Главный тренер киевского «Динамо» Александр Шовковский прокомментировал в эфире транслятора разгром от «Ференцвароша» (0:4) в матче 4 тура Лиги Европы.
— Какие выводы? Вдесятером играть с 17 минуты... В первом тайме еще были отличные моменты, но мяч не залетел. А после перерыва пропустили гол, второй — и игра была сделана.
— Почему после удаления был заменен именно Виталий Буяльский?
— Это мое решение.
— Во втором тайме не хватило физических кондиций?
— Команда играла. Просто пропустили совсем необязательный гол после своей ошибки. Когда мы были в переходной фазе, выходили в атаку. Предголевой пас отдал Кабаев. Просто-напросто, в простом моменте.
— Это был ключевой момент игры?
— Он сыграл свою роль.
— Как оцените игру молодой пары Михавко-Биловар?
— Они играют в «Динамо». Молодые, не молодые — никто не будет на это смотреть. Они должны это понимать и принимать правильные решения. Решения на футбольном поле говорят об интеллекте игрока, дальше идут понимание футбола и мастерство. Первый тайм команда нормально отыграла в меньшинстве, во втором — до гола после ужасной, я считаю, ошибки. Игра была сделана.
— Замена Шапаренко — это чтобы он не заработал вторую желтую?
— У нас футбол не заканчивается этой игрой. Мы смотрели уже в будущее.
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
08.11.2024 20:09
Ау, кто ещё не тренировал ДК?
- 0
-
Nauhnar
- Наставник
08.11.2024 15:46
САШО, а вот и голевой пас:
- 0
-
VADIK 77
- Читатель
08.11.2024 15:24
Послушаешь,виноваты все-Кабаев,Михавко,Биловар и т.д.У меня два вопроса-кто их тренирует и кто выпускает на поле?
- 0
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
08.11.2024 17:25
VADIK, думаєте що зміна тренера на сера Алекса Фергюссона кардинально вирішить системну проблему Динамо?))
- 0
-
Jivago Doktor
- Наставник
08.11.2024 12:14
Вже пів року (якщо не більше) я не втомлююся питати: за які заслуги Кабаєв має гарантоване місце і стартовому складі, коли взагалі не зрозуміло для чого він виходить на поле і за яку команду грає? Може (і то навряд чи) хоч зараз Шовковський "протре окуляри" і прийме правильне рішення відносно цієї і ще кількох осіб!
- -1
-
andriy
- Начинающий писатель
08.11.2024 12:07
это сашо так деликатно назвал дебилами кабаева михавку и биловара. про дубинчака даже слов нет, вообще без мозгов. зато по татухам и прическам ( т е понтам) - это чемпионы европы а то и мира!
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
08.11.2024 11:33
Ну мабуть награвали....
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
08.11.2024 09:07
Рівень нашого чемпіонату?Так, він дуже низький. Але ж змогли Рейнджерс обіграти. І Шахтар не так ганебно виступає в ЛЧ. У нас дуже слабкий тренерський штаб. Помилки одні й тіж. допусажться практично одними й тими ж гравцями. а вони успішно з*являються на полі. ПЕнальті суддя дав через ВАР. Він навіть не думав попередження давати. Але йому *порадили* . Шовковський говорить за пас Кабаєва. Так він віддавав Шапаренку. Просто Коля *загальмував*, І було це не в штрафній.(як колись у Шапи). Але наші гравці якісних підкатів робити не вміють. Тільки пхаються руками в спину і хватають за футболку. І до забитого голу ми не пропустили тільки чудом. Таке враження , що на другий тайм вийшло пів-команди. Вчора хтось написав. що Бражко слабший за Сидорчука. Так ще зовсім недавно говорили. що у нас підростає Бражко. Його підпускали до основи. Михавко взагалі був дитям. Сьогодні вони гравці основи. Вони що. за пів-року стали Майстрами? Шовковський сазав ., що Ф-ш купив на 10млн 6-7 гравців. Я по прізвищах зрозумів. що в команді всього декілька угорців. А Суркіс іще когось продасть, але не купить нікого! (війна!)
- -1
-
alex 69
- Наставник
08.11.2024 11:28
Купили Салданью за 3 млн,Боржеса за 2,Ромменса за 1.5,Шалаі за 900 тисяч євро,Гартенманна за 670 тисяч,Густаво за 180 тисяч.Але Шовковський забув сказати,що продали Маркіньйоша за 5 млн євро і Лістеша за 4.5 млн.Динамо купило Герреро за 2.5 млн євро,Піхальонка за 2.5,Рубчинського за 1млн і Брагару за 300 тисяч.Шляхом нескладних підрахунків отримуємо 8.25 млн євро у угорців і 6.3 млн у Динамо,але угорці продали на 9.5 млн,а Динамо здало Сироту в оренду за 500 тисяч і продало Кендзьору за 400 тисяч.Так що Шовковський казки розказує.При бажанні Динамо могло б купити всіх тих гравців,яких купив Ференцварош.Замість Герреро могли б купити 21 річного Прінса Аду з Кривбаса,якого Вікторія купила за 700 тисяч і який в восьми матчах забив чотири голи,в тому числі Айнтрахту і Реал Сосьєдаду.
- -1
-
Major Just
- Наставник
08.11.2024 21:16
Купити, купити, купити... А у ВВЛ були легіонери?
- 0
-
Фёдор
- Наставник
08.11.2024 08:32
Из полевых игроков Кабаев и Шапаренко были лучшими на поле в матче. Да Кабаев ошибся, но это его ошибка не системная, случайность. Поэтому не надо всех собак вешать на него. А почему Биловор позволил сопернику пробить по воротам? А почему Михавко "отдал" голевой пас во втором голе? А поле второго гола игра уже была закончена.
- -1
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
08.11.2024 08:27
Так обоsrаться надо уметь. Профессионалы.
- 0
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
08.11.2024 18:47
Почти канадские. На льду им нет равных.
- 0
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
08.11.2024 08:14
Вірю в цю команду. На поле вийшло 11 українців. Поганий момент вилучення. Але й після нього в першому таймі виглядали в меншості пристойно. Перемоги попереду.
- -5
-
Петр Матвеев(Matveev)
- Наставник
08.11.2024 08:55
В первом тайме выглядели более-менее пристойно только потому , что соперник такого же уровня как нынешнее "Динамо".
- 3
-
Александр Всёпомнящий(veremi)
- Читатель
08.11.2024 07:42
Надо немножко подождать. Скоро в воротах станет сынок, сами знаете чей, тогда и Биловар заиграет, у них сыграность ого какая, ни один мяч не пролетит мимо!
- -5
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
08.11.2024 05:19
Чого всі дивуються результом ? Подивіться рівень нашого чемпіоната і все стане на свої місця.Динамо повністю відповідає нашому рівню футбола на сьогодні.
- 0
-
АN NA
- Читатель
08.11.2024 01:05
Вболіваю за Динамо більше 30 років. І сьогоднішній рівень гри команди дуже поганий. І війна тут не головна причина. Придивіться до гри футболістів, техніки в роботі з мʼячем немає взагалі, фізичних кондицій теж. На полі повне непорозуміння між собою щодо позицій на полі. Це жахливо і дуже соромно. Боляче на це дивитися. Потрібна серйозна розмова з футболістами.
- 4
-
Халк Беннер(tsampa71)
- Опытный писатель
08.11.2024 13:14
Розмова потрібна тотальна - з усіма в ДК, в тому числі з ІМС
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
08.11.2024 01:04
Кабаєв не рівень ДК!! Чому вінгерів не підсилили влітку??? Лише роздали всіх, така мощна атака чи шо???
- -1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
08.11.2024 02:01
Подписали Брагару, он вингер (возможно, лучше, Кабаева, но у меня дома одна из двух старых лыж играет в футбол лучше Кабаева а вторая умнее его).
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
08.11.2024 10:22
Брагару это не усиление, это латание дыр
- -1
-
Черкаський вареник
- Наставник
08.11.2024 00:54
Дивлюсь на результати Вікторія-Реал Сосєдад і РИга-Андерлехт, і вони не радують Правильні рішення,інтелект і майстерність ще на недостатньому у нас рівні. Жаль що так вимотались перед Поліссям, правда замінив основних він досить рано дивлячись в майбутнє.
- -1