Жерсон Родрігес відзначився черговим голом за збірну Люксембургу у Лізі націй (ВІДЕО)

2022-09-23 07:33 Півзахисник київського «Динамо» Жерсон Родрігес відзначився черговим голом у складі збірної Люксембургу. Жерсон Родрігес (ліворуч) у ... Жерсон Родрігес відзначився черговим голом за збірну Люксембургу у Лізі націй (ВІДЕО)

Півзахисник київського «Динамо» Жерсон Родрігес відзначився черговим голом у складі збірної Люксембургу.

Жерсон Родрігес (ліворуч) у матчі зі збірною Туреччини. Фото — Гетті

27-річний футболіст потрапив у стартовий склад своєї національної команди на вчорашній поєдинок Ліги націй проти збірної Туреччини, а на 69-й хвилині зустрічі вразив ворота суперника ударом сходу з меж штрафної площі.

Гол динамівці вивів збірну Люксембургу вперед (3:2), проте під завісу зустрічі туркам все ж вдалося уникнути поразки. Сам Родрігес провів на полі майже повний матч — він був замінений на 85-й хвилині гри.

Ліга націй. Дивізіон «С». Група 1, 5-й тур

Туреччина — Люксембург — 3:3 (2:2)
Голи: Ундер (16 пен.), Шано (39, автогол), Юксек (87) — Так Граса (9), Сінані (37), РОДРІГЕС (69)

Гол у ворота збірної Туреччини став для Родрігеса 13-м у складі збірної Люксембургу (при 48 проведених матчах). При цьому поточної Ліги націй динамівець забив уже втретє.

Турнірне становище в 1-й групі дивізіону «С»:

1. Туреччина — 13 очок
2. Люксембург — 8
3. Фарери — 5
4. Литва — 1

У заключному матчі Ліги націй збірна Люксембургу зіграє на своєму полі зі збірної Литви.