Анатолій Трубін: «Було багато помилок на своїй половині поля, які призвели до моментів біля наших воріт»

2022-09-22 14:56 Голкіпер збірної України Анатолій Трубін в ефірі Youtube-каналу «Взбірна» прокоментував підсумок матчу Ліги націй із Шотландією. ... Анатолій Трубін: «Було багато помилок на своїй половині поля, які призвели до моментів біля наших воріт»

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін в ефірі Youtube-каналу «Взбірна» прокоментував підсумок матчу Ліги націй із Шотландією.

Анатолій Трубін

«Так, був важкий матч щодо емоцій, за результату. Перший тайм більш-менш добрий, були контратаки, атаки. У другому таймі припустилися багато помилок на своїй половині поля, які призвели до моментів у наших воріт. І стандарти... Потрібно ще уважніше грати.

Були помилки, яких не повинно бути і моменти біля наших воріт. Це і призвело до такого рахунку. Хочеться постійно перемагати, але бувають і складні моменти. В ці моменти потрібно ще більше згуртуватися, підбадьорити один одного і рухатися далі

Ми віддали всі сили. Все ще попереду, але такі матчі бувають. Дуже сумно, що не змогли порадувати наших уболівальників. Але ще два матчі попереду. Треба забувати все це й рухатися вперед», — сказав Трубін.

Кращий коментар

carnivora
Anatol' Ivanov - Наставник
22.09.2022 17:09
Коллега Карл Фернандович Мицельмахер, довольно мягко упомянул Малиновского в своем контексте... как по мне, то Малина просто сдал игру в центре поля.. Степа уже в силу возраста конь, который борозду не портит, но тянуть всё на себе уже не в состоянии, а вот Малина (которому Степа должен был помогать, а не работать вместо него) просто просрал всё что можно было просрать... отдельным пунктом хочу выделить пассивность Ярмолы - уже не тот... не тянет... на замену на 15-20 минут выходить, но не со старта