В’юнник у своєму першому офіційному матчі за «Цюріх» відзначився асистом, гол після якого врятував команду від поразки

2022-08-15 07:53 Нападник донецького «Шахтаря» Богдан В’юнник, який виступає з квітня на правах оренди за швейцарський «Цюрих», учора ... В’юнник у своєму першому офіційному матчі за «Цюріх» відзначився асистом, гол після якого врятував команду від поразки

Нападник донецького «Шахтаря» Богдан В’юнник, який виступає з квітня на правах оренди за швейцарський «Цюрих», учора провів перший офіційний матч за свою нинішню команду.

Богдан В'юнник (праворуч)

20-річний футболіст потрапив у заявку на вчорашній поєдинок «Цюріха» проти «Вінтертура» в 5-му турі чемпіонату Швейцарії, після перерви вийшов на заміну, а на 85-й хвилині зустрічі віддав передачу на Фабіана Рохнера, після якої той зрівняв рахунок.

Чемпіонат Бразилії 5-й тур

«Вінтертур» — «Цюрих» — 1:1 (0:0)
Голи: Родрігес (73) — Рохнер (85, з передачі В’ЮННИКА)

Зазначимо, що минулого сезону В’юнник залучався лише до матчів молодіжної команди «Цюріха». У міжсезоння українець зумів себе результативно проявити в рамках підготовки першої команди свого клубу до нового сезону, забивши в контрольних матчах чотири м’ячі і віддавши дві результативні передачі.

15.08.2022, 07:53