Гол українця приніс нічию «Зюлте-Варегему» у матчі чемпіонату Бельгії з «Брюгге» (ВІДЕО)

2022-08-06 09:31 Захисник донецького «Шахтаря» Олександр Драмбаєв, який цього літа перейшов на правах оренди в бельгійський «Зюлте-Варегем», відкрив ... Гол українця приніс нічию «Зюлте-Варегему» у матчі чемпіонату Бельгії з «Брюгге» (ВІДЕО)

Захисник донецького «Шахтаря» Олександр Драмбаєв, який цього літа перейшов на правах оренди в бельгійський «Зюлте-Варегем», відкрив рахунок голам за свій новий клуб.

Олександр Драмбаєв (у центрі) приймає вітання партнерів

21-річний футболіст молодіжної збірної України потрапив у стартовий склад «Зюлте-Варегема» на вчорашній матч 3-го туру чемпіонату Бельгі з "Брюгге«ї, а на 69-й хвилині зустрічі зумів результативно замкнути у штрафній площі суперника флангову передачу партнера. Зазначимо, що гол Драмбаєва дозволив «Зюлте-Варегему» уникнути поразки.

Чемпіонат Бразилії 3-й тур

«Брюгге» — «Зюлте-Варегем» — 1:1 (0:0)
Голи: Сков-Ольсен (47) — ДРАМБАЄВ (69)

На 80-й хвилині хвилину матчу Драмбаєва було замінено. У його активі вже три матчі за «Зюлте-Варегем». Після трьох турів команда українця має у своєму активі чотири очки.

Додамо, що в цьому матчі взяв участь ще один український легіонер: у складі «Брюгге» на 75-й хвилині зустрічі на заміну вийшов захисник Едуард Соболь.