Коваль знову відбив пенальті у чемпіонаті Саудівської Аравії (ВІДЕО)

2022-06-29 18:11 Колишній воротар київського «Динамо » Максим Коваль, який виступає зараз у Саудівській Аравії за «Аль-Фатех», знову ... Коваль знову відбив пенальті у чемпіонаті Саудівської Аравії (ВІДЕО)

Колишній воротар київського «Динамо » Максим Коваль, який виступає зараз у Саудівській Аравії за «Аль-Фатех», знову зумів відбити пенальті в черговому матчі за свою нинішню команду.

Максим Коваль

29-річний голкіпер захищав ворота «Аль-Фатеха» у гостьовому поєдинку заключного, 30-го туру чемпіонату Саудівської Аравії з «Аль-Насром» (1:2), і на 58-й хвилині зумів відбити м'яч після удару з 11-метрової. позначки. Втім, у компенсований час другого тайму у ворота Коваля було призначено ще одного пенальті, і цього разу українському воротареві врятувати свою команду не вдалося.

У поточному сезоні Коваль вже вчетверте відбиває пенальті. Причому, другий тур поспіль. Загалом, за чотири сезони в Саудівській Аравії український воротар парирував уже десять 11-метрових ударів.

Нагадаємо, за «Аль-Фатех» Коваль виступає з 2018 року. З того часу він провів за цю команду 108 матчів (29 з них — у поточному сезоні), пропустивши 171 гол.

Щодо «Аль-Фатеха», то поточний чемпіонат Саудівської Аравії команда Максима Коваля завершила на 8-му місці.

29.06.2022, 18:11