Малиновський робить дубль за «Аталанту» у другому матчі поспіль (ВІДЕО)

2022-07-14 11:34 Український півзахисник італійської «Аталанти» Руслан Малиновський відзначився дублем за свою команду у другому контрольному матчі поспіль. ... Малиновський робить дубль за «Аталанту» у другому матчі поспіль (ВІДЕО)

Український півзахисник італійської «Аталанти» Руслан Малиновський відзначився дублем за свою команду у другому контрольному матчі поспіль. Нагадаємо, на днях 29-річний футболіст двічі розписався у воротах аматорського клубу «Раппрезентатива Валь Серіана», а вчора українець відправив два м’ячі вже у ворота «Валлі Бергамаскі».

Руслан Малиновський (праворуч)

Контрольний матч

«Аталанта» — «Валлі Бергамаскі» — 10:0 (3:0)

Голи: Едерсон (9), Мюріель (27, 46), Сапата (44), Бога (48, 78), МАЛИНІВСЬКИЙ (69, 86), Сіссе (71), Пашаліч (88)

Додамо, що в цьому матчі Малиновський з’явився на полі після перерви і відіграв повний тайм. Окрім двох голів, на рахунку українського хавбека — результативна передача (саме після пасу Малиновського Бога оформив свій гол на 48-й хвилині зустрічі).