Яремчук забиває за «Бенфіку» у другому контрольному матчі поспіль (ВІДЕО)

2022-07-23 07:35 Український нападник лісабонської «Бенфіки» Роман Яремчук забив м’яч за свою команду у вчорашньому контрольному матчі з ... Яремчук забиває за «Бенфіку» у другому контрольному матчі поспіль (ВІДЕО)

Український нападник лісабонської «Бенфіки» Роман Яремчук забив м’яч за свою команду у вчорашньому контрольному матчі з іспанською «Жироною»

Роман Яремчук

26-річний футболіст з’явився в цій зустрічі на полі після перерви, а на 67-й хвилині реалізував пенальті.

Контрольний матч

«Бенфіка» (Лісабон, Португалія) — «Жирона» (Іспанія) — 4:2 (0:0)
Голи: Вертонген (57), Ба (60), ЯРЕМЧУК (67 пін.), Піньо (89) — Стуані (52), Буено (77)

Зазначимо, що Яремчук забиває за «Бенфіку» у другому контрольному матчі поспіль: минулого уїк-енду український форвард розписався у ворітах англійського «Фулхема».

Минулого сезону Яремчук провів за «Бенфіку» 42 матчі у всіх турнірах (у 23 випадках українець опинявся в стартовому складі своєї команди), забивши 9 м’ячів і віддавши 4 результативні передачі.