После завершения матча 7-го тура чемпионата Украины между «Черноморцем» и «Карпатами» в Одессе пресс-конференция главного тренера львовян Владислава Лупашко началась с неприятной темы — выкриков, которые слышала команда гостей со стороны зрителей.
Лупашко рассказал: «Я понимаю, что есть много разных людей, и нельзя относиться к одесским болельщикам так, как я хочу сказать — остро. Но то, что кричали некоторые болельщики... Нельзя так делать. У нас единая страна. Сейчас все регионы Украины — одно целое, поэтому такого позволять нельзя. Мы все говорим о расизме, но такие вещи не лучше расизма».
Владислав Лупашко не стал по горячим следам конкретизировать, что именно звучало с трибун. Но как утверждает Спорт.UA, кроме скандирования в поддержку «Черноморца», со стороны болельщиков были слышны и выкрики в адрес команды гостей: «Бандеровцы!» Это и возмутило представителей львовской команды.
Пока неизвестно, оставят «Карпаты» этот факт на совести горе-ораторов или будут сигнализировать руководящим футбольным органам страны о недопустимости подобных вещей.
-
Владимир Тихомиров(Ystas7)
- Наставник
25.09.2024 21:33
Хто проти Украины того карма догоне.
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2024 11:46
Ці "болільники" тільки шахтьор люблять.
- -1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
24.09.2024 11:37
Ох, Одесса!!!
- -1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
24.09.2024 08:49
Кричать "бандера" в основному ті хто "косить" від армії, забуваючи про те що якби касапи окупували Одесу, вони б давно були в окопах. Як данєцкіє патріоти рассєї!
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2024 11:47
Один з репетуючих мінусує.
- 1
-
Randy !
- Наставник
23.09.2024 22:56
Получается интересно. Бандера сегодня герой Украины, его именем называют улицы и проспекты. А футболисты обижаются когда их называют «бандеровцами». Вот если откинуть всю политическую подоплёку, тогда Карпаты должны этим гордится.
- -2
-
Vadim
- Эксперт
23.09.2024 21:57
Хтось тут класно написав , що потрібно вийти на наступну гру з надписом на футболках : "Ми бендерівці " !!
- 3
-
Михаил Борисович(Mykhajlo)
- Наставник
23.09.2024 23:35
То якраз одесити – бендерівці. Остапа Бендера їхні земляки створили.
- 7
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
24.09.2024 10:46
И Паниковского-также ! Он,кстати один из любимейших персонажей !!!
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
24.09.2024 10:59
Оті буцім-то одесити-вболівальники взагалі ніхто. Вони не знають ні хто такий Остап Бендер, ні хто такий Степан Бандера. Навряд чи всі з них знають про те, що в Молдові є місто Бендери (а ті, що знають, думають, що це батьківщина Остапа Бендера). Їм сказали кричати, ось вони і кричать. Сказали протестувати проти т.зв. "Київського десанту" - протестують, не наказали протестувати проти сахтеровського десанту - не протестують.
- 1
-
Vadim
- Эксперт
24.09.2024 12:57
І це Ви ще про бендерики не згадали !))
- 1
-
Михаил Борисович(Mykhajlo)
- Наставник
23.09.2024 21:39
Не варто було Лупашку так ставити питання. Можна подумати, що це слово дійсно для нього образливе. Було б більш адекватно відповісти: "Так, ми бандерівці. І пишаємося тим". Тоді й крити нема чим.
- 6
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
24.09.2024 11:03
Справа не в Лупашку. Ті, що кричать, вважають, що це образливо. Їм сказали кричати, ось вони і кричать.
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
23.09.2024 20:35
Кричали ті які за руський мір і для них бандерівці це люті вороги,от чому вони можуть це робити і абсолютно нічого не бояться, це вже інша справа. Така у нас війна,тим хто навів ракету дають якийсь химерний срок, а тому хто фотографує техніку і дороги взагалі дають умовний срок,замість розстрілу.
- 4
-
Vas51 °
- Наставник
23.09.2024 20:25
Це все розповів Лупашко...
- 3
-
Черкаський вареник
- Наставник
23.09.2024 20:44
Всім все до фонаря. При мені один почав вихваляти путлера,розказував що він веде справедливу війну тільки трохи запізно почав,каже що потрібно було Майдан розстрілять , Він був на роботі в гаражному кооперативі,я заїхав йому в рило а він мені,йому 50 років а мені 73,вийшла нічия Я зайшов до його начальника і розказав про це,начальник пореготав і пішов. Що ми можемо говорити про когось там в Одесі якщо Григорій Суркіс голосує за російську церкву в Україні,і це не просто там щось сказав а реальна дія
- 6
-
кротов на рею !(malukalov)
- Старожил
23.09.2024 21:02
+ в карму і повага за позицію!
- 1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
23.09.2024 21:05
Я це чув від жінки, колишньої директриси моєї школи. Їй вже 70+. Я не сміг їй в рило заїхати. Але її без мене вже визивали в СБУ. Стара комуністка,сталіністка, українська "Ніна Андрєєва".
- 2
-
Черкаський вареник
- Наставник
23.09.2024 22:42
В Березані до мене підійшла пара з Вугледара,поговорили а в кінці вони мені говорять,ні з того ні того,Україна напала на Донбас в 2014р Єдина що я їм сказав "Чого ви сюди приїхали?" і пішов СБУ такими не займається,їм ніколи,і там ще потрібна таоя заява з твоїм підписом щоб вони чим небудь зайнялись , Розголосу не буде,це ж не про Поровознюка який матом послав ,це тихо втоплять
- 1
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
24.09.2024 03:15
Ви - молодець, що не злякалися затопити у пику отому проросійському мурлу і не програти цей бій, попри різницю у віці.
- -1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
24.09.2024 11:04
Сумно це.
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
23.09.2024 20:22
Як на мене, кличка "бандерівець" - це похвала! Саме так нині називають рашисти українців, які проти "рускаво міра". Тому це - визнання всіх тих, хто проти наших заклятих ворогів.
- 6
-
011010010001
- Наставник
23.09.2024 20:17
и что тут скандального?
- -14
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
23.09.2024 20:16
Я сказав би так: нема чого соромитися слова бандерівець. На місці Карпат я б вийшов з цим на футболці наступного матчу. Не буду пояснювати символізм. Хіба "Слава Україні! Героя слава" не бандерівсько-упівське?! Ми всі сьогодні націоналісти. Будь-який нормальний європеєць - не космополіт, а національно свідомий. Як і бандерівці.
- 9
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
23.09.2024 21:12
Не, оно раньше появилось.
- -4
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
24.09.2024 17:50
Надо же, сколько тупорылых не знают историю основного украинского лозунга!
- -1
-
Черкаський вареник
- Наставник
25.09.2024 09:13
"Слава Україні!" "Героям Слава!!" з'явилось давно,застосовувалось як вітання окремих підрозділів в армії УНР,таких як полк чорних запорожців але УПА як застосувало його як офіційне вітання своїх військовослужбовців , Зрозуміло що так віталися не тільки вояки УПА а і їх прихильники
- 0
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
25.09.2024 09:49
Это можете минусастам объяснить, я это знаю.
- -1
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
26.09.2024 00:04
Вибачте, Ви у мене прочитали, що лозунг придумали УПА?. Читайте уважно.
- 0
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
26.09.2024 11:41
Этот лозунг такой же "бандеровско-упивський", как и Ваш, мой, и Зеленкско/Порошенковский, скажем.
- 0
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
23.09.2024 20:13
Сегодня это похвала.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
25.09.2024 09:16
Це завжди похвала для тих хто любить Україну. "Слава Україні!" "Героям Слава!!" застосовувалось як вітання окремих підрозділів в армії УНР,таких як полк чорних запорожців але УПА як застосувало його як офіційне вітання своїх військовослужбовців.
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
25.09.2024 19:21
Але в тому випадку, коли це йде від ворога. Бо для ворогів ми бандерівці. Тоді питання до одеситів. Як ви можете сидіти поруч на трибуні з ворогами? Чи може я занадто гарної думки про одеситів?
- 0
-
vlad
- Наставник
23.09.2024 20:06
Во Львове, полагаю, не только сторонники Бандеры живут. Есть и нормальные люди.
- -30
-
011010010001
- Наставник
23.09.2024 20:18
да, там есть и сторонники коммунистов.
- -13
-
Jozeff DK(jozeff)
- Начинающий писатель
23.09.2024 22:43
Абсолютно врно! І першы і другІ понаЇхали після початку війни. Путлєр їх вдохновіл))
- 3
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
23.09.2024 21:36
Полагаю вам час звідси забратися
- 4
-
Кривбас КР(bodr12)
- Наставник
23.09.2024 22:41
- 1
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
24.09.2024 11:10
Похоже,вы не знаете,что бандеровцы освобождали свои края от кегебистской наволочи!!! Честь им и слава! Кстати в ОУН служили и русские и евреи. В Израиле читал мемуары еврея,служившего в ОУН!
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
23.09.2024 20:00
Нарочно напишу на сруском изыке:
- 5