«Характер став нашим головним козирем», — Руслан Ротань про вихід молодіжної збірної України на Євро-2023 (U-21)

2022-09-28 08:03 Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумки матчу-відповіді плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2023 (U-21) ... «Характер став нашим головним козирем», — Руслан Ротань про вихід молодіжної збірної України на Євро-2023 (U-21)

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумки матчу-відповіді плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2023 (U-21) зі Словаччиною (3:0). Нагадаємо, за сумою двох зустрічей (2:3, 3:0) українська «молодіжка» виборола путівку до фінальної частини чемпіонату Європи.

Руслан Ротань

«У другому таймі ми трохи змінили тактику, тоді як перший у нас в якійсь мірі не вийшов. Але ми десь перед матчем розуміли, що перехід зі штучного газону, причому не останнього покоління, позначиться.

Перед цим ми тиждень тренувалися тут на таких в’язких полях, тому після перерви фізично і тактично перевершили суперника. Але хочеться подякувати і словакам — вони теж гідно виглядали, теж заслуговували на вихід на чемпіонат Європи. Однак перемагає найсильніший, бо я вітаю нас, вітаю Україну. Цю перемогу ми хочемо присвятити нашим воїнам ЗСУ. На установці перед матчем ми сказали хлопцям про це, вони всі зрозуміли.

Погода вплинула на гру. Ми завжди робимо наголос на контролю м’яча, на гарному стані поля. На жаль, сьогодні воно було не кращої якості, м’яч стрибав. Поле було дуже в’язким, тому це нам завадило тримати хід матчу в своїх руках з перших хвилин. Але по ходу поєдинку ми перебудувалися. Слід зазначити характер хлопців, їх бажання перемогти і вийти на Євро. Мабуть, це стало нашим головним козирем сьогодні», — сказав Ротань.