Неймовірний матч у MLS: 8 голів, хет-трик Ігуаїна та камбек на 7-й компенсованій хвилині другого тайму (ВІДЕО)

2022-07-31 10:35 Надзвичайно захоплюючий матч відбувся в рамках регулярного сезону американської MLS поточного сезону. У ньому «Інтер Майамі» ... Неймовірний матч у MLS: 8 голів, хет-трик Ігуаїна та камбек на 7-й компенсованій хвилині другого тайму (ВІДЕО)

Надзвичайно захоплюючий матч відбувся в рамках регулярного сезону американської MLS поточного сезону. У ньому «Інтер Майамі» приймав на своєму полі «Цинциннаті».

Інтер Майамі - Цинциннаті - 4:4"Інтер Майамі" - "Цинциннаті" - 4:4. Гонсало Ігуаїн оформляє черговий гол

Сам поєдинок завершився з рахунком 4:4, при цьому в складі господарів хет-триком відзначився відомий аргентинський нападник Гонсало Ігуаїн. Окремо необхідно відзначити ступінь інтриги матчу. «Інтер Майамі» тричі по ходу гри виходив уперед, і тричі «Цинциннаті» порівнював рахунок.

За десять хвилин до закінчення зустрічі на таблицю значився рахунок 3:3, однак на 86-й хвилині «Цинциннаті» зумів забити четвертий м’яч. Здавалося, це перемога, але немає — на 7-й (!) компенсованій хвилині другого тайму «Інтер Майамі» зумів провести гол у відповідь і тим самим врятуватися від ураження.

«Wild Game» — так охрестила MLS цей матч.

Регулярний сезон MLS

«Інтер Майамі» — «Цинциннаті» — 4:4 (3:2)
Голи: Ігуаїн (23, 37, 45+5 пін.), Маквей (90+7) — Бреннер (28, 40), Васкес (81, 86)