Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

«Ярославський уже нічого не вирішує»: журналісти — про зникнення «Металіста» і абсурдний союз з Коломойським в СК «Дніпро-1»

2022-07-04 12:25 Ведучі програми «ТаТоТаке» Роберто Моралес і Михайло Співаковський обговорили майбутній перехід кадрів з «Металіста» в СК «Дніпро-1». Олександр Ярославський та ... «Ярославський уже нічого не вирішує»: журналісти — про зникнення «Металіста» і абсурдний союз з Коломойським в СК «Дніпро-1»

Ведучі програми «ТаТоТаке» Роберто Моралес і Михайло Співаковський обговорили майбутній перехід кадрів з «Металіста» в СК «Дніпро-1».

Олександр Ярославський та Ігор Коломойський

Моралес: «Я чув, що в «Металіста» є проблеми. Наприклад, було інтерв’ю керівника НАЗК, там згадувалося прізвище Ярославського і можливість арешту деяких його активів. Коли такі речі проговорюються вголос, то футбол — останнє, про що людина буде думати.

Співаковський: «У мене була така версія про двох олігархів. Один не може в’їхати до країни, а другий виїхати. Можливо, ці люди домовилися між собою, що вони в чотири руки годуватимуть один клуб. Але тут є нестиковка. Навіщо Ярославському працювати на бренд СК Дніпро-1, коли він рвав груди і кричав з ополонки «Металіст, Металіст!

За моєю інформацією, Ярославський — все. Там і ДТП, і війна, і ситуація у Харкові. Догралася людина... Коли Красніков казав, що йому треба порадитись з Ярославським, то це лише жест поваги. Він там уже нічого не вирішує».

Кращий коментар

auto-jivago2
Jivago Doktor - Наставник
04.07.2022 13:06
Один не может выехать, второй не может въехать, но оба запросто могут взяться за руки и вместе дружно пойти на русский корабль! Только представьте, на сколько воздух в стране станет чище!!! А за ними - еще два - три десятка таких же "знедолених", парами - парами... включая новоиспеченных после 2019-го...

Читати всі коментарі (10)

Dynamo.kiev.ua потребує вашої підтримки. Звернення до відвідувачів сайту

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть