Головний тренер АІКу: «Ворскла» піднесла нам урок, який ми повинні засвоїти"

2022-07-22 08:33 Головний тренер шведського АІКу Бартош Гржелак прокоментував поразку своєї команди від Полтавської «Ворскли» (2:3) у 2-му ... Головний тренер АІКу: «Ворскла» піднесла нам урок, який ми повинні засвоїти"

Головний тренер шведського АІКу Бартош Гржелак прокоментував поразку своєї команди від Полтавської «Ворскли» (2:3) у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій. Нагадаємо, ця зустріч, незважаючи на статус домашньої для української команди, проходила в Стокгольмі.

Бартош Гржелак

«У нас у суперниках хороша команда, яка демонструє футбол високого рівня. У футболістів „Ворскли“ є індивідуальна майстерність, яку ми не звикли зустрічати тут, у Швеції. Крім того, наші суперники хороші в комбінаційній грі.

У першому таймі ми були млявими. При цьому у нас були надто великі зазори між лініями. Після перерви став грати агресивніше, зуміли створити тиск на ворота суперника, але знову пропустили, припустившись чергової помилки при грі в обороні.

Щоб пройти „Ворсклу“, у відповідному матчі ми маємо зіграти набагато сильніше. Сьогоднішній матч — це урок, який ми маємо засвоїти», — сказав Гржелак після закінчення матчу з «Ворсклою».