«Шахтар» — «Селтік» — 1:1. Після матчу. Ігор Йовічевич: «Це найкращий «Селтик» за останні 20 років»

2022-09-15 07:07 Минулої середи донецький «Шахтар» зіграв внічию з шотландським «Селтіком» (1:1) у матчі 2-го туру групового етапу ... «Шахтар» — «Селтік» — 1:1. Після матчу. Ігор Йовічевич: «Це найкращий «Селтик» за останні 20 років»

Минулої середи донецький «Шахтар» зіграв внічию з шотландським «Селтіком» (1:1) у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. До вашої уваги післяматчеві коментарі головних тренерів команд.

"Шахтар" - "Селтік" - 1:1

Ігор Йовічевіч, головний тренер «Шахтаря»: «Це був тяжкий матч. Я вас запевняю, що кожній команді було б непросто з таким «Селтіком». Це найкращий «Селтик» за останні 20 років — з хорошим тренером і дуже динамічними футболістами, які дуже швидко вступають у відбір м’яча після втрати, дуже агресивні в пресингу, не дають «дихати» взагалі. Якщо ви бачили, то в першому матчі «Селтік» мали забивати 4 м’ячі «Реалу». Програли 0:3, але до 60-ї хвилини «Селтік» перевершував мадридців і за моментами, і за грою.

Тож ми тут не говоримо про випадковість, ми готувались дуже серйозно. «Селтік» має більше досвіду, у цієї команди міжнародний склад з високою вартістю гравців, наш суперник був фаворитом у цьому матчі. Ми знали, що початок зустрічі буде агресивним, і витримати цей момент для нас було дуже важливо. Але «Селтік» забив. Наші суперники відчували підтримку своїх уболівальників, які їх весь час штовхали вперед і давали енергію.

Але є одна річ, дуже важлива для нас, для нашої команди, яка є молодою, талановитою, дисциплінованою і з характером — це, коли ти пропускаєш, то повертаєшся в гру, повертаєшся в матч. І ми маємо відчувати гордість, це важливо для молодих хлопців, що ти знову взяв м’яч у ноги, контролював м’яч і повернувся в гру. І, забивши гол, можна було забивати ще: був сантиметровий офсайд, але відчуття було, що ми як мінімум на одному рівні граємо, тому що у нас м’яч, ми можемо думати.

І пресинг «Селтіка» вже не був настільки успішним, тому що ми відчували себе впевнено. У другому таймі, звичайно, суперники нав’язали свою гру, було кілька вимушених замін, але кожен гравець, який виходив у «Селтіка», був ще дорожчим за вартістю. Тож для нас це дуже добрий досвід. Думаю, що не давали супернику створювати багато моментів. Це очко, можна сказати, дуже добрий результат. Не тільки тому, що взяли бал, але ще й забрали 2 очки у «Селтіка». Це може бути важливо, бо ніколи не знаєш, як буде далі.

Повинні пишатися, що команда показала характер, билася до кінця і неможливе уможливила. Те, що вважали все неможливим проти «Лейпцигу», ми зробили можливим. Це і є найскладніше — коли ти терпиш, то повинен думати тільки про неможливе. І якщо не можеш виграти, то не програй. І за цю енергію, цей характер Бог допомагає в кінці кінців».

Ангелос Постекоглу, головний тренер «Селтіка»: «Перші 55–60 хвилин гри були важливими. Не варто забувати, що ми грали не вдома, а у виїзних матчах завжди напружена ситуація. Тут ми грали, думаючи про стійкість, окуляри і максимальну кількість голів.

Поєдинки на найвищому рівні завжди важкі, але варто прийняти те, що ми отримали. Так, забили гол і взяли одне очко. Якщо так гратимемо і в подальшому, то я розраховую на добрі результати. Якщо говорити про гру, то вона була гарною.

Якщо ж говорити про результат, то могли розраховувати на більше, забий ми ще один гол. Вже нічого не зміниш, але в загальному гра вийшла гарною.

Найважливіше — вести гру. Цей матч пройшов на найвищому рівні. Як і будь-якої іншої в Лізі чемпіонів, він супроводжувався великим тиском. Ми грали тут, щоб взяти очки, і те, що нам вдалося, зароблялося дуже непросто. Потрібно було добре попрацювати і проявити себе максимально, щоб досягти такого результату. Здобули очко — це заохочує і добре для команди».

Кращий коментар

auto-nazaric
Nazar Nazaricov - Эксперт
15.09.2022 07:29
Кротам очень повезло ..... Хотя после первого тайма могли вести в счете 3-1 .... ну а в обшем - молодцы !