Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Ковальца в списке «Александрии» нет», — источник

2021-04-22 15:05 Журналист Игорь Бурбас уточнил свою вчерашнюю информацию об отставке главного тренера «Александрии» Владимира Шарана. Фото: В.Дед ... «Ковальца в списке «Александрии» нет», — источник

Журналист Игорь Бурбас уточнил свою вчерашнюю информацию об отставке главного тренера «Александрии» Владимира Шарана.

Фото: В.Дед

«За это десятилетие Шаран выполнил качественную работу и заслужил аплодисменты. Скорее всего, его сменит специалист, с которым есть устные договоренности. Но это не Ковалец. Его в списке кандидатов нет. В общем летом в Александрии будет полная перезагрузка тренеров, игроков и менеджмента», — написал источник в Твиттере.

Лучший комментарий

sergio_dynamo
Сергей Динамовский - Старожил
22.04.2021 15:36
Директор «Олександрії» Дмитро Китаєв спростував інформацію про те, що Володимир Шаран покине пост головного тренера в кінці сезону. - Правда, що Шаран покине «Олександрію», а Сергій Ковалець - головний кандидат йому на заміну? - Взагалі не розумію, звідки беруться такі чутки. Це ж хтось їх створює, а я повинен займатися тим, щоб їх коментувати. Інформація щодо відставки Шарана - безпідставна. Що стосується Сергія Ковальця, ніхто з ним не розмовляв і не вів переговори. Це нісенітниця. - Кажуть, у Шарана була домовленість з президентом «Олександрії»: якщо він не виводить команду до фіналу Кубку України, то йде. - Ну так це потрібно питати у джерела цієї новини. У Ігоря Бурбаса. Він, напевно, краще знає, які домовленості були у Шарана і президента «Олександрії». Бурбас, бл***, щось ляпнув, а ми тепер коментуємо те, що він сказав. Це фантастика. Те що сказав Бурбас - абсолютна неправда. По-перше, з Сергієм Ковальцем ніхто не вів ніяких переговорів. По-друге, ніхто зараз ніяких рішень не приймає. Абсолютно. Залишилося чотири тури до кінця сезону УПЛ. Після цього президент «Олександрії» Сергій Кузьменко зустрінеться з Володимиром Шараном. Вони обговорять ситуацію, поспілкуються і приймуть якесь рішення. Ніхто зараз нікого не звільняє, не наймає нових тренерів, ні з ким переговори не ведуться. Це абсолютна дичина. Вони пишуть, бл***, а ми потім сидимо і розповідаємо, що це маячня, - сказав Китаєв.

Читать все комментарии (5)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть