Вересневі поєдинки збірної України знову залишили чимало запитань шанувальникам національної дружини. Українці продовжили серію із нічиїх і поповнили свою відбіркову скарбницю двома заліковими пунктами. Для багатьох подібний результат став трагедією, проте підопічні Петракова знаходяться в ідеальному становищі.
1. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Звичайно, ща п’ять набраних балів після п’яти турів — це надбання для команд рівня Грузії чи Вірменії, але у ситуації з Україною — це непоганий варіант, адже основні наші конкуренти за друге місце також не виблискують чудовими результатами. І, взагалі, за останній час команди нижчого дивізіону дуже додали і неабияк можуть потріпати нерви топ-клубам. Ніхто не очікував, що Північна Македонія може якимось чином обіграти Німеччину, а Люксембург зіграти внічию з Францією. Подібна практика не є вже неймовірною сенсацією, футбол розвивається, тому потрібно з розумінням до цього ставитися.
Паралельно з невдачами українців нестабільність настигла і фіннів з боснійцями. Наші суперники також взяли тенденцію закінчувати свої матчі мировими нічиїми. Якщо брати до уваги команди, які знаходяться нижче Франції, то лише Фінляндія зуміла здобути перемогу в поєдинку проти Казахстану, більше нікому не підкорялася ця спокуса.
Таким чином, після п’яти зіграних поєдинків всі команди в групі, звичайно, окрім Франції, претендують на вихід до стадії плей-офф. Для України подібний розклад є ідеальним, адже після невтішних нічиїх з Казахстаном і Фінляндією ми могли б залишитися на сторінках історії, як невдахи відбору. Зараз ситуація є ідеальною для того, щоб вирішити долю другого місця.
2. ХОЧЕШ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ — ПЕРЕМАГАЙ У СИЛЬНИХ КОМАНД!
Підопічним Петракова залишилося провести три битви. І ці три битви припали на поєдинки проти головних конкурентів за друге місце. Як на мене, це ідеальний розвиток подій, адже будь-яка втрата очок з Фінляндією і Боснією — це квиток додому. Тому нашим хлопцям потрібні лише перемоги і в цьому випадку нашими суперниками стануть команди, які потенційно можуть нам потрапити в фінальному етапі ЧС. Збірні Фінляндії та Боснії — це рівень деяких команд із Азії та Африки.
Але найсолодше буде далі! Якщо наша команда закінчить свої виступи в цій групі на другому місці, то на стадії плей-офф нас будуть очікувати також досить потужні команди. Умовні Астрія, Польща, Словаччина, Чехія і т.д. Ось тут для наших хлопців також будуть вирішальні битви.
Нагадую, що у випадку, якщо збірна України займе другу позицію, то вона потрапить до «списку 12 команд», які між собою будуть вирішувати долю трьох путівок. Тобто 12 команд будуть поділені між собою на 3 групи, в яких будуть по 4 збірних. Далі слідуватимуть півфінальні матчі в цих групах, які складатимуться з одного поєдинку, крапкою у цьому відбірковому циклі стане фінальний поєдинок.
Таким чином, збірну України потенційно очікує п’ять поєдинків з гідними суперниками за вихід до фінального етапу ЧС-2022. Так що, думайте самі, вирішуйте самі...
3. КОНЦЕНТРАЦІЯ ТА ЛІДЕРИ ЗБІРНОЇ
Поєдинки проти Фінляндії та Боснії стануть для Олександра Петракова вирішальними у його майбутньому в збірній України. Головною задачею для нього буде не вибудувати якісь геніальні тактичні схеми, а підготувати гравців морально. Можливо, перед цими зустріччями варто підшукати групу психологів, які б мотивували наших хлопців на заключні матчі. В Європі така практика є нормальною. Адже, як показує історія, нашій зібрній дуже часто не вдається справитися з натиском і, таким чином, Україна провалює вирішальні матчі.
Крім головного тренера, на передові позиції мають вийти основні лідери команди. Нині такими є Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук, Олександр Зінченко, Георгій Бущан та Руслан Малиновський. Саме ці хлопці своїм настроєм на гру мають зарядити молодих колег по команді. Кожен із них особливий, кожен вирізняється умінням вирішити долю гри, кожен вартий звання «лева матчу». Найголовніше, що кожен з вищеназваних футболістів вже точно буде готовим до нового сезону, адже перед поєдинкам проти Казахстану та Франції наші лідери ще тільки втягувалися у сезон у своїх командах.
Після минулих провалів збірної України я часто чув таку фразу: «Всьому свій час». Чи хіба зараз не ідеальний момент?
Ігор АДАМОВИЧ, Dynamo.kiev.ua
І Олександр Васильович має усі шанси, щоб здобути 3 перемоги.
Усе вирішиться у Хельсінки. Перемагаємо - і боротьба триває.
Ось і маємо голи на останніх хвилинах, тому я трохи стриманіше відношусь до перспектив поїхати на ЧС2022
У нас из оружия оставили - дальние удары, стандарты и контратаки флангами судя по играм в отборе и товарняке.
"Якщо брати до уваги команди, які знаходяться нижче Франції, то лише Фінляндія зуміла здобути перемогу в поєдинку проти Казахстану" - это так пафосно описаны аж две сборные( Украины и Боснии) которые не обыграли Казахстан.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
"если бы наши нападающие были более удачливые"
-----
Ну вообщем не смогли, о чем и речь.
А если бы штанга не сыграла за нас могли и проиграть.
Поэтому не буду играть словами - полузащита впереди не создавала, а сзади позволяла лишнее и в том числе и центр поля.
А название можете придумывать этому какое хотите - конкурентная, мощная, сильна еще там какая либо итоговые результаты не изменятся - второй тайм и по моментам и по счету проиграли
А то что играли не основным составом, не оправдывает беззубой игры в атаке и безобразной игры в обороне во 2-м тайме.
Чехи тоже сделали много замен, но их натиск с каждой заменой усиливался, а наша контригра с каждой новой заменой сдувалась!
учетная запись этого пользователя была удалена
---------------------
Важно, что считает сама команда, а не посетители Шурика )))
А я например не знаю кто там у них лидер, а кто нет )))
-----
Хтось проводив опитування серед всіх вболівальників, як вони відносяться до Зінченка і Малиновського? І тим більше, звідки ви можете знати, як до цих двох відносяться всередині команди, вважають їх лідерами чи ні, прислухаються до них чи ні?
-----
Результати чого?
а на высказываться перед микрофоном...
-----
Заборонити гравцям інтерв'ю давати?
А бухтеж отдельного числа посетителей Шурика в расчет принимать нельзя в силу малочисленности и нерепрезентативности выборки ))))
У весняному матчі з Казахстаном була створена купа гольових моментів, в тому числі Зінченко і Малиновським, у Зіни здається навіть асист, так що називати їх винними у втраті очок мягко кажучи необ'єктивно.
З фінами втратили перемогу на останніх хвилинах через нещасний випадок у вигляді привезенного пенальті, знову ж таки звинувачувати в цьому Зінченка і Малиновського трохи дивно.
З Францією зіграли 1:1, що з ними, що без них.
учетная запись этого пользователя была удалена