Ліга Європи, 2-й тур. «Динамо» — АЕК — 0:1. Огляд матчу, статистика

2022-09-15 23:51 Цього тижня відбуваються матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, ... Ліга Європи, 2-й тур. «Динамо» — АЕК — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, 15 вересня, зустрічалися київське «Динамо» і кипрський АЕК Поєдинок проходив у Кракові.

Фото — Оксана Васильєва

Ліга Європи. Груповий етап. Група «В». 2-й тур

«ДИНАМО» (Київ, Україна)АЕК (Ларнака, Кіпр)0:1 (0:1)
Гол: Дьюрчо (8)

Попередження: Андріївський (35), Сидорчук (76) — Гарсія (42), Мамас (44), Понс (63), Піріч (83)

«Динамо»: 71.Бойко — 94.Кендзера (20.Караваєв, 67), 25.Забарний, 34.Сирота, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К), 18.Андріївський (8.Шепелєв, 67) — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв (11 Ванат, 84) — 19. Гармаш (41.Бєсєдін, 46).
Запасні: 74.Ігнатенко, 2.Вівчаренко, 6.Бурда, 9.Періс, 14.Яцик, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 37.Царенко.

АЕК: 1.Піріч — 24.Кіпрос, 15.Миличевич, 4.Томович, 14.Гарсія — 17.Понс (29.Наум, 73), 66.Мамас (6.Ойєр, 64) — 45.Дьюрчо (21.Енглезу, 77), 10.Тричковскі (К) (7.Луїш Густаву, 64), 51.Альтман — 19.Олатунджі (12.Лопеш, 73).
Запасні
: 25.Гордич, 38.Тумбас, 3.Гонсалес, 11.Фараж, 16.Росалес, 30.Андреу.

Матч розпочався з холодного душу для «Динамо»: вже на 8-й хвилині зустрічі Д’юрчо ідеальним ударом зі штрафного в метрах 25-ти від воріт киян відправив м’яч точно в «дев’ятку» — 0:1.

Само собою, підопічні Луческу кинули всі сили в атаку, але АЕК надійно оборонявся, не надаючи своєму супернику жодних шансів для того, щоб зрівняти рахунок. Тим не менше, на 29-й хвилині м’яч все ж опинився в воротах кіпріотів — це Дубінчак увірвався в штрафну АЕКа ліворуч, виконав знижку назад на Буяльського і той технічно обвідним ударом вразив дальній кут. Однак після використання VAR головний арбітр скасував цей гол, оскільки Дубінчак у процесі динамівської комбінації опинився в офсайді.

Час першого тайму інших гольових шансів, що залишився, у «Динамо» не було, не враховуючи удару Гармаша після подачі кутового, після якого м’яч пролетів за півметра від штанги воріт АЕКа. У підсумку, на перерву команди пішли за рахунок 0:1 на табло.

У другому таймі «Динамо» також намагалося грати першим номером, проте АЕК, як і раніше, діяв в обороні просто бездоганно. В результаті, за всю (!) другу половину зустрічі кияни зуміли в атакі відзначитися лише дальнім ударом Сироти (!), після якого м’яч пролетів над поперечиною в районі «дев’ятки» воріт АЕКа. Тож перемога кіпрської команди з рахунком 1:0 стала цілком закономірним результатом цього матчу.

Додамо, що в другому матчі 2-го туру в групі «В» Ліги Європи французький «Ренн» обіграв на своєму полі турецький «Фенербахче» — 2:1. У результаті, турнірне становище команд в цій групі набуло наступного вигляду: «Фенербахче» — 4 очки, «Ренн» — 4, АЕК — 3, «Динамо» — 0.

У наступному турі в групі «В» зіграють: «Ренн» — «Динамо», АЕК — «Фенербахче». Обидві зустрічі відбудуться 6 жовтня.