«Дуже сподобалася наша гра!», — Олександр Кучер про крупну перемогу «Дніпра-1» у чемпіонаті України

2022-09-12 08:02 Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди у вчорашньому матчі 4-го туру чемпіонату України ... «Дуже сподобалася наша гра!», — Олександр Кучер про крупну перемогу «Дніпра-1» у чемпіонаті України

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди у вчорашньому матчі 4-го туру чемпіонату України з харківським «Металістом 1925» (3:0).

Олександр Кучер. Фото — scdnipro1.com.ua

«Гра мені дуже сподобалася! Ми контролювали перебіг матчу. У першому таймі не вистачало забитого гола, щоб команда суперника відкрилася, і тоді б у нас було більше вільних зон і моментів ще до перерви. Але ми і так мали забивати.

У другому таймі ми забили перший гол і суперник почав нам відкривати зони, після чого ми забили і другий, і третій м’ячі. Сподобалося, що нарешті забили обидва Артема — Громов і Довбик. До цього вони створювали багато моментів, але забити їм не вдавалося. Звичайно, ми дуже раді, адже сьогодні ми здобули заслужену перемогу. Ми набрали три очки і тепер рухатимемося далі», — сказав Кучер після матчу з «Металістом 1925».

Зазначимо, що після зіграних матчів «Дніпро-1» посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату України, відстаючи від лідерів «Колоса» та «Шахтаря» всього на одне очко, але маючи при цьому гру в запасі.