«Селтік» розгромив «Рейнджерс» у дербі. У команди різниця 25:1

2022-09-03 22:08 «Селтік» не залишив жодних шансів «Рейнджерс» (4:0) у дербі Глазго в рамках 6-го туру національної першості. ... «Селтік» розгромив «Рейнджерс» у дербі. У команди різниця 25:1

«Селтік» не залишив жодних шансів «Рейнджерс» (4:0) у дербі Глазго в рамках 6-го туру національної першості.

Ліель Абада

Питання про переможця зустрічі було зняте ще у першому таймі, коли «кельти» тричі відзначилися у воротах суперника. Крапку у матчі поставив на 78 хвилині хавбек господарів Девід Тернбулл, який скористався жахливою помилкою воротаря Джона Маклафліна.

Після шести турів чемпіонату Шотландії «Селтік» йде першим у турнірній таблиці, випереджаючи «Рейнджерс» на п’ять балів. Команда Анге Постекоглу забила на старті нового сезону вже 25 голів.