Известный журналист Сергей Тищенко перечислил причины неудач Андрея Шевченко во главе «Дженоа».
«Андрій Шевченко може втратити роботу у «Дженоа». Причини невдач українського тренера на поверхні.
1. Робота у клубі відрізняється від роботи у збірній. Шева не мав ніякого клубного досвіду роботи. У збірній гравці приїжджають на короткий термін. Тут потрібно бути більше психологом та мотиватором. У клубі ти працюєш із футболістами майже щодня. Формуєш тактичну та фізичну підготовку та багато іншого.
2. Відсутність Малдери. Коли Рауль Ріанчо звали у «Спартак», то збірна України задихала. Малдера став основним асистентом Шевченка. Він добре розуміє гру та потенціал футболістів. Напевно, тому не погодився працювати в «Дженоа». Кваліфікація теперішніх помічників Шеви Тассотті та Адзоліна викликає певні сумніви. Гра команди в обороні та тактичні моменти.
3. Шевченко себе переоцінив. Пішов у кризову команду посеред сезону не маючи досвіду роботи на клубному рівні. Шева ніякий не кризовий менеджер.
4. Селекція. Йоханес Шпорс — може класний селекціонер та скаут, але поки він провалює роботу у «Дженоа». Німецький менеджер більше фахівець в плані розвитку та потенціалу. Зараз «Дженоа» потрібно рятуватися від вильоту та відповідно гравці, які відразу будуть допомагати. Шпортс запрошує гравців з Англії, Австрії, Швейцарії. Всім їм потрібний час на адаптацію у новій країні та італійському футболі. Напевно, більше правильно було орендувати гравців в Серії А, які відразу б дали результат.
Я не вірю поки у відставку Шеви. Багато в клубі робилося саме під нього останні два місяці. Тепер кардинально потрібно все змінювати... Звільнити Шеву можна, але окрім виплати компенсації потрібно знати нового тренера. Не призначати ж Пірло.... Навряд чи можна буде знати швидко кращого фахівця. Запрошення умовного Фонсеки навряд чи щось кардинально змінить», — написа́л Сергей в Facebook.
Я не берусь оценивать его квалификацию как тренера. Но мне очень хорошо известна "квалификация" его критиков.
С чем сложно не согласиться, что Шева переоценил свои возможности по спасению
"безнадёжного утопающего". Подозреваю, что даже с Мальдерой ситуация не сильно
бы отличалась от теперешнй.
Журналисты делают выводы как будто они все нюансы знают и упражняются в возможных сценариях.