Євро-2023 U-21. Плей-оф кваліфікації. Україна — Словаччина — 3:0. Ми на Євро!

2022-09-27 20:43 Молодіжна збірна України в матчі-відповіді плей-офф відбору на Євро-2023 U-21 переграла Словаччину й утретє в історії ... Євро-2023 U-21. Плей-оф кваліфікації. Україна — Словаччина — 3:0. Ми на Євро!

Молодіжна збірна України в матчі-відповіді плей-офф відбору на Євро-2023 U-21 переграла Словаччину й утретє в історії виступить на чемпіонаті Європи.

Відбірковий цикл Євро-2023 U-21. Плей-оф раунд. Другий матч

УКРАЇНА U-21 СЛОВАЧЧИНА U-21 3:0 (0:0)
Голи:
Сікан (48, 54, 66)

Україна: Трубін, Сич, Таловєров, Сирота, Драмбаєв, Криськів (Желізко, 89), Бондаренко (К) (Очеретько, 89), Михайленко (Бражко, 46), В’юнник (Назаренко, 46), Сікан (Ванат, 71), Судаков.

Словаччина: Белко, Дятко, Немчик, Оберт, Месик, Лавринчик (Гольян, 62), Покорний (К), Кадак (Мислович, 62), Капралик (Труса, 70), Стрелец (Галчик, 81), Суслов.

Чотири дні тому в Жиліні «синьо-жовті» поступилися з рахунком 2:3. Унаслідок російського вторгнення наша команда змушена була приймати словаків у матчі-відповіді в польському місті Бельсько-Бяла. Руслан Ротань зробив три зміни у складі української «молодіжки», зокрема, замість дискваліфікованого Вівчаренка вийшов Драмбаєв.

Перший небезпечний момент створили словаки — на 10-й хвилині після нашої помилки в захисті зблизька пробивав Суслов, проте Трубін виручив. Українці старалися більше атакувати, зокрема, під час одного з випадів Сікан вивів Сича на ударну позицію, однак кіпер виявився сильнішим у ближньому бою.

Усередині першого тайму ініціативою володіли суперники, по воротах пробивали Суслов і Капралик. Під кінець стартової 45-хвилинки наші хлопці відповіли ударом Бондаренка у площину й неточним штрафним у виконанні Судакова.

Проте по перерві «синьо-жовті» зняли всі питання в цій парі. На 48-й хвилині Судаков закинув до штрафного на Сича, а той віддав Сікану на порожні ворота. 1:0. Незабаром удар Драмбаєва після навісу Сича парирував Белко, однак той же Сікан був першим на добиванні. 2:0. Нарешті, на 66-й хвилині Данило оформив хет-трик — Криськів обікрав суперника, увірвався до штрафного та асистував форварду. 3:0.

Після цього словаки мали свої моменти. Зокрема, Трубін потягнув удар Дятка, Суслов зі штрафного поцілив у стійку, а Гольян не зміг відправити м’яч у порожню рамку. Однак відіграти хоча б один гол суперникам не вдалося. Більше того, наші хлопці цілком могли забивати четвертий м’яч.

У підсумку підопічні Руслана Ротаня здолали словаків та пробилися у фінальний турнір, який відбудеться в червні — липні наступного року в Румунії та Грузії. Це буде третій за ліком чемпіонат Європи для української «молодіжки» в історії після Євро-2006 та Євро-2011. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 жовтня (початок — о 19:00 за київським часом).