Украина — Финляндия — 1:1. ВИДЕОобзор матча

Сборная Украины, ЧМ-2022, Сборная Финляндии
ЧМ-2022 Украина   Финляндия   28 марта 2021 в 21:45 на ТРК Украина 932

Как уже сообщалось, сегодня в матче отбора на ЧМ-2022 сборная Украины сыграла вничью 1:1 в Киеве с Финляндией. Предлагаем вашему вниманию видеообзор этой игры.

Автор: (AWAW)

Статус: Эксперт (11218 комментариев)

Подписчиков: 394

2 комментария
  • A G(Toha111) - Эксперт
    29.03.2021 00:33
    Перший тайм зажували Малиновський із Зінченком при спогляданні нікчемних Зубкова та Соболя.
    Другий тайм команда провалила зовсім: Макаренко розчинився, а Коваленко тільки партачив(гол у наші ворота саме із нього розпочався після чергової обрізки Маліновського); у Зубкова гра не пішла зовсім(та й рівень не для збірної); Соболь усе в холосту- то не добіг, то стормозив, то не перебив ближнього суперника, то 90% передач до своїх воріт; Матвієнко весь час помилявся і в захисті і в передачах; Забарного заганяли(невже не можна було дати відпочити хоч у другому таймі хлопцю); Миколенка Шевченко викреслив зі складу на наступний матч, бо це результат сьогоднішнього його "експерименту" - пре не завжди; Марлос здувся.
    Це не трагедія, якщо Шевченко зробить висновки разом із ТШ.
    Так де були новопризначені "лідери" сьогодні? Як і минулого матчу також!