Трансфер нападающего киевского «Динамо» Владислава Ваната в испанскую «Жирону», о котором много говорилось в последние дни, по сути, состоялся. Это дал понять известный инсайдер Фабрицио Романо.
«Владислав Ванат — в „Жироне“! Насколько я понимаю, сумма отступных за него была выплачена в 3 часа ночи (с четверга на пятницу, — прим. ред.). Украинский нападающий перейдет из киевского „Динамо“ в испанский клуб за 20 млн евро», — написал Романо в своём твиттере.
Интересно, что ранее сообщалось о том, что сумма трансфера Ваната в «Жирону» составит 15 млн евро и 20 процентов от следующей продажи футболиста.
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
29.08.2025 18:16
Если правда.Владу удачи.
- 1
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
29.08.2025 15:01
Буяльського б кудись забрали! Просто пішоход, рівня Миная. А Ванату успіхів!
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
29.08.2025 14:09
А где моя доля за продажу Родины? :)
- 0
-
011010010001
- Наставник
29.08.2025 14:41
так тут Ваната продают
- 1
-
Семен Оболонский
- Начинающий писатель
29.08.2025 13:26
Лрежде чем продать игрока, находят ему замену, а то Гереро и Панамаренко никакие !
- -1
-
Vadim
- Эксперт
29.08.2025 13:24
Щоб без травм і з голами !!
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
29.08.2025 12:38
Хорошо, что в Жироне есть наши. Они ему помогут.
- 1
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
29.08.2025 11:56
Цікаво подивитись на тандем Циганкова з
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
29.08.2025 13:54
Ну, так, але там були ще й Гарсія і Савіньйо... :)
- 1
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
29.08.2025 11:42
Це великий плюс для Ваната і збірної, з Динамо потрібно тікати якнайшвидше, тут гравці лише деградують! Думаю, якби продали Бражка минулого року, то ми б мали вже хорошого опорника у збірній, а зараз маємо нульового футболіста замість цього.
- -2
-
Дил Дил(tatarin_za_Kiev)
- Старожил
29.08.2025 11:35
Хочу сайт "Жирона від Шуріка"
- 3
-
Черкаський вареник
- Наставник
29.08.2025 11:13
Шахтар накупив і ще купляє двох а вчора дуріли від радості від того що таки пробились в Лігу Конфедерацій Від продажі Ваната нічого страшного не буде,потрібно щоб ті що залишились краще бігали ,грали двома складами і вигравали в ЧУ і ЛК і росли,це все що потрібно і мождивість є В ЧУ потрібно переглянути якогось напа,вони є, Як і в минуломо році пріоритет потрібно віддавати ЧУ,тому що це залишає якийсь шанс потрапити в ЛЧ і практично гарантує ЛК
- 2
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
29.08.2025 11:48
Ліга Конфіскацій.)
- 1
-
Shapych
- Эксперт
29.08.2025 12:24
:-)
- -1
-
Виталий Виталий(spitfire)
- Наставник
29.08.2025 12:50
Ліга Компенсацій
- -1
-
Олександр
- Наставник
29.08.2025 12:50
Ліга Конспірацій.
- -1
-
Шнёма Пейсахович Альдшуллер(sergant59)
- Наставник
29.08.2025 14:21
Ліга "Куди небудь", аби в Европі -))
- -1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
29.08.2025 14:14
Ліга Суркісацій
- -1
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
29.08.2025 11:01
Непоганий бізнесмен всіх переграв
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
29.08.2025 10:46
Ну, добре, коли є ясніять... Бо невизначенність - то не є гут... :)
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
29.08.2025 10:43
Буде ще цікавіше дивитися Прімеру,до речі тим хто верещить про те,що "Жирона" вже в Сегунді, хочу нагадати,що зіграно тільки два тури.
- 1
-
MyDoom .(MyDoom)
- Наставник
29.08.2025 13:28
Коли Циганков переходив в Жирону, то вони здається закінчили чемпіонат з відривом лише в декілька очок від зони вильоту, а вже наступний сезон був дуже успішним.
- 1
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
29.08.2025 14:57
Але як зiграно!
- 1
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
29.08.2025 10:42
если 20, то браво. Осталось хотя бы пять потратить на защитника
- 0
-
A Alex
- Опытный писатель
29.08.2025 11:03
за 3 три дні при чому)
- 2
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
29.08.2025 11:49
І воротаря теж. Вони ж коштують менше.
- 1
-
Ігор Аврамчук(Ihor72)
- Опытный писатель
29.08.2025 12:09
+
- 1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
29.08.2025 14:17
Треба лишити начальнику транспортного цеху на зворотний квиток з Монако
- 0
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
29.08.2025 10:33
Если это так, то супер- закрыт вопрос бюджета на сезон.
- 2
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
29.08.2025 10:47
Якщо ви на мене за з/п Ваната - то мимо. Тим більше, його батько - відомий підприємець, олігарх місцевого розливу - родина не обідніє.
- -1
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
29.08.2025 12:14
Ну я бы вообще не связывал отца с зарплатой Ваната. Убивать здоровье из благотворительности, как то не по феншую.
- -1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
29.08.2025 13:16
Давайте говорити так: це не продаж. Це просто трансфер по клаусулі. Так, Динамо отримало клаусулу; і ви справедливо зазначаєте, що "на безриб'ї" - ці гроші далеко не зайві для клубу. Але просто нагадаю, що за Забарного (бек, а не форвард, різницю в ціні ви знаєте) в підсумку Динамо отримало більше... А тепер весь бонус за Ваната - піде Жироні (якщо той бонус буде, звісно). І, якщо когось звинувачувати в тому, що Динамо отримало менше - то лише менеджмент, і персонально того, хто його очолює. Якби ж то прокол менеджменту був би лише з трансфером Ваната... А так - куди не кинь - всюди пи..сець.
- -1