Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Правила спілкування на сайті

1. Зареєстрований на сайті користувач отримує можливість:

1.1. Коментувати новини, статті та блоги.

1.2. Через добу після реєстрації — вести свій блог.

1.3. Кожен пост оцінюється іншими користувачами сайту (через кнопку «мені подобається»). При цьому за кожне натискання цієї кнопки блогер отримує +10 балів до «карми». Відвідувачі також оцінюють коментарі один одного кнопками «+» і «-». Коментар, рейтинг якого становить −5 та нижче, приховується.

Якщо сформована іншими відвідувачами карма користувача менша за +20, він не має можливості оцінювати інші пости та коментарі. Оцінювати свої публікації не можна.

1.4. Блогер має можливість заборонити будь-якому відвідувачу сайту залишати коментарі у своєму блозі. Значення карми та список заблокованих таким чином відвідувачів можна знайти на сторінці свого профілю (посилання з ім'ям користувача вгорі на головній сторінці сайту).

2. Без жодних попереджень видаляються наступні пости та коментарі, а облікові записи їхніх авторів можуть бути заблоковані:

2.1. Значна кількість великих символів, що містять в заголовку і тексті посту або коментаря.

2.2. Образи, що містять у собі образи, перехід на особистості та (або) нецензурну лексику.

2.3. Ті, хто містить у собі пропаганду насильства, нацизму, а також прояви расової, національної, релігійної, політичної та гендерної нетерпимості та дискримінації.

2.4. Ворожі по відношенню до «Динамо» і всьому, що пов'язане з клубом, якому присвячено цей ресурс. Те саме однаково стосується і збірної України, і України в цілому. Також ворожі по відношенню до членів команди сайту.

2.5. Провокаційні за своєю суттю.

2.6. Що попадають під поняття реклами або «cпама».

2.9. Обговорення редакційної політики ресурсу, що містять у собі, дій адміністрації сайту щодо видалених раніше коментарів та блогів, а також питання, пропозиції та звернення до адміністрації сайту (для цього слід користуватися виключно «Зворотним зв'язком»).

2.10. Блогер зобов'язаний стежити за ходом обговорення свого посту та забезпечувати у ньому дотримання цих Правил. Присутність на сторінці блогу коментарів, що порушують дані Правила, може спричинити його видалення.

2.11. Редакція сайту залишає за собою право без попередження та пояснення видаляти блоги та коментарі, що містять у собі передрук матеріалів з інших ресурсів. У разі повторної публікації тим же блогером віддалених записів, обліковий запис користувача може бути заблокований. У той же час, цей пункт аж ніякне означає заборону на публікацію матеріалів інших сайтів, а має на меті попередити організовану розкрутку інших ресурсів за допомогою блогів даного сайту.

3. За рішенням редакції сайту можуть бути видалені з головної сторінки сайту, але залишені в блозі користувача наступні пости:

3.1. Містить у собі інформацію, опубліковану в редакційних матеріалах сайту.

3.2. Що містять інформацію, яка раніше вже була опублікована в блогах.

3.3. Малоінформативні, незмістовні та надмірно емоційні пости.

3.4. Пости, вся суть яких полягає лише у посиланні на будь-яку публікацію або ресурс.

3.5. Що містять у собі інформацію, яка жодним чином не відноситься до теми сайту («Динамо», український футбол, світовий футбол), або цілком і повністю присвячену іншому футбольному клубу.

3.6. Стосується всіх наведених пунктів: дискусій щодо того, які коментарі та блоги підпадають під той чи інший пункт правил, адміністрація сайту вести не буде — ні публічно, ні в особистому листуванні.

3a. Пости, теми (теми) яких не відповідають змісту публікації, будуть доступні лише у профілі користувача. При цьому, на розсуд адміністрації сайту, за обліковими записами авторів таких постів можуть бути введені обмеження аж до блокування облікового запису.

У разі порушення будь-якого з наведених пунктів обліковий запис «порушника» може бути заблоковано.

4. Звертаємо увагу користувачів сайту:

4.1. Один користувач може мати на сайті рівно один обліковий запис. При цьому видалення користувачем свого облікового запису не дає йому права на повторну реєстрацію. Будь-який віддалений обліковий запис відновлюється при першому ж відповідному зверненні користувача в адмінстрацію сайту за допомогою «Зворотного зв'язку».

У разі виявлення прецедентів повторної реєстрації одним і тим самим користувачем, адміністрація залишає за собою право блокування всіх облікових записів даного користувача.

4.2. Адміністрація сайту залишає за собою право обмежувати кількість активних (не заблокованих) акаунтів, авторизація під якими відбувається з одного і того ж комп'ютера.

4.3. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти блоги, що йдуть урозріз із редакційною політикою ресурсу.

5. Зворотній зв'язок. Дискусій щодо віддалених коментарів та блогів, а також заблокованих облікових записів адміністрація сайту вести не буде — ні публічно, ні в особистому листуванні. За допомогою «Зворотній зв'язок» кожен бажаючий може надсилати посилання на коментарі та блоги, на які він хотів би звернути увагу адміністрації сайту, а також претензії про наявність образ на свою адресу з обов'язковою вказівкою посилань на такі коментарі або блоги (при цьому претензії про такі коментарі та блоги, залишені на сайті більше доби тому, прийматимуться не).

6. Також прохання враховувати, що з усіляких правил існують винятки. Дискусій щодо того, які коментарі та блоги підпадають під виняток із правил, адміністрація сайту вести не буде.

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть