Главный тренер «Кривбасса» Юрий Вернидуб прокомментировал поражение своей команды в матче 14-го тура чемпионата Украины от «Динамо».
— Прежде всего, хочу сказать, что получился неплохой матч в исполнении обеих команд. Хотели победить как «Кривбасс», так и «Динамо». Мы проиграли сегодня, но я не вижу ничего страшного. Мы все равно играли, пропустив гол. Шли вперед, хотели отыграться, но потом эта красная карточка. Если я скажу, что там ничего не было, опять будут говорить, что Вернидуб не любит проигрывать. Посмотрите повтор и сделайте выводы, было ли там касание Бескоровайного к игроку «Динамо». Потом будем говорить.
Но что есть, то есть. Более 75 минут мы играли в футбол против такого соперника. Мы хотели забить, и у нас были моменты, но где-то немного не хватило, удача отвернулась. Хочу поздравить «Динамо» с победой, а мы проиграли бой, а не войну. Будем идти дальше, каждая игра для нас — особенная.
Насколько удаление повлияло на игру команды? Оно повлияло, ведь играть с такими командами, как «Динамо», в меньшинстве почти весь матч — очень тяжело. Но мы выдержали, играли в футбол и даже создавали моменты. Не надо обижать киевлян, у них также были моменты, однако они играли в большинстве. Наша команда не боялась играть, не била мяча куда угодно.
В перерыве я настраивал футболистов, что ничего страшного не произошло, у нас еще был целый тайм впереди. Не нужно было бояться, а выходить и играть. Каждый пропущенный гол — это наши ошибки, без которых не бывает. После матча поддержал Бескоровайного, ведь я пересмотрел тот эпизод, и я не вижу не что красную, я там не вижу вообще никакой карточки. Человек сам упал, там «рисовалось». Я не понимаю, почему этого не видит VAR, ведь там там столько камер, они не видят. Для меня это загадка, — сказал Вернидуб в эфире клубного ТВ.
-
Николай
- Наставник
13.11.2023 20:21
Хто симулює поза межами карного майданчика? Який сенс? Зроби ще один-два кроки і падай)
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
13.11.2023 20:21
НЕ_МУЖИК !!! А грубей не буду.....
- 0
-
Вит
- Наставник
13.11.2023 12:29
Юрію, твоя команда грала в цьому матчі бездарно. Подивись статистику. А твій ютуб - це повний відстій, комент дебільний і предвзятий. Динамо виграло законно, фол у Безкоровайного був, почитай коменти суддів. Навчись програвати - буде краще для команди.
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
12.11.2023 23:05
Юрко... візьми юбтюб... зроби швидкість 0.5 і питання зникнуть ! та гагаріна притушить !
- 0
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
12.11.2023 22:27
А Вернидуб хитрий))) Мені теж здалося, що першим Ваната зачепив не Безкоровайний, а інший захисник. Просто Вернидуб про це не говорить)))
- 1
-
Леонид Пивненко(Kogut)
- Опытный писатель
13.11.2023 07:28
У мене також було таке враження.
- 1
-
Юрій Мико(fo5ot)
- Опытный писатель
12.11.2023 20:10
Щодо вилучення. Як на мене, то Ванат однозначно був попереду обох захисників і на швидкості пішов трохи ліворуч, де Безкоровайний ззаду на нього і налетів - це фол і фол останньої надії, бо форвард виходив сам на сам із воротарем. І в таких випадках - це червона. А загалом Динамо сьогодні добре виглядали, молодці. Так що всіх з перемогою!
- 0
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
12.11.2023 18:30
Цікаво, а будуть санкції до віце президента ФККК, за те, що сказав, що Динамо з початку матчу грало в більшості, тільки форма була не однакова
- 2
-
Олег Іванович(EALINCHUKO)
- Читатель
12.11.2023 17:38
Червона картка по ділу!! Всі не хочуть програвати. А Вернідуб не вміє!! Завжди хтось винен коли програють.. Там ще й Гагаріна потрібно на місце ставити, дуже багато собі дозволяє!!
- 3
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
12.11.2023 18:43
Один долітався, а цей незабаром допи…базікається!
- 0
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
13.11.2023 08:30
Він доречі такий же "Гагарін", як і Макс Барських та Тіна Кароль.
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
13.11.2023 20:23
До речі, ви впевнені, що Гагарін був космосі?
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
12.11.2023 17:34
Вилучення звичайно може викликати питання . Жовта картка мабуть могла все поставити на місце . Але як каже одна відома людина : то таке ! ВІтаю всіх з перемогою !!!!
- -3
-
A Kр(yyx)
- Наставник
12.11.2023 22:27
ні. в таких випадках або червона захиснику за фол, або жовта нападнику за симуляцію.
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
12.11.2023 17:24
канеШнА небыло... этА Ванату красную надо было за плохое "актерство" давать )))
- 1
-
комментарий удален
-
Артур Китнюк(archibaldo)
- Наставник
12.11.2023 17:26
Вячеслав, за такої швидкості і мінідотику достатньо щоб втратити рівновагу та полетіти кудись.
- 4
-
Yuriy Zhuk(yurzhuk)
- Наставник
12.11.2023 18:28
дотик був?
- -3
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
12.11.2023 23:10
юбтюб на 0.5 і дивись контакт !
- 0
-
Igor B(argentum4)
- Старожил
12.11.2023 16:42
Не любить Вернидуб програвати
- 3
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
12.11.2023 17:35
А казали шо мужик.
- 0
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
12.11.2023 16:33
Читаю комменты и удивляюсь! В кои века Динамо выиграло,а многим это не нравится! Победа то чистая!!!
- 9
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
12.11.2023 17:27
Тому що тут частина дописувачів-"заслані козачки" !!!
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
12.11.2023 17:36
І досить велика частина. тирикон зачинили?
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
12.11.2023 23:12
" гости " - я таграни...поналізли
- 1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
12.11.2023 16:22
Порушення було. А от чи червона-не факт. Чистого виходу один на один не було, бо Ваната вже накривали
- -12
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
12.11.2023 16:28
Цілком згоден
- -11
-
Владимир Си(dynamo1968)
- Наставник
12.11.2023 16:36
В першрму таймі й коментатор це не заперечував, тільки сумнівався про колір картки. А в перерві якесь недолуге створіння робило артистичні обмовочки (начебто випадково), натяки, а потім запросило Іудушку, котрий взагалі сказав, що Ванату - жовту за симуляцію. З коментатором в перерві провели виховну роботу, бо весь другий тайм він вже торочив про сумніви а самому порушенні правил.
- 10
-
Владимир Си(dynamo1968)
- Наставник
12.11.2023 16:43
PS А глузувати з того, що людина задонатила всього 10 грн. (підкресливши, що це вболівальник Динамо) - це взагалі низько, хто скільки може стільки й донатить.
- 8
-
Денис Борщов
- Эксперт
12.11.2023 17:12
Не обращайте внимания на клоунов)
- 1
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
12.11.2023 16:37
Взяти "в коробочку" не значить "накрити"
- 4
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
12.11.2023 16:52
Ванат не втік би. Коробочки не було. Його правий захисник уже накривав.
- -10
-
Володимир
- Наставник
12.11.2023 17:36
Щоб накрити, треба спершу обігнати. А Ванат вирвався вперед споміж двох захисників і готувався до удару. Але тут його і накрив захисник, але ззаду, чим і порушив правила. Там вистачило легенького дотику, позаяк Ванат був на швидкості. І симулювати йому не було сенсу, тому що він реально міг забити гол, а не заробляти штрафний поза межами штрафного майданчика.
- 5
-
Yuriy Zhuk(yurzhuk)
- Наставник
12.11.2023 18:29
грайте в настольний футбол, там карток не має
- 1
-
Василь Дудник(betelgeuze1948)
- Эксперт
13.11.2023 11:46
Соромлюсь питати, а хто Ваната накривав , або як ? Захисники були позаду та бачили тільки спину нападника , воротар дивився на ці події и нічого не робив...
- 0
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
12.11.2023 16:19
Юрий, при всём уважении....
- -10
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
12.11.2023 17:26
Троль ... круто !
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
12.11.2023 17:39
Що цікаво
- 0