Благодійний матч. «Люцерн» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, стенограма

2022-07-09 21:20 У суботу, 9 липня, київське «Динамо » провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового ... Благодійний матч. «Люцерн» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, стенограма

У суботу, 9 липня, київське «Динамо » провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Суперником біло-синіх виступив швейцарський Люцерн.

Благодійний матч

«ЛЮЦЕРН» (Швейцарія)  «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 1:2 (0:2)
Голи:
Еміні (81) — Циганков (16 пін.), Вербич (24)

«Динамо»: 1.Бущан (35.Нещерет, 76) — 94.Кендзера (20.Караваєв, 73), 4.Попов (34.Сирота, 76), 25.Забарний (3.Біль, 80), 44.Дубінчак (2. Вівчаренка, 46) — 5.Сидорчук (К) (18.Андрієвський, 80), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 73), 29.Буяльський, 7.Вербич (11.Ванат, 73), 15.Циганков (99 .Антюх, 80) — 41. Бесєдін (19. Гармаш, 80).
Запасні: 71.Бойко, 6.Бурда, 14.Яцик, 17.Супряга, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 27.В.Волошин.

«Люцерн» (Стартовий склад): 32.Мюллер, 10.Кампо, 13.Фрідек, 18.Білоко, 19.Ардаїс, 20.Дорн, 21.Абубакар, 23.Алабі, 30.Джашарі, 46.Бурш (К), 71.Жакес.

Стенограма матчу >>>

Обидві команди спокійно розпочали гру, і на початку матчу на полі ніщо не віщувало гострих моментів, але вже на 16-й хвилині «Динамо» зуміло відкрити рахунок. В одній з атак киян Мюллер збив у штрафній «Люцерна» Бесєдіна, і арбітр без вагань призначив пенальті, який холоднокровно реалізував Циганков, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах воріт — 0:1.

Після голу гра пожвавилася, а «Люцерн» спробував перехопити ініціативу. Проте, в підсумку, ці зміни призвели до другого голу «Динамо»: на 24-й хвилині матчу Шапаренко результативно зіграв на перехопленні на половині поля суперника, вивів Вербича практично один на один з Мюллером по центру воріт, і словенец ударом ти відправив м’яч у сітку — 0:2.

У час першого тайму гра продовжувала проходити в руслі рівної боротьби. Трохи частіше м’ячем володіло «Динамо», натомість в активі «Люцерна» — дуже небезпечний момент, створений швейцарською командою на 37-й хвилині зустрічі: після флангової передачі Ардаїс опинився на ударній позиції в штрафній площі киян практично один на один з Буща з шести, але динамівський воротар зумів виручити свою команду. У підсумку, перший тайм так і завершився з рахунком 2:0 на користь «Динамо».

На початку другого тайм гра мала досить сумбурний характер. І відзначилася ще одним небезпечним моментом біля воріт «Динамо» — це Гентнер завдав удару метрів з 14, і Бущан насилу відбив м’яч, який летів під поперечину.

У подальшому гра продовжувала проходити без особливої ​​видовищності і з великою кількістю зупинок. Якийсь час «Люцерн» володів незначною перевагою, але ближче до середини тайму гра стала рівною, а кінцівка матчу була вже за «Динамо». Тим не менше, саме в цьому відрізку зустрічі швейцарська команда зуміла досягти успіху: на 81-й хвилині матчу Нещерет, вибиваючи м’яч від воріт, віддав його в ноги супернику, гравці «Люцерна» моментально провели комбінацію, у фінальній стадії якої Еміні штрафний відправив м’яч під поперечину — 1:2, саме з таким рахунком і завершився цей поєдинок.

Додамо, що два свої наступні контрольні матчі в рамках підготовки до сезону «Динамо» проведе вже найближчого вівторка, 12 липня, коли двома складами зіграє з французьким «Ліоном».

Олександр Попов

Кращий коментар

Chernuha
Виталик Я - Наставник
10.07.2022 02:37
Люди в 50000 раз говорю это сборы когда приходит время оф матча то игра сразу меняется так было очень много раз, но вы все ноете и ноете божеее у меня уже слов нет читаю вас и вздыхаю одно и тоже каждый год