, як це роблять клуби англійського чемпіонату. Тому, хто пройшов сезон тамтешньої прем’єр-ліги, вже не страшна жодна Ліга чемпіонів. Останнім часом англійські команди в цьому турнірі здебільшого відпочивають від власного чемпіонату, «вмикаючись» по-справжньому лише на вирішальній стадії плей-оф.
Зупинити цей процес спортивними методами неможливо. Коли так піде далі, в чому я не маю сумніву, організаторам єврокубків, як колись організаторам чемпіонату СРСР, слід буде щось терміново робити, аби Ліга чемпіонів і Ліга Європи остаточно не перетворилися на послаблені варіанти англійського чемпіонату
Микола НЕСЕНЮК
учетная запись этого пользователя была удалена
и нет--а отсюда и результаты --пшик
\ последняя победа на ЧМ-1966гт и то при помощи свистка бакинца тофика бахрамова--угадал и угодил Елизавете
учетная запись этого пользователя была удалена
И это при том, чт действовало правило 3-х легионеров......именно из-за этого правила , кто-то кроме итальянцев мог выиграть евро-кубки, но серия A cчиталась безоговорочно сильнейшей.
Но как-то это прошло без всяких ограничений. Просто вмешались экономические факторы , и центр сместился в Англию.....Посмотрим надолго-ли......
---------------
Пока телеканалы будут за ПЛ платить такое бабло как сейчас
І все одно АПЛ процвітає
________________________________________________
Яким чином, адже єврокубкові квоти будуть однакові що для представників АПЛ, Примери, Серії А та Бундесліги
учетная запись этого пользователя была удалена
Но мастерство и трудолюбие игроков помноженный на тренерский талант сделали свое дело!
Дайте сборной Англии например Ю. Клоппа и вы не узнаете сборную Англии!
" с 2010 года работает главным тренером различных юношеских сборных Украины, где по итогам разных лет уже успел достичь для украинского футбола различных международных успехов (В 2014 и 2018 году его подопечные были участниками юношеского (U-19) чемпионата Европы, где в первый раз заняли 5 место, а уже во второй раз улучшили свой результат (3-4 место); в 2016 были участниками юношеского (U-17) чемпионата Европы. Однако главным достижением является участие на двух молодежных чемпионатах мира, где по итогам первого ЧМ подчиненные Александра Васильевича потерпели фиаско в 1/8 финала, а через 4 года уже стали чемпионами)."
... вам мало достижений? як мед так і ложкою? каждый год нужно становиться чемпионами?? или вы считаете, что без хорошего тренера можно выиграть чемпионат??? Такое бывает только в сказках... Я не абослютизировал роль тренера, а лишь подчеркнул, что для максимума нужны две качественные составляющие - игроки и тренер!!!