Левандовський дебютував за «Барселону» у матчі з «Реалом». Лунін опинився у запасі

2022-07-24 10:19 Український воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін потрапив у заявку свого клубу на що відбувся в ніч ... Левандовський дебютував за «Барселону» у матчі з «Реалом». Лунін опинився у запасі

Український воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін потрапив у заявку свого клубу на що відбувся в ніч із суботи на неділю товариський матч із Барселоною«. Поєдинок проходив у США.

Андрій Лунін

Однак ворота «королівського клубу» в цьому спарингу захищав основний воротар «Реала» Тібо Куртуа. І провів він поле всі 90 хвилин гри.

А ось у стартовому складі «Барселони» виявився зірковий новачок цієї команди — нападник Роберт Левандовскі. Матч з Реалом став для поляка його дебютом укаталонському клубі. Левандовскі у своєму першому матчі за «Барселону» відіграв перший тайм, після чого був замінений на П’єра-Емерика Обамеянга.

Сам матч завершився перемогою «Барселони» з рахунком 1:0. Єдиний м’яч на 27-й хвилині зустрічі забив Рафінья.