3-й кваліфікаційний ранд Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Штурм» — 1:0. Огляд матчу, статистика

2022-08-03 22:51 Цього тижня проходять перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них у середу, ... 3-й кваліфікаційний ранд Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Штурм» — 1:0. Огляд матчу, статистика

Цього тижня проходять перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них у середу, 3 серпня, зустрічалися київське «Динамо» та австрійський «Штурм». Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у польській Лодзі.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ШТУРМ» (Грац, Австрія)1:0 (1:0)
Гол: Караваєв (28)

Попередження: Попов (20), Шепелєв (48) — Вютріх (15), Станкович (41), Хірлендер (46)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера, 25.Забарний, 4.Попов, 44.Дубинчак (2.Вівчаренко, 71) — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (19.Гармаш, 71) — 20.Карава . Шапаренко, 29. Буяльський — 41. Бєсєдін (11. Ванат, 83).
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Боль, 14.Яцик, 15.Циганков, 18.Андрієвський, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 34.Сирота.

«Штурм»: 27.Зібенхандль — 22.Газибегович, 42.Аффенгрубер, 5.Вютріх, 44.Данте (28.Шнегг, 67) — 4.Станкович — 25.Хірлендер (К) (30.Любич, 87) .Прас (17.Демаку, 78) — 9.Хейлунн (26.Ланг, 89), 11.Саркарія.
Запасні: 32.Шютценауер, 41.Джуліані, 6.Боркович, 18.Ороць, 23.Кронбергер, 24.Інголіч, 29.Фусейні, 37.Вельс.

Обидві команди гранично обережно розпочали цей матч, і деякий час гостротою у грі навіть не пахло. Перший гольовий момент виник лише на 20-й хвилині зустрічі, коли Хейлунну дозволили пробитися у штрафну «Динамо» трохи правіше за центр і — пробити — Бущан насилу, ногою відбив м’яч. А через чотири хвилини «Штурм» був ще ближче до успіху: пройшла передача ліворуч на все того ж Хейлунна, який без перешкод пробивав відразу з лінії воротарської, і м’яч якимсь дивом пролетів повз ворота киян.

А ось «Динамо» свою першу гольову можливість реалізувало: на 28-й хвилині матчу Дубінчак виконав передачу з лівого флангу, у штрафній «Штурма» м’яч чиркнув про голову Бесєдіна, полетів далі на Караваєва і ударом сходу гостей — 1:0.

Пропустивши гол, «Штурм» почав розкриватися, і у «Динамо» з’явився простір у штрафної австрійської команди. Втім, скористатися цим підопічні Луческу не зуміли, і на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь української команди.

Другий тайм цього матчу пройшов у цілком сумбурному ключі. «Динамо» хоч і переважало суперника в плані володіння м’ячем і набагато частіше «Штурма» атакувало, але не відрізнялося особливою креативністю в атаці. Не говорячи вже про гольові моменти — їх, по суті, просто не було. Відзначити можна, хіба що, удар Бесєдіна головою падіння після подачі з кутового, після якого м’яч пролетів вище воріт австрійської команди. Нічого більш небезпечного динамівці після перерви в атакі не створили. «Штурм» і зовсім виглядав блідою плямою на зеленому газоні. Тому цілком логічно, що другий тайм голів не приніс. У підсумку зустріч так і завершилася мінімальною перемогою української команди, 1:0.

Додамо, що поєдинок у відповідь між «Динамо» і «Штурмом» відбудеться наступного тижня, у вівторок, 9 серпня, у Граці. Переможець за сумою двох зустрічей вийде в плей-офф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів і зіграє там з переможцем пари «Бенфіка» (Португалія) — «Мідтьюлланд» (Данія) (перший матч суперником завершився великою перемогою португальської команди з рахунком 4:1) Той, хто програв, продовжить боротьбу в груповому етапі Ліги Європи.