Олександр Сваток: «Рахунок першого матчу з АЕКом дозволяє їхати на поєдинок-відповідь з думками про позитивний результат»

2022-08-20 08:11 Захисник «Дніпра-1» Олександр Сваток підбив підсумки першого матчу своєї команди з Кіпрським АЕКом (1:2) у плей-офф ... Олександр Сваток: «Рахунок першого матчу з АЕКом дозволяє їхати на поєдинок-відповідь з думками про позитивний результат»

Захисник «Дніпра-1» Олександр Сваток підбив підсумки першого матчу своєї команди з Кіпрським АЕКом (1:2) у плей-офф раунді кваліфікації Ліги Європи.

Олександр Сваток. Фото — scdnipro1.com.ua

«Це була наша перша офіційна гра після великого проміжку часу. Так, ми проводили товариські матчі, але офіційні це зовсім інше.

Суперник покарав нас за помилки, які ми допустили в першому таймі. Але після перерви нам вдалося зіграти у свою гру. Можливо, впав якийсь тягар з плеч, адже зрозуміли, що нам уже нема чого втрачати. Дуже шкода, що не реалізували стільки створених моментів. Повинні були порівнювати рахунок як мінімум — було достатньо моментів, щоб забити ще. Над цим працюватимемо.

В цілому, рахунок дозволяє їхати на матч-відповідь з думками про позитивний результат», — сказав Сваток в коментарі FootballHub.