«Динамо» — у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів! «Фенербахче» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

2022-07-27 22:40 Цього тижня проходять матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них в середу, 27 ... «Динамо» — у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів! «Фенербахче» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

Цього тижня проходять матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них в середу, 27 липня, зустрічалися турецький «Фенербахче» та київське «Динамо». Поєдинок проходив у Стамбулі.

Фото — Гетті

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«ФЕНЕРБАХЧЕ» (Стамбул, Туреччина)«ДИНАМО» (Київ, Україна)1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Голи: Салаї (89) — Буяльський (57), Караваєв (114)
На 70-й хвилині Валенсія не реалізував пенальті (воротар)

Перший матч — 0:0

Попередження: Юксек (29), Осайї-Семюель (37), Валенсія (45+2), Мор (63), Салаї (98) — Циганков (14), Сидорчук (33), Дубінчак (45+2), Буяльський (58) , Бойка (58), Шапаренка (60), Гармаш (111)

Вилучення: Юксек (53, повторне попередження)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера (20.Караваєв, 91), 25.Забарний, 4.Попов, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 106) — 5.Сидорчук (К) (18.Андрієвський, 106), 10 Шапаренко — 15.Циганков, 29.Буяльський (19.Гармаш, 67), 7.Вербич (11.Ванат, 38) — 41.Бєсєдін (8.Шепелєв, 67).
Запасні: 71.Бойко, 6.Бурда, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 34.Сирота, 99.Антюх.

«Фенербахче»: 1. Байиндир (К) — 21. Осай-Семюель, 41. Салаї, 32. Тиссеран (18. Лінкольн, 85), 7. Кадіоглу — 5. Арао (37. Новак, 94), 80. Юксек, 1 (99.Мор, 46; 22.Брума, 77) — 9.Россі, 15.Кінг (27.Крешпу, 63) — 13.Валенсія (19.Дурсун, 77).
Запасні: 54.Четін, 14.Пелкас, 23.Гюмюшкайя, 25.Гюлер, 26.Зайц, 77.Кападжак.

«Фенербахче» очікувано заволодів перевагою з перших хвилин гри, проте говорити про якийсь відчутний тиск на ворота «Динамо» не доводилося. Складалося враження, що гравці турецької команди діють знервовано. Але момент, що виник на 10-й хвилині зустрічі, очевидно, надав їм впевненості: м’яч опинився у воротах «Динамо», але гол зарахований не був. боротьбі з Забарним.

Після цього все той же Валенсія вже сам завдав небезпечного удару по воротах Бущана метрів з 8-ми, і м’яч пролетів над поперечиною. Пізніше з таким же результатом і приблизно з тієї точки пробив і Росії.

По-справжньому небезпечно біля воріт «Динамо» було в середині тайму. Спершу, на 20-й хвилині зустрічі, Кахведжі, виконуючи штрафний у метрах 20 від воріт киян, технічним ударом обвів стінку, і м’яч потрапив у штангу. А через дві хвилини турки були дуже близькі до того, щоб забити вже з гри: в результаті обрізки Попова, Кінг вискочив один на один з Бущаном, але, завдаючи удару, у ворота не потрапив; м’яч у лицьової лінії підхопив Валенсія, спробував вразити мету з гострого кута — і цього разу киян виручив їхній воротар.

Що стосується моментів в атаці у «Динамо», то за весь перший тайм кияни лише одного разу проявили себе біля воріт суперника — це Циганков у контратаку своєї команди вискочив практично один на один з воротарем «Фенербахче», проте голкіпер вчасно вчасно себе обіграти.

Кінцівка першого тайму видалася відверто сумбурною. Гра стала дуже грубою, футболісти стали давати волю емоціям, тож ні «Динамо», ні «Фенербахче» в цьому відрізку матчу нічого креативного на полі не створювали, а лише «нахопали» жовтих карток. У підсумку, на перерву команди пішли з нулями на таблицю.

А ось другий тайм одразу почався з дуже небезпечного моменту біля воріт «Динамо»: на 46-й хвилині зустрічі Валенсія взяв гру на себе, увірвався в штрафну киян праворуч, завдав обвідний удар, і м’яч ледь не щирнув об стійку.

В цілому, початок другого тайму був повністю за «Фенербахче», який не випускав динамівців з їхньої половини поля, але в підсумку все закінчилося голом у ворота стамбульської команди: на 57-й хвилині зустрічі Циганков пасом на хід. Фенербахче«, поляк від лицевої лінії виконав знижку на Буяльського, і той дотик відправив м’яч у сітку — 0:1.

При цьому господарі поля залишилися вдесятьох: за п’ять хвилин до гола за другу жовту картку було вилучено Юксек.

Втім, уже на 70-й хвилині «Фенербахче» мав стовідсотковий шанс для того, щоб зрівняти рахунок, але Валенсія не реалізував пенальті, призначений на фол Попова на ньому — Бущан зумів відбити м’яч після удару з точки.

У відрізку матчу «Фенербахче», що залишився, щосили намагався зрівняти рахунок. І створював моменти. В одному з епізодів знову на висоті був Бущан — він у кидку дотягнувся до м’яча, який після удару головою метрів із семи летів точно в «дев’ятку». Потім після подачі зі штрафного м’яч відскочив до Салаї і той пробив метрів з 8-ми — м’яч пролетів над самою перекладиною воріт киян. А на 89-й хвилині господарі поля все ж добилися свого: при подачі «Фенербахче» кутового з правого флангу Бущан, граючи на виході, до м’яча не дотягнувся, а на дальній штанзі Салаї ударом головою по удару головою по удару головою в овертайм.

У додатковий час матчу перевагою найчастіше володіло «Динамо». Відповідно і гострота частіше виникала біля воріт «Фенербахче». Так, уже на 93-й хвилині Сидорчук вивів Ваната один на один з Байиндиром, але динамівський форвард обіграти воротаря не зумів. Потім Шепелєв пробив з гострого кута, воротар відбив, але прямо на Забарного — той завдав ще одного удару, метрів з 10-ти, проте в ціль не потрапив. Нарешті, на 103-й хвилині зустрічі все той же Забарний пробив головою метрів з 8-ми після навісу від Циганкова, і м’яч потрапив у штангу воріт «Фенербахче» біля хрестовини.

Дотиснути ж суперника киянам вдалося вже в заключному таймі цього матчу: на 114-й хвилині зустрічі Вівчаренко прострілив з лівого флангу, і на дальній штанзі Караваєв завдав удару сходу — Байиндир впіймав м’яч вже у ворота - 1:2, перемога команди Мірчі Луческу.

Таким чином, за підсумками двох зустрічей (0:0, 2:1) «Динамо» зуміло подолати бар’єр у вигляді «Фенербахче» і вийшло в третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, де зіграє з австрійським «Штурмом». Перший поєдинок буде номінально домашнім для «Динамо» і пройде 2 або 3 серпня, а зустріч відбудеться на полі «Штурма» 9 серпня.