Тухель: «Гравці «Челсі» не показали свій рівень»

2022-08-07 20:14 Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував перемогу своєї команди у матчі 1-го туру АПЛ проти «Евертона». ... Тухель: «Гравці «Челсі» не показали свій рівень»

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував перемогу своєї команди у матчі 1-го туру АПЛ проти «Евертона».

Томас Тухель

— У минулих сезонах нам було складно набрати очки на «Гуддісон Парк», проте сьогодні ми перемогли, і це найголовніше. Одразу скажу, що ми не продемонстрували свій рівень. Ми запросили декількох футболістів, але вони пізно перейшли до нас, а передсезонна підготовка була дещо неспокійною.

У першому таймі ми грали відрізками, у деяких моментах ми були бездоганними. У другому таймі ми недостатньо рухали м’яч, тому часто помилялися. Це був дивний другий тайм через недостатній ритм команди та пауз, але ми трималися і зрештою зробили те, що було необхідним, щоб зберегти свої ворота на замку, — сказав Томас Тухель.

Нагадаємо, що лондонський «Челсі» мінімально переміг «Евертон» (1:0). Єдиний гол забив Жоржиньо.