Известный журналист Николай Несенюк — о неудаче сборной Португалии в евроотборе к ЧМ-2022.
«Минулої неділі вся небайдужа до футболу Португалія дивилася останній матч відбору до Кубку світу 2022 року. У Лісабоні на стадіоні «Да Луш» португальці приймали сербів. Аби стати першими і пройти до фінального турніру напряму господарям було досить не програти. Тому завдання всі вважали вирішеним заздалегідь, налаштувавшись насолодитися грою команди Португалії на чолі із незрівнянним Роналду, який вийшов на гру із капітанською пов’язкою.
Усім, хто хоч трохи тямить у футболі, було зрозуміло — португальці гратимуть практично удесятьох — останні кілька років Роналду більше заважає аніж допомагає своїй національній збірній. Так рано чи пізно трапляється з кожною командою, де є футболіст, який буде грати скільки захоче і як захоче. Це було помітно ще два роки тому, коли згаданий Роналду «допоміг» українцям випередити чинного тоді чемпіона Європи, посівши перше місце у відбірній групі.
Ну як можна забути той матч у Києві, напередодні якого фанати і фанатки оточили кільцем готель, де жили португальці, аби хоча б одним оком побачити «живого Роналду»! Те, що той Роналду назавтра програв українцям, жодним чином на тих фанатів не вплинуло!
З того часу Роналду грати краще не став. Високий, стрункий та добре натренований він у свої 36 виглядає років на десять молодшим за свого ровесника (за документами) Мілевського. Роналду сумлінно тренується, дотримується режиму і таке інше, але природу не обманеш!
По-хорошому він мав би красиво закінчити кар’єру ще 2018-го, ставши чемпіоном Європи у складі команди Португалії, яка тоді виграла, як на мене, саме тому, що Роналду травмувався на старті турніру і потім не заважав партнерам здобувати титул. Але як ти закінчиш, коли на тобі купа багатомільйонних рекламних контрактів, а проданими футболками з твоїм прізвищем можна обв’язати земну кулю?
Відомо, що великий футбол — це великий бізнес. Але коли у рекламі шампуню той же Роналду може ще хоч сто років виглядати юним та чорнявим, то на футбольному полі таке не проходить!
Тренеру збірної Португалії слід було вибирати між шампунем і результатом. Без Роналду португальці би гарантовано перемогли сербів. Але хто ж насмілиться не виставити Роналду на гру коли він сам цього хоче? Тому португальці тим сербам і програли. Але навіть у програному матчі, де у Роналду практично нічого не виходило, його постать все одно була в центрі телевізійної трансляції. Футбол футболом, але показати впродовж обумовленого контрактом часу зачіску Роналду після розрекламованого ним шампуню для телебачення важливіше! Навіть після фінального свистка замість радісних сербів на телеекрані за кілька секунд знову з’явився Роналду. Сумний але із зачіскою!
Таким самим юний Роналду був на тому ж стадіоні влітку 2004-го, коли португальці сенсаційно програли європейське чемпіонство Греції. І хоч тоді Роналду був справді найкращим на полі, його так довго, як тепер, не показували...
До чого я це пишу? Що нам до тих португальців? А то, що ми цілком можемо зустрітися з ними вже навесні у плейоф. І коли на поле знову вийде Роналду, українці матимуть шанс на перемогу. Звісно, коли у складі нашої команди не буде гравців, яким до Роналду як до неба, але які, як і він, теж грають за збірну коли забажають і скільки забажають...» — написа́л Несенюк в Facebook.
-
Олександр Олександрович
- Опытный писатель
20.11.2021 10:51
Как по мне на лицо чистая зависть. Посмотрите на волосы данного эксперта по шампуням)).
- -1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
19.11.2021 21:13
Ну и ну...Несенюк спалился - неровно дышит к Роналду... Если бы настоящая причина была в возрасте, он бы с Ибры начал... :)
- 0
-
Володимир Аес(mizu)
- Наставник
19.11.2021 19:48
Цілком солідарний з Несенюком. Про Роналду такі слова я казав під час того фінального матчу. В сучасному футболі важко оборонятися в меншості. Так, Португалія з Роналду - це наш шанс.
- -2
-
Владимир Noname(voloduka)
- Начинающий писатель
19.11.2021 19:23
Полнолуние и затмение... Может это повлияло на возросшую активность его (несенюка) возрастного кокетства?
- 0
-
Болела Болелов
- Наставник
19.11.2021 18:48
Давно обращаюсь к желающим - сбросьте ссылку хоть на 1-2 выступления Несенюка, где в позитиве что-то о ком-то сказано. А то уже каким-то диагнозом попахивает
- 1
-
Олег Олег
- Эксперт
19.11.2021 19:02
Ну, не любит человек людей. Бывает... Мизантропия, сцуко!
- 2
-
Болела Болелов
- Наставник
19.11.2021 19:07
И я в том же подозреваю. Иначе, нужно думать, что здесь на шурике специально подбирают однонаправленные его комменты.))))
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
19.11.2021 21:59
Ну, не будьте наивными - это его конек...Позитив ему и нафиг не нужен... :)
- 0
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
19.11.2021 18:24
А что, некому рассказать Несенюку, что ЧЕвропы был не в 18-м, а в 16-м, и Роналду травмировался только в финале, причем умышленным фолом француза, забыл фамилию, а до того играл и забивал весь турнир? Это маразм, дядя. Хотя по дню сегодняшнему он в принципе прав.
- 6
-
Руслан Zakarpatskyy
- Начинающий писатель
19.11.2021 18:00
Цікаво чи Несенюку ще хтось платить за той брєд.
- 1
-
Нам_Хана. Нам_Хана
- Старожил
19.11.2021 17:27
А чего '' известный'' журналист не назвал фамилии наших, которые за сборную по его словам, играют когда захотят?
- 2
-
Александр Радченко(ALPAS1986)
- Опытный писатель
19.11.2021 17:27
Какой же шлак я прочитал. Роналду всегда был лидером во всех командах где играл. Сколько игр вытаскивал за всю свою карьеру, и сколько решающих он забивал, из последних игра против Ирландии 2 гола на последних минутах, против Аталанты 2 мяча, также на последних минутах. За Манчестер тоже его выпускают потому что он тоже просит? Считаю Роналду это живой пример для наших футболистов в том числе, как нужно относится к тренировкам и к своей футбольной карьере.
- 3
-
Вова ДК(vovick)
- Наставник
19.11.2021 17:24
Пане Миколо, гляньте статистику, скільки голів забив Кріштіану за збірну за останні 3 роки?
- 2
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
19.11.2021 17:12
Несенюк уже напоминает ворчливого деда, который на всех возмущается
- 2
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
19.11.2021 16:59
Слова Несенюка говорят о том что он просто не знает на что способны другие футболисты сб. Португалии. Скорее всего даже не знает их в лицо и по фамилиям.
- 1
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
19.11.2021 19:27
Ну если он не знает, когда был Чемпионат Европы)))
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
20.11.2021 00:04
Думаю что он просто над такими мелочами, на его взгляд, не парится. Просто пишет что взбредёт в голову. Судя по его внешности с похмелья.
- 0
-
Владислав Михайлович Панасюк
- Эксперт
20.11.2021 11:27
Это просто неудачное фото
- 0
-
serzh__
- Начинающий писатель
19.11.2021 16:57
апріорі не може погано грати людина, яка виступає в АПЛ, грає всі 90 хвилин і забиває там голи
- 0
-
юрій гулько(yabloxin)
- Опытный писатель
19.11.2021 16:27
Н. , мабудь, тільки рекламу шампуня дивиться, а не футбол. А КріРО таки "заважає" зб., особливо коли подивитись на статистику!
- 1
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
19.11.2021 16:23
На скільки я памятаю, то на Євро, Роналду травмувався на початку фінального матчу, а не на початку турніру, як пише Несенюк. Та й з того часу, він забив багато вирішальних голів як за клуби, так і за збірну. Звідки така агресія
- 7
-
Николай Бат(liggain)
- Опытный писатель
19.11.2021 17:01
Так і Евро було у 2016 :) Миколі вже досить. :)
- 5
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
19.11.2021 18:35
100%
- 1
-
Александр Радченко(ALPAS1986)
- Опытный писатель
19.11.2021 17:29
Видимо в комнате у Несенюка висит плакат Месси.
- 1
-
Юрий Оленев(allenatore)
- Наставник
20.11.2021 09:39
Может по причине того, что Роналду предпочел Юнайтед Динамо. Вот и затаил обиду))
- 0