«Лех» стартував у чемпіонаті Польщі з поразки. Рудько пропустив два голи, Цитаїшвілі зіграв 16 хвилин

2022-07-16 19:27 Цього вікенд стартував сезон-2022/23 у польській Екстракласі (елітний дивізіон країни). «Лех» з Познані в першому турі ... «Лех» стартував у чемпіонаті Польщі з поразки. Рудько пропустив два голи, Цитаїшвілі зіграв 16 хвилин

Цього вікенд стартував сезон-2022/23 у польській Екстракласі (елітний дивізіон країни). «Лех» з Познані в першому турі першості приймав на своєму полі «Сталь» з Мелета і поступився з рахунком 0:2.

«Лех» стартував у чемпіонаті Польщі з поразки

У цьому матчі взяли участь два українські легіонери «Леха». Ворота господарів поля захищав Артур Рудько, а на 74-й хвилині зустрічі на заміну вийшов Георгій Цитаїшвілі. Нагадаємо, обидва ці футболісти виступають у польському клубі на правах оренди: Рудько пов’язаний контрактом з харківським «Металістом», а Цитаїшвілі — з київським «Динамо».