Нападающий киевского «Динамо» Владислава Супряги, перешедший в итальянскую «Сампдорию» на правах аренды, накануне вечером вылетел с агентом Иваном Пироженко в Геную.
Фото из самолета динамовец опубликовал в своем сториз.
Напомним, Супряга проведет в Генуе в аренде полтора года, после чего может быть выкуплен «Сампдорией».
-
Колян
- Опытный писатель
02.02.2022 22:29
Не могу понять где на фото агент а где Супруга
- 0
-
Игорь Ян
- Опытный писатель
02.02.2022 19:32
мужик - на отца Федора из "12 стульев" смахивает...)
- 0
-
М. С.(Niko_Costa)
- Наставник
02.02.2022 17:09
Я аж здивувався, що агент не Шаблій
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
02.02.2022 15:13
Владиславу удачи.ведь игроку нужно играть.Сможет он себя перезагрузить или нет всё в его руках.Может не подходит клуб Динамо?Или что то надломило.
- 0
-
петр иванченко(ykcyc)
- Эксперт
02.02.2022 13:51
- 0
-
manbearpig ведмесвинолюд
- Начинающий писатель
02.02.2022 13:26
От просто цікаво, чи Владислав за тривалий час інтересу його персоною з Аппенін брав уроки італійської? На якому рівні його англійська? Чи гравець з амбіціями грати в Європі має комунікативні навички спілкування з іноземцями, адже буде прикро читати через місяць інтерв'ю про складнощі адаптації та мовний бар'єр.
- 0
-
Garok Кочергін
- Наставник
02.02.2022 13:34
Мабуть це секрет полішинеля.
- 1
-
Garok Кочергін
- Наставник
02.02.2022 12:54
Голосуємо: хто вірить у те, що Сампдорія викупить після завершення ЧІ контракт Супряги?)
- 0
-
Drunken Sailor(X-Tream)
- Старожил
02.02.2022 12:09
Глянул на фотку и почему-то вспомнил последние кадры фильма Брат-2.
- 0
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
02.02.2022 12:00
Так полтора года или полгода?
- 1
-
Aндрiй Кравчук(AWAW)
- Эксперт
02.02.2022 12:03
https://dynamo.kiev.ua/news/383983-perehod-vladislava-supryagi-v-sampdoriyu-podrobnosti-i-tsifryi
- 1
-
Garok Кочергін
- Наставник
02.02.2022 12:55
Думаю за півтора року Влад став би схожим на того, що праворуч на фото.
- 0
-
Mike М(mifema)
- Старожил
02.02.2022 11:50
Успіхів Супрязі. Знайти себе, здобути впевненість, стати сильним гравцем, прогресувати і перейти в топ клуб...
- 2