Олександр Алієв: «Навіть після перемоги «Динамо» над «Штурмом» шанси суперників — 50 на 50»

2022-08-04 10:41 Екс-півзахисник київського «Динамо» Олександр Алієв поділився враженнями від першого матчу своєї колишньої команди проти австрійського «Штурму» ... Олександр Алієв: «Навіть після перемоги «Динамо» над «Штурмом» шанси суперників — 50 на 50»

Екс-півзахисник київського «Динамо» Олександр Алієв поділився враженнями від першого матчу своєї колишньої команди проти австрійського «Штурму» (1:0) у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Олександр Алієв

— Олександре, як вам гра у виконанні «Динамо»?

— Молодці. Найголовніше — перемога. Але поки зіграний лише один тайм, чекає ще другий. Він буде ще важче.

— Мирча Луческу здивував складом?

— Ні. Хіба що Циганков отримав травму на розминці, а так цей склад варто було очікувати. Натомість вийшов Караваєв і забив гол. Молодець, другу гру поспіль забиває.

— Можна сказати, що наставник киян вгадав із вимушеною заміною?

— Було зрозуміло, що Караваєв має вийти. Навіть коли він не потрапляє до основного складу, то зазвичай виходить на заміну. Головний тренер знаходиться постійно з командою, він бачить і знає, хто в якому стані знаходиться.

— Відхід Беньяміна Вербича — це велика втрата для «Динамо»?

— Я ніколи нікого персонально не обговорюю. Я сам не зрозумів, чому він пішов. Звичайно, у нас у країні йде війна, але мені важко щось сказати про його рішення.

— Сьогодні «Динамо» здивувало функціональною підготовкою, особливо після важких 120 хвилин у Стамбулі?

— Пацани відновилися. Вони пройшли збори, фізично добре підготувалися. Сьогодні вони заслуговували на перемогу. Звісно, ​​хотілося ще один гол забити. Але гра забудеться, а результат залишиться. Найголовніше, що сьогодні здобули позитивний результат.

— «Динамо» після сьогоднішньої перемоги стало фаворитом протистояння перед матчем-відповіді?

— Тут всі команди рівні. Сьогодні, хоч і була домашня гра для «Динамо», але по суті хлопці грали на виїзді. Я вважаю, що навіть після сьогоднішньої перемоги шанси на прохід — 50 на 50. В Австрії «Динамо» буде набагато важчим. Сподіватимемося, що команда пройде далі.