Легендарный защитник киевского «Динамо» Стефан Решко прокомментировал тот факт, что только пять футболистов сборной Украины подорожали по итогам Евро-2020.
— Подорожание только пяти из 26 украинских футболистов — участников Евро-2020 — печальный показатель. Игроки растут в цене, когда есть успех команды. Трансферный рынок не обманешь никакими акциями. Ассоциация футбола помпезно встретила нашу делегацию с Евро, подав результат как большой успех. Новый рейтинг футболистов показал, что успеха не было. Да, мы получили исторический выход в четвертьфинал, но нам очень повезло. За фарт футболисты не дорожают, — сказал динамовец газете «Експрес».
Напомним, по данным Тransfermarkt, выросли в стоимости защитник и вратарь киевского «Динамо» — Илья Забарный и Георгий Бущан, а еще — защитник английского «Манчестер Сити» Александр Зинченко, форвард бельгийского «Гента» Роман Яремчук и нападающий «Днепра-1» Артем Довбик.
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
14.08.2021 09:11
Збірна у вісімку виїхала на фарті, і це очевидний факт. Бо могли бути п'ятими у списку третіх... і мали би там бути, якби не Фортуна...
- 0
-
Leon L(u_kraini)
- Наставник
14.08.2021 03:09
Спасибо Стефан. Приятно читать профессиональную аналитику. Ведь верно вы сказали, я даже не задумывался, а критерий чудотворный.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
13.08.2021 18:50
Повторилася історія з гравцями U-20. Ніби і чемпіони світу, а попиту нема.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
13.08.2021 17:47
О каком успехе может идти речь, если рейтинг сборной, после ЧЕ понизился. Павелко думал, что встретив сборную с рыболовами, он получит девиденты, как руководитель УАФ. Все вышло наоборот, рейтинг сборной упал, тренер ушел, клубы Колос и Ворскла вылетели. Все хорошо, прекрасная Маркиза.
- 2
-
Алекс Восьмой
- Опытный писатель
13.08.2021 16:34
І все ж Решко - лайк! Чим більше знаних, досвідчених спеціалістів правду говоритимуть, то може і тренери будуть ціни і в світі як Лобановський і команди у них будуть вигравати щось. А то робити тріумф не за гру, а що десь чуть повезло… Так , Шевченко - супер футболіст, проте без ярко виражених інтелектуальних й просто тренерських здібностей через кума сунуть на голову Фоменко людину , яка самостійно ніде й дня не тренувала…. дозволяють набрати в штаб іноземців, які по суті й тренували, але щоб команда щось досягла? Дуже сумнівно… і на завершення - провал відбору і … втеча. Хтось вірить, щоб без хабаря і «нового/старого кума типу Берлусконі» Шевченко хоч якийсь клуб самостійно зможе тренувати? Дякую, Стефан!!!
- 11
-
ljk .lj(Geels)
- Старожил
13.08.2021 16:21
Главное неплохо сборная рубанула деньжат, даже функционерам из ффУ есть что поиметь ( намекают на 2 млн , пусть даже 1 млн...тоже деньги ). Почему бы не встретить команду по прилёте?.Кавелка делает то, в чём собаку съел ( делиться надо , не будешь переживать за кресло...)
- 0
-
Александр .(olexa)
- Наставник
13.08.2021 15:57
Зато Судакова показали ))))))
- 4
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
13.08.2021 15:52
Новина! Про це тут багато хто писав - нема ніякого успіху на фіналі ЄВРО-20, є просто велика "посмішка Фортуни" з дуже низьким рівнем гри. І це не тільки висновки деяких спеціалістів, а і багатьох просто любителів футболу і вболівальників збірної - і в Україні, і за її кордонами. А так сильно розпіарений "успіх збірної" потрібен був кавалківському фФУ-флу, яке будь-яким чином хотіло показати всім насамперед "свої заслуги"... Яких, як бачимо (і, зокрема, на "епопеї з ГТ" і "головою (точніше -двома) комітету збірних"), не було, нема і не буде, доки на чолі цієї організації буде кліка "людей з фінансовим інтересом" на чолі з кавалком, для яких футбол, здається - "то таке", головне - отримати побільше бабла: і при цьому бажано ні за що не відповідати... Хоч багато з них свого часу мали дійсно великі заслуги як гравці, але, ставши "функціонерами від футболу", чомусь, складається таке враження, "переродилися" і стали слугами чого хоч, але не нашого футболу. Але, як кажуть, "так просто" - не буває, це комусь вигідно. І свідчення цього - "рекомендація президентів клубів переобрати кавалка"... Це - "абзац" нашому футболу.
- 9
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
13.08.2021 15:46
Логічно.
- 1