Дмитро Хльобас: «Звичайно ж, радий! Хет-трик робиш не щодня»

2022-08-21 10:48 Колишній нападник київського «Динамо» Дмитро Хльобас, який зараз виступає за вірменський «Урарту», ​​прокоментував свій успіх у ... Дмитро Хльобас: «Звичайно ж, радий! Хет-трик робиш не щодня»

Колишній нападник київського «Динамо» Дмитро Хльобас, який зараз виступає за вірменський «Урарту», ​​прокоментував свій успіх у вчорашньому матчі чемпіонату Вірменії з «Ноа» (6:0). Нагадаємо, в цьому поєдинку український форвард оформив хет-трик за п’ять хвилин.

Дмитро Хльобас

«Звичайно, радий, що забив. Так ще тричі! Хет-трик робиш не кожен день. Але в першу чергу радий, що ми перемогли.

У першому таймі суперник грав дуже закрито, і нам довелося складно. Але ми змогли забити, і стало легше. Отже, вийшовши на заміну в другому таймі, мені було легше забити, ніж хлопцям, які грали з перших хвилин.

Жодних проблем у мені в «Урарту» немає, все добре, готовий на 100%. Настрій, звісно ж, добрий»,— сказав Хльобас після матчу з «Ноа».