Данило Сікан: «Ця перемога дорогого варта для України та українського народу»

2022-09-28 13:29 Форвард молодіжної збірної України Данило Сікан прокоментував вихід команди до фінальної частини чемпіонату Європи-2023 U-21. Данило ... Данило Сікан: «Ця перемога дорогого варта для України та українського народу»

Форвард молодіжної збірної України Данило Сікан прокоментував вихід команди до фінальної частини чемпіонату Європи-2023 U-21.

Данило Сікан. Фото: uaf.ua

«Налаштувалися як на останній матч. Бо у Словаччині ми програли 2:3, і нас розізлила Словаччина: як вони поводились після закінчення гри. Я їх розумію, вони перемогли у першому матчі 3:2, і у другій себе так не поводили, як у першій. Вони не так билися. Ми цим скористалися, бо у нас був настрій, і всі хотіли перемогти. Усі хочемо на Євро, і допомагаємо всій Україні, як і Збройні Сили.

Перший тайм ми добре підготували атаки, але нам трохи не вистачило завершення. Перед другим таймом нам вже сказав Руслан Ротань, що треба грати спокійно, що у нас попереду ще 45 хвилин, і ми цим скористалися та зробили рахунок. Це збірна, тут хороший настрій і завжди хочеться забивати за цю країну, бо вона найсильніша.

Ця перемога дорогого варта для України та українського народу, тому що ми будемо представляти свою країну, яка під час війни може прогресувати, вигравати та змагатися на дуже високому рівні», — сказав Сікан.