Печерский районный суд Киева постановил провести экспертизу на исправность алкотестера, который использовали во время задержания экс-игрока «Шахтера» Вячеслава Шевчука в мае 2021-го в предположительно состоянии алкогольного опьянения.
Как заявил адвокат Шевчука, есть подозрение в исправности алкотестера. По его словам, в тот день были сложные погодные условия.
Суд постановил провести экспертизу еще в конце октября. С тех пор обновлений по делу нет.
Через год после инцидента сроки рассмотрения дела истекут и подозреваемого уже не смогут привлечь к ответственности.
Отмечается, что судья Светлана Смык, которая вынесла это решение, ранее наказывалась третьей дисциплинарной палатой высшего совета правосудия за систематические затягивания дел.
По данным DEJURE, за последние два года она рассмотрела три сотни дел о пьяном вождении. 76 процентов из них закрывались по истечении сроков.
-
александр футбол(alexander1964)
- Эксперт
31.12.2021 23:26
Герард Давід 1498, холст, масло
- 2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
31.12.2021 22:41
Донецкая быдлота, умноженная на продажных судей - большая сила! Жаль, что у нас в стране пьяных за рулём не расстреливают !!! Да и судей, целый список, не мешало бы туда же.
- 0
-
Konstantin(dk_4_ever)
- Эксперт
31.12.2021 22:11
Дело замнут... Все к этому идет...
- 1
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
31.12.2021 22:08
Этот случай лишний раз напоминает о честных и справедливых судах Украины.
- 1
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
31.12.2021 21:23
Печерский суд?))) Да здравствует самый гуманный в Украине суд )))
- 3
-
Веселий Бойко
- Наставник
31.12.2021 19:50
- -1
-
Владимир Петренко(Grenka)
- Опытный писатель
31.12.2021 19:45
Ганьба
- 3
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
31.12.2021 19:34
п.3 Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції:
- 1
-
Silverlight
- Опытный писатель
31.12.2021 19:07
Дайте пописять!
- -1
-
alex1964 B
- Наставник
31.12.2021 18:56
Треба не тільки позбавити прав,але й відшкодувати вартість зламаного могутнім вихлопом алкогольних парів алкотестера.
- 1
-
Vitalik
- Старожил
31.12.2021 18:53
Ничего удивительного! лохи схавают,за зелю проголосовали и в это поверят
- 2
-
Shapych
- Эксперт
31.12.2021 19:04
Ага. Печерський суд організували два роки тому.
- -2
-
Yaroslav _Gerasimchuk(Rossy)
- Наставник
31.12.2021 22:38
Можно подумать до квартала в стране как то по другому было.
- -1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
31.12.2021 18:27
На то він і Печерський суд! Тут зібраласть вся погань з України. Не даром ДБР звертається в цей суд, хоча по закону повинно судитися в Шевченківському.
- 0
-
Henry Morgan(Asmodeus)
- Старожил
31.12.2021 18:58
Я адвокат. В Печерському суді є нормальні чесні судді. Більше того - їх більшість. В більшості випадків не судді винні, що у нас закони прописані криво. Ось, наприклад, я сам брав участь в декількох досить резонансних справах. Судді без всяких хабарів просто дивилися ЦПК і приймали рішення згідно нього, а потім роздувався хайп, що "суддя козел продажная". В мене особисто військова прокуратура навіть без жодної ухвали суду, зайшла в офіс та забрала всі документи, ноутбуки та гроші. мене навіть на місці не було. Просто все потрощили і залишили голий офіс з уламками. При цьому все конфісковане майно навіть тимчасово не арештували - просто забрали. Подав в Печерський суд. "Одіозний" суддя Соколов - вислухав прокуратуру, мене - видав ухвалу на повернення, апеляцію теж виграв. В ФБ потім мені прокурори писали, що купив Соколова та апеляцію... А у нас люди навіть не розбираються - в тому ж ФБ підхопили хайп. А те, що там більше зламали, ніж конфіскували, а документи просто були архівом справ і цінність представляли виключно для мене та клієнтів, але явно не матеріальну - ніхто навіть не думав. Всі кричали про хабарі і продажного суддю. Недавно виграв справу у судді Вовка (не того, що з ОАСК, а Печерського) - повернув людині незаконно вилучений колекторами автомобіль. Причому стала практика така, що це рішення було "проти системи". Знову "продажний суддя". А те, що він просто розібрався і став на бік невинного - ніхто навіть не припускає... В мене іноді таке враження, що у нас народ - це базарні бабки... Сумно :(
- 1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
31.12.2021 20:10
Сумно - это фраза "В Печерському суді є нормальні чесні судді." Она настолько не укладывается в голове в правовом обществе... Вы, наверное, без меня в курсе того факта.
- 4
-
Henry Morgan(Asmodeus)
- Старожил
31.12.2021 20:53
Та це не для того робиться, щоб виграти справу. Адвокат технічно її затягує, щоб у судді не було навіть можливості позбавити Шевчука прав на рік. Вона винесе відповідну ухвалу, згідно закону, але її не можна буде реалізувати, тому що вона буде більше ніж через рік після правопорушення. І те, що вона задовольнила клопотання адвоката щодо цієї "ідіотської" експертизи - це проблема не судді, а поліції, яка не заявила заперечення, бо не зявляється в суд. У судді звязані руки в даній справі, бо якщо до 2019 року судді могли втручатися на свій розсуд в правосуддя, то зараз вони по ЦПК виключно "арбітри". У нас проблема в тому, що реформу почали, але так і не провели :(
- -3
-
Maxwell Johnes
- Наставник
31.12.2021 22:13
Было бы логично сравнить 76% данной судьи с другими судьями в делах по той же статье в Шевченковском суде и посмотреть, как они соотносятся. Тогда будет больше пищи для размышления. Потому что для меня "ранее наказывалась третьей дисциплинарной палатой высшего совета правосудия за систематические затягивания дел." это серьёзная причина задуматься в данном случае.
- 1
-
Henry Morgan(Asmodeus)
- Старожил
31.12.2021 23:41
Не виправдовую конкретно цю суддю по іншим справам, тим більше, що я з нею не стикався ні разу. У нас зараз існує комплексна проблема всіх судів в Києві - вони дуже завантажені. Як реально працює дефолтний конкретний суддя? У судді є помічник + секретар. Секретар - це технічний працівник, який присутній на засіданні + робить технічну роботу. А ось помічник... це насправді реальний суддя... Якщо справа серйозна, то суддя сам приймає рішення (іноді (!!!) сам пише процесуальний документ). В більшості ж випадків - суддя на підставі поданих документів просто озвучує своє бачення помічнику і той повинен "адаптувати" рішення під бачення судді. Ось тут починаються проблеми нашого суду. Справа в тому, що зарплата судді 200-300 тис., а зарплата (офіційна) помічника 8000, а секретаря 5000 (так, нижче мінімалки - https://dn.ki.court.gov.ua/sud2604/pres-centr/news/1230679/). В більшості судів апарат (секретарі + помічники - звільняються). Печерський ще хоч якось працює, а в тому ж Шевченківському з НР звільняється 24 людини з апарату (секретарі + помічники + канцелярія). В Соломянському в принципі не працює цивільна канцелярія вже 3 місяці... В Голосіївському - 2 місяці... Реалії такі, що реальну роботу роблять не судді, а помічники та секратері, яких просто немає... Вони звільнились (або звільняються). Держава знищила за останні 2 роки апарат суду... Крім того, зараз є проблема з призначенням нових суддів (https://court.gov.ua/press/news/1235749) Тому і є ось це "систематические затягивания дел" - це не суддя винна, а держава, яка просто знищила суд... В мене є знайома суддя в районному суді Чернігівської області. В суді на початок 2021 року було 2 судді (включаючи її). Один пішов звільнився. Всі його справи перекинули на неї. За штатним розписом в цьому суді повинно бути 4 (!!!) судді. Вона залишилась одна і у неї зараз 13500 справ - річна норма на суддю не більше 3000 справ. У неї теж звільнилися і помічник і секретар, бо грошей не платять, хоча вона їм свої доплачувала. У неї до речі тепер теж "систематические затягивания дел".
- 2
-
Руслан Жук
- Эксперт
31.12.2021 18:23
І що вони хочуть довести? Якщо Шевчук в тверезому стані ТАК себе веде, то що він вже витворяє коли випє?
- 2
-
ksf ksf
- Эксперт
31.12.2021 18:15
А судді хто !? Питання риторичне ... А суддя який ? Ручний ))
- 0
-
Dima Yadchenko(Dimon-limon)
- Наставник
31.12.2021 18:07
Может это он сок забродивший в магазине купил? Надо провести экспертизу по этому поводу… Потому и писять так хотел. Брожение же сока привело к появлению там наркотических веществ, отсюда и поведение не адекватное.
- 1