Жорже Жезуш: «Видалення та нестача досвіду стали вирішальними чинниками у матчі з «Динамо»

2022-07-28 07:10 Головний тренер турецького «Фенербахче» Жорже Жезус підбив підсумки матчу-відповіді своєї команди з київським «Динамо» (1:2) у ... Жорже Жезуш: «Видалення та нестача досвіду стали вирішальними чинниками у матчі з «Динамо»

Головний тренер турецького «Фенербахче» Жорже Жезус підбив підсумки матчу-відповіді своєї команди з київським «Динамо» (1:2) у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, який відбувся минулої середи в Стамбулі.

Жорже Жезуш

«Вважаю, «Фенербахче» був командою, яка грала добре в першому таймі. У нас було 7 ударів по воротах суперника, в той час як у нашого суперника ударів по воротах не було зовсім.

Думаю, всі на стадіоні вважали, що «Фенербахче» стане переможцем цієї двоматчевої дуелі доти, доки команди грали в рівних складах. Але видалення Юксека змінило хід матчу. Наша команда втратила організаційну структуру, порушився баланс, і суперник скористався цією ситуацією, забивши гол.

Наша команда вірила в успіх, боролася навіть у меншості. Валенсія не реалізував пенальті, але наша команда продовжувала зберігати мужність. Вважаю, ми можемо залишати Лігу чемпіонів з високо піднятою головою. Нестача досвіду сьогодні відіграла вирішальну роль у результаті матчу.

Впевнений, що наші вболівальники, які сьогодні прийшли на стадіон, залишали стадіон, пишаючись «Фенербахче». Ми дуже добре боролися не тільки, коли гра була 11 на 11, але і навіть коли в нашому складі не вистачало однієї людини. Але в Лізі чемпіонів вирішальну роль відіграють дрібні деталі. Так і сталося сьогодні. Червона картка стала вирішальним чинником. До цього моменту відсоток володіння м’ячем у нашої команди становив 60%. Але видалення вплинуло на наш контроль над матчем.

Потім нам все таки вдалося зрівняти рахунок, але наших фізичних можливостей не вистачило в овертаймі. Було дуже важко грати ще 30 хвилин, перебуваючи в меншості. Це теж стало вирішальним в підсумку сьогоднішнього матчу.

Також треба враховувати, що ми грали проти дуже гарної команди. Можливо, ви не дуже добре знаєте київське «Динамо», але це справді чудова команда. Це дуже складний суперник. Тож я пишаюся виступом своєї команди.

Зворотня заміна Емре Мора? Він добре ввійшов у гру, але через 10 хвилин сказав, що погано почувається. В цілому, я задоволений грою всіх футболістів, які сьогодні виходили на заміну. Вони дуже допомогли нам стати кращими в плані організації гри, коли після видалення це виявилося для нас серйозною проблемою. Саме після проведених замін ми зрівняли рахунок, перевівши гру в овертайм.

Про судді говорити не люблю. Скасований гол Кінга — це нормально. Але з другою жовтою карткою Юксека не все так однозначно. Він ведь першим торкнувся м’яча в тому епізоді. Втім, Юксек — молодий футболіст, який вперше грав у Лізі чемпіонів. Як і більшість гравців нашої команди. А ось наш суперник, навпаки, має великий досвід виступів у Лізі чемпіонів, і «Динамо» грає приблизно одним і тим самим складом уже п’ять років. Ми разом тренувалися лише п’ять тижнів. Ось ця різниця — саме те, що призвело нас до поразки. Деталі та помилки все вирішують. Так і сталося сьогодні«, — сказав Жезуш після закінчення матчу з «Динамо».