Бывший футболист «Манчестер Сити» и других английских клубов Джоуи Бартон отреагировал на визит премьер-министра Великобритании Риши Сунака в Украину. Напомним, премьер-министр объявил о новом пакете помощи в размере 2,5 млрд фунтов и заявил, что его страна будет поддерживать Украину до тех пор, пока это нужно.
«Это правда? Этот неизбранный ботан говорит от нашего имени? Когда наши собственные люди с трудом сводят концы с концами. Будем ли мы с Украиной до тех пор, пока это будет нужно? Неизбранная крыса Роланд (телевизионный персонаж — прим.) выкачивает из налогоплательщиков еще больше денег на стену.
Почему он не попросил своих приятелей из Moderna подкинуть пару миллиардов? Разве Советский Союз не был нашим союзником в Первой мировой войне? Безусловно, он был им во Второй мировой. 27 миллионов погибших советских людей говорят о том, что они сделали немалую часть тяжелой работы.
Если бы не эти надоедливые „советы“, мы бы сегодня, вероятно, говорили на немецком. Давайте не будем забывать об этом», — написал Бартон.
Позже бывший футболист отреагировал на такой твит бывшего члена парламента Великобритании Джорджа Гэллоуэя:
«Наша страна катится к черту. Миллионы людей живут в нищете, преступность, наркотики, расовые и социальные разногласия охватили страну. Наш народ впал в уныние. Самое время отдать еще 2,5 миллиарда фунтов наших денег киевским мошенникам и сжечь их, поджигая народы Йемена и Украины».
Ответ Бартона на этот твит: «Неужели эти украинцы настолько плохие? Думаю, эти деньги — очередная пустая трата. Трата, которую мы не можем себе позволить. Я согласен, что эта страна катится к черту. Можете ли вы рассказать мне больше об этом конфликте? Я против Путина, кстати. Не против России», — написал Бартон.
У слепых идеальный слух, у глухих - хорошее зрение, а безмозглый может рассуждать на любые темы.
-
Parussia go home VP
- Старожил
15.01.2024 21:00
що за фуфлижника Ви тут цитуєте? нульовий футболіст і нішевий "політолух"
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
15.01.2024 11:00
пане Барто !!? ви що думаєте що нам справді дадуть ваші 2.5 мільярда функтів готівкою для України ?? ви помиляєтесь !! нам дадуть зброї на цю суму для боротьби проти агресора !₴! нехай вам буде соромно що наш народ страждає від російських фашистів кожного дня під бомбами і ракетами !!?? не дай боже ми програємо росії той вам буде кінець ну хіба ви цього не розумієте ?? якщо пожежа і палає одна квартира то вогонь автоматично знищить весь дім як що ми не будемо тушити ???
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
15.01.2024 00:06
Повна нісенітниця у голові істоти . яка не знає навіть азів історії. Путає першу та другу світову війни , нехай згадає , як Великобританія , віддала Чехословаччину Гітлеру. Він проти Путіна і за рашку але чомусь не знає , що більшість населення московії , його підтримують .
- 2
-
Vladyslav Kosulin(kosulin)
- Наставник
14.01.2024 19:00
Он мог бы заодно предложить перестать тратить миллиарды на чуваков, пинающих ногами мячик в АПЛ. А на эти деньги построить много больниц для наркоманов.
- 1
-
Sky User
- Читатель
14.01.2024 18:45
Я типу проти путіна але свято вірю у весь п...здьож його пропаганди))) цікаво, які мюслі з цього приводу у боксерів та качків?))
- 2
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
14.01.2024 11:26
Наволоч!
- 1
-
Jivago Doktor
- Наставник
14.01.2024 09:42
Це як приклад роботи пропаганди та ІПСО - всі мають можливість порівняти ефективність роботи болотних спецслужб та 95-го кварталу! Майже рік тому український президент-монарх без жодних пояснень звільнив за власний ляп одного з найпрофесійніших дипломатів України і не де небудь, а саме у Великобританії! Майже рік пройшов, але іншого посла не призначили і відповідною є робота всієї дипломатичної служби у Лондоні. А тепер маємо яскравий приклад такої роботи - сформована позиція "рядового британця" із позицій кремля та його "большой победи"! Чому цей бартон і словом не згадує роль Британії у збереженні та відновленні державності Польщі, яку навпіл роздерли ті ж совєти із гітлерівцями? Чомусь це мене зовсім не дивує, тому що уже пять років ми бачимо наслідки видатної кадрової роботи "кухарки на владній кухні"! Виявляється най-най-най у всіх державних питаннях є тільки дві особи - голова ОП та голова фракції (до речі обоє із паспортами інших країн) та їхній конферансьє, який професійно озвучує їхні рішення та проекти як в Україні, так і за її межами!
- 1
-
Александр Polnov(fon)
- Наставник
14.01.2024 09:00
Кто не хочет кормить армию Украины - будет кормить армию Путла
- 2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
15.01.2024 11:02
ваша правда !!!
- 0
-
Василь Дудник(betelgeuze1948)
- Эксперт
14.01.2024 08:22
Є така наука, як фізіогноміка, в якій по обличчю, за жестами можна побачити суть людини. Я ще не читав висловлювання Бартона, але його пика, а інакше не можу назвати те що на фото, сказала все... перед нами ідіот!
- 4
-
Василь Дудник(betelgeuze1948)
- Эксперт
14.01.2024 09:12
А коли почитав його висловлювання, особливо про антигітлеровську каоліцію Великобританії з СРСР під час Другої світової, то зрозумів, що він подвійно ідіот, у нього величезні проблеми з історією... Союз увійшов до коаліції 1 січня 1942 року, а до цього 12 липня 1941 р. між Радянським союзом та Британією було підписано угоду щодо боротьби з Німеччиною після нападу Гітлера на СРСР , а ось з 1939 по 1941 СРСР був у союзі з німцями за пактом Молотова-Ріббентропа та секретного протоколу до нього, і був загарбником, а Великобританія оголосила німцям війну у 1939 році. Кількість жертв з боку СРСР говорить, по-перше, про рівень вітчизняних генералів, для яких "м'ясо" головний ресурс війни.Сьогодні це теж саме.нічого не змінилось у росіян.
- 2
-
Александр Кучма(kualx)
- Старожил
14.01.2024 03:21
В былые времена дебилов было не меньше, но они были заметны только своему ближайшему окружению. И только научно-техническая революция дала им в руки такие необходимые гаджеты, способные донести до всего мира их "бесценные изречения". Но что больше всего меня удивляет, так это то, что остальные люди обращают на них свое внимание.
- 3
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
14.01.2024 02:12
Иной раз бывает непонятно: зачем рыть мусорный контейнер до самого дна, добывая с него последние отбросы? Кому и зачем понадобилось такое "мнение" примитивного субъекта?
- 5
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
14.01.2024 00:59
болван забыл, что произошло, когда Англия отдала Гитлеру Чехословакию. И кому потом прилетело, от Ковентри до Вестминстера.
- 4
-
Александр Polnov(fon)
- Наставник
14.01.2024 09:40
Не "забыл" а скорее всего и не знал
- 1
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
13.01.2024 19:59
Пусть на него упадёт бомба!! И на его детей и внуков.... сволочь
- 1
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
13.01.2024 20:04
А!
- 2
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
13.01.2024 18:33
Треба запросити його пожити на ТОТ. З сім'єю. Без британських паспортів.
- 8
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
13.01.2024 18:26
Футболист был средний, не забывая наркоту и попойки чередуя с нанесением телесных.. Так и в голове г..но. И дядя может не в курсе, да, 27 млн погибло во 2й мировой со стороны советов, но явно не в курсе, что из них 10 млн украинцев
- 5