Сергій Кравченко: «Не хотілося, щоб сирена перервала матч»

2022-08-24 11:31 Півзахисник одеського «Чорноморця» Сергій Кравченко прокоментував поразку своєї команди від рівенського «Вересу» (0:1) у вчорашньому матчі ... Сергій Кравченко: «Не хотілося, щоб сирена перервала матч»

Півзахисник одеського «Чорноморця» Сергій Кравченко прокоментував поразку своєї команди від рівенського «Вересу» (0:1) у вчорашньому матчі 1-го туру чемпіонату України.

Сергей Кравченко (фото: footboom.com)

— Дуже слабка гра у нашому виконанні. Вважаю, так грати не можна, треба демонструвати активніший футбол. Все це треба пережити.

Думаю, тренерський склад розбереться, що у нашій грі було не так. Ми, футболісти, теж повинні розібратися і дати оцінку своїм діям на полі. Після цього ‒ зробити правильні висновки.

— У чому «Верес» перевершив сьогодні «Чорноморець»?

— Та у всьому. Навіть важко виділити одну якусь складову їхнього успіху.

— Перемога Вереса закономірна чи вона лише результат везіння?

— Ми мали кілька найвигідніших моментів. Забий ми гол за рахунку 0:0 ‒ і все могло скластися по-іншому. І наприкінці гри ми мали момент, але це не змінює загальної картини сьогоднішнього матчу. Ми грали погано — це факт.

— 254 дні в Україні не було офіційних матчів. Як все це вплинуло на психологічний стан гравців?

— Так, все це чинило на нас певний тиск на всіх футболістів. Ми, здебільшого, тренувалися та грали контрольні матчі. Але ж і суперник був у такій самій ситуації. Виходить, він з нею краще впорався.

— Сьогоднішній день розпочинався з повітряної тривоги. Думали про те, що це може бути і під час гри?

— Чесно кажучи, ні. Звісно, не хотілося, щоб сирена перервала матч. Але, дякувати Богу, все обійшлося.

— Ти найстарший футболіст чемпіонату. Як себе почуваєш?

— Почуваюся нормально, тож готовий ще пограти.