Міші Бачуайї: «Очевидно, що «Динамо» у будь-який спосіб намагалося збити наш ігровий ритм»

2022-09-09 08:47 Нападник турецького «Фенербахче» Міші Бачуайї прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:1) у матчі 1-го ... Міші Бачуайї: «Очевидно, що «Динамо» у будь-який спосіб намагалося збити наш ігровий ритм»

Нападник турецького «Фенербахче» Міші Бачуайї прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:1) у матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи, що відбувся вчора. Зазначимо, що саме цей форвард став автором вирішального голу стамбульської команди у компенсований час другого тайму.

Михайло Бачуайї

«Очевидно, що «Динамо» у будь-який спосіб намагалося збити наш ігровий ритм. Як за допомогою фолів, так і за допомогою багаторазового і тривалого знаходження на газоні.

Так відбувалося, бо наш суперник чудово знав, наскільки нелегко здобути тут очки від «Фенербахче». Але ми залишалися дуже сильними психологічно на полі. Аж до того, що на останніх хвилинах матчу ми зуміли забити вирішальний м’яч і здобути перемогу — ці три очки стали найважливішим для нас сьогодні.

Звичайно, нам сьогодні допомогли й наші вболівальники: у важкі моменти матчу вони постійно змушували суперника відчувати свій тиск«,— сказав Бачуайї в коментарі прес-службі «Фенербахче».

Кращий коментар

auto--epitaph--king-crimson
Epitaph , King Crimson (Перевертун) - Эксперт
09.09.2022 09:47
цей Міша , один із найбільших везунчиків у футболі. Скрізь починає з голів у перших же матчах , а потім "зникає" з футболу і ніде не може закріпитися